חברה שלנו בבית חולים "sv650s"

חברה שלנו בבית חולים "sv650s"

פחית העיפה אותה למעקה הבטיחות באיזור הסיירים.. היא כעת ב"אסף הרופא, מצלמים, עוד לא יודועים הפרטים והיא לא כל כך יכלה לתת לי, נקווה שרק הגאווה נפגעה.. אם מישהו באיזור ויכול לקפוץ לשם לראות שלא משמידים לה את האופנוע הדנדש (שרק עכשיו סיים הרצה) יהיה מלאך ותבוא עליו ברכה. תודה

TomaC

New member
../images/Emo101.gif

זה רק כמה מטרים ספורים מהמשחטה! (אה... מגרש החניה של המשטרה). מניסיון- שלא ישאירו את האופנוע במגרש המשטרתי ("גרר כליף") אפילו 3 שניות יותר ממה שחייבים. ה"שומרים" במגרש יפרקו לאופנוע כל חלק אפשרי- ואח"כ, בפניה למשטרה, תתקבל תשובה מטומטמת "המגרש הוא פרטי והרכב באחריות המגרש- טפל מולו". לצערי- מדובר מניסיון.

TomaC

New member
במטרה להוציא את האופנוע נדרש אישור משטרה

לגשת כמה שיותר מהר לתחנת המשטרה (לא בכל תחנה זה אפשרי. מראשון שלחו אותי לרחובות) ולבקש אישור לשחרר את האופנוע. ואז, ליסוע למגרש (כמו שאמרתי- זה קרוב מאד למגרש בחולון ולכן ככל הנראה האופנוע יאוחסן שם) ולקחת את האופנוע. יישב שם בנאדם מגעיל ובמימדים של חבית יין- וייקח כסף על השחרור של האופנוע. המלצתי- לפני שאתם ניגשים אליו ו\או משלמים- ללכת לראות את האופנוע (בהנחה שאתם יודעים מה היה מצבו לאחר התאונה) ולהתעמת במידה ויהיו בעיות (במקרה הספציפי שלי: מראה ימנית היתה שבורה- אחרי שראיתי בוודאות את המראה מחוברת אחרי החלקה שמאלה. במקרה של חבר- מצבר חסר וסימני חיתוך של קאטר על הכבלים). אתה מוזמן לשבת שם ולהקשיב לדברים שנשמעים מסביבך. תוכל בקלות לשמוע ולראות איך המנהל סוגר עסקאות ומפרק חלקים מהרכבים שנמצאים שם.

nirbo

New member
../images/Emo101.gif מקווה שהכל בסדר...

תעדכן מה קורה, רוצים לשמוע שהכל תקין.

עדכון בוקר

נכון לעכשיו אין שברים רק כאבים ומכות יבשות נשארה להשגחה באסף הרופא עידכונים במשך י ו ם נ ע י ם .... ו ר כ י ב ה ב ט ו ח ה אביב

גיקסר

New member
יצאה בזול, שתרגיש טוב והחלמה מהירה

מנוחה טובה, קצת פינוקים ממכם והיא כמו חדשה

למעלה