זכיתי לאהוב ...

Adammmm

New member
זכיתי לאהוב ...

חושך, לילה מחלחל לו עמוק מעל עיירתי, העייפות נוטרת בי לזוז אל המיטה הצמאה להתענג מעליה, ונפשי גועשת בי לכתוב אלייך. שוב השעות הקטנות האלה של הלילה, איש לא יחדור אל העונג שיש לי איתן. שוב שעות ההזיה והחלומות המתוקים, השעות שבהן אני יושב לבד, אל מול עצמי ועורג חלומות, רוקם אשליות ונוצר זיכרונות מהיום שחלף. הדלקתי נרות, מוסיקת רקע שקטה וחושנית, שחררתי את רסן מחשבותיי אל גבול עצימת העיניים הבלתי נלאה. בכל שיחה איתה הוא נוטעת בי עוד קו אחד של משהו שפוער בי את כל היכולת להשלים אותה. אני יודע ואני חש, לו אני הייתי האיש, תמונת חייה הייתה מצטיירת אחרת. שוב אחרי כל שיחה איתה, משאירה אותי עם הידיים הכי רחבות לחבוק אותה מעל כל היכולת שבי, כי אני יודע שזה מה שהיא צריכה כעת, וזה מה שאני חולם ללא קץ... חלומות והזיות, זה סוד הקסם שמשאיר אותי פעור פה בכל מה שביני לבינה. חלומות לגעת , לדעת, לאהוב, לטעום, ללגום, להיות שם, בין זרועותיה, לצלול עמק במבטה המשכר, להיות שם בשעת שינתה, לחלום את הרגע שהיא מתפתלת ומתענגת בנמנום בין מגע לליטוף, פשוט להיטרף בכל המערבולת הזו וכל שנייה תארך לנצח בלתי נחקק בהיסטורית חיינו. חלומות של נשיקה ללא פחד, נשיקת עונג שאיש לא זכה ושפתיים לא חשו. חלומות ורק עצם המחשבה שבבוא היום ההוא שכל זה יהיה מציאות, ליבי יפסיק לפעום כי לא אצטרך אותו יותר מול מלכות שפתיה. חלומות של לילה אחד, במקום ההוא, בזמן ההוא, ברגעים ההם שנשמתי צמאה ששעות ארוכות של חלומות יהפכו ולו לשנייה אחת של מציאות ... איש לא ימנע ממני לחלום, ואיש לא יידע שזכיתי לאהוב ....

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

למה שאיש לא ידע? למה לשמור זאת בסוד? למה לא לצעוק מהגג?

linu2

New member
זכית

ואולי הפסדת כי אתה רק חולם. אבל, אני תמיד אומרת לא להפסיק לחלום. לפעמים חלומות מתגשמים...

למעלה