זקוקה לפיזיותרפיסט/ית בת"א - ולא יקר/ה...

Amir Shvoong

New member
סם חמיס / חברת איימקס

חבר טוב, איש מקצוע מעולה, ישר והגון. אבל אני משוחד... אמיר :)

chesla32

New member
אני לא היתי ממליץ להגיע לשם מתוך נסיון

פרטים במסרים...........

amir4marathon

New member
אני מאוד ממליץ להגיע כי יש לו הצלחות רבות

סם חמיס הוא איש מקצוע מן הטובים בארץ. לא רק שהוא טוב, הוא טס כל שנה להשתלמויות בחו"ל, משקם לא רק אתלטיקים אלא גם שחקני כדור סל כמו טל בורשטיין שהגיע אליו עם ברכיים מפורקות אחרי ניתוחים והצליח להתגבר על פציעתו בזכות הטיפול המסור באיימקס. נמרוד דריפוס מקאנטרי ג' הגיע אליו עם פציעה ובזכות טיפול של סם נמרוד התייצב למרתון האחרון שהתאמן אליו ועשה אותו בהצלחה כאשר נמרוד איבד כל תקווה. יש עוד סיפורי הצלחה רבים. כמובן, ששיקום תלוי בשני גורמים שאחד מהם הוא המטופל שאם אינו עושה את המוטל עליו בשיקום, הטיפול יורד לטמיון. מציע כן להגיע לאיימקס לשמוע חוות דעת ולהחליט אז. ואני מבקש מכאלה שכן היו אצלו לכתוב את חוות דעתם. אמיר

mirac123

New member
אני לא ממליץ להגיע לשם

מנסיון אישי הרגשתי שמחפשים רק את הארנק שלי

Amir Shvoong

New member
התאכזבתי, הרגשתי...

עם תאורים כאלה זה משכנע לא להגיע? תנו קצת הסבר למה? ובנוגע לארנק, מצאו אותו? לא שכנעתם אותי ויותר מכם, ככה להשמיץ מקום מקצועי? לפחות תתנו קצת טיעונים מנוקים ולא הסבר של שלוש ארבע מילים שקשורות הרגשה... אמיר

נסיכים

New member
דר אקופיאן פיזיוטרפיסט מעולה

אחרי 8 חודשים של נכות עם בלט דיסק בצוואר ביקרתי אצלו ואחרי טיפול אחד כבר ההיתי ישר, היום אני כבר אחרי כמב מרתונים, אולטרא, איש ברזל ועוד ועוד, וצוואר רך ונעים. את הפרטים שלו תמצאי בגוגל דרך דפי זהב

למעלה