זקוקה להמלצות לגבי סקירת מערכות

מאמינה1

New member
זקוקה להמלצות לגבי סקירת מערכות

אני בשבוע 20 תאומים. רוצה לעשות סקירת מערכות [ לא עשיתי סקירה מוקדמת] . מתלבטת היכן לבצע את הסקירה האם מטעם קופ"ח כללית או באופן פרטי?? ביררתי על ד"ר צלאל - שמעתי המלצות רבות אך נשמע לי יקר מידי- 2,900 ש"ח! כשההחזר מהקופה הוא רק 500 ש"ח לעובר. מישהי מכירה רופה טוב ומקצועי- אך זול יותר? האם כדאי לבצע זאת בקופה ואם יתעורר חשש קל ביותר לפנות לפרטי בכל מחיר?? מה דעתכן?? תודה מראש על עזרתכן- והריון קל ותקין לכולכן!

אני עשיתי אצל ד"ר תדמור בירושלים

מכיוון שהוא ידוע במקצועיות שלו ולקח רק 1000 שקלים לסקירת תאומים. חברות שלי נסעו אליו גם מאיזורים מרוחקים בארץ. מאחלת לך המשך הריון קל וארוווווווווווווווך.

ממליצה גם על תדמור

יחסית זול ומקצועי מאוד. נסעתי אליו מראשל"צ........ נסי לקבוע תור בהקדם אם את מעונינת כי עמוס אצלו מאוד.

מאמינה1

New member
למישהי יש טלפון של ד"ר תדמור?

האמת שקשה לי ליסוע מאיזור המרכז עד ירושלים, אך לפי המלצותיכן שווה להתאמץ. מה דעתכן על סקירה באסף הרופא?

השאלה מי יסקור אותך באסף הרופא

זה מה שמשנה פה. אם אני לא טועה אי אפשר לבחור בבית חולים ציבורי את הסוקר, זה עובד לפי מי שבמשמרת באותו יום שקבעו לך את התור. אגב אני נסעתי באוטובוס לד"ר תדמור כי בעלי לא יכל לצאת מהעבודה, נכון לא הכי סימפטי אבל שווה את המאמץ. בהצלחה.

למעלה