זכויותיו של מנהל פורום

m_katzmann

New member
זכויותיו של מנהל פורום

אני רציתי לדעת מהן זכויותיו של מנהל פורום? לא מזמן נמחקה תכתובת ביני ובין מנהל פורום, אני לעולם לא פגעתי בו ואם זה קרה זה כתגובה על צורה בוטה מצידו. הפורום הזה לדעתי קיים כדי שאנשים יתמכו אחד בשני, יביעו את דעתם, יספרו מקרים דומים, יציעו הצעות. לא תמיד כולם צריכים להסכים עם כולם אבל זה עוד לא אומר שאין כאן מקום למגוון רחב של דרכי פעולה. ומי הוא מנהל הפורום שיקבע שמה שנכתב הוא נכון או לא נכון ויוריד תכתובת שיכולה היתה להועיל לאנשים אחרים שכן מתחברים לדעה קצת שונה. זה לא נכון ולא הוגן לתת לאדם אחד את הזכות למחוק הודעות. לדעתי הורדת הודעות צריכה לבוא לאחר החלטה של יותר מאדם אחד. כי זה מאוד פוגע ומוציא את החשק להשאר כאן בכלל בפורום של תפוז. מחכה לתגובתכם, מאיה

היות שאיננו מכירים את פרטי המקרה

ולא ציינת באיזה פורום מדובר, לא נוכל להתייחס עניינית לבעיה שאת מעלה. כעיקרון, מנהל הפורום מוסמך על ידי תפוז לוודא שהפורום מתנהל כסדרו, מתוך התייחסות לאופי הפורום, לקבוצת הגולשים הקבועה, ולתקנון הפורומים. אם נתקלת במקרה בו להערכתך נעשה לך עוול, אנא צייני את פרטי המקרה המדוייקים, כאן או באמצעות המייל. תודה על הפנייה.

m_katzmann

New member
העוול לא נעשה רק לי אלא לפורום עצמו

מדובר בפורום לקויי למידה. הועלתה השאלה ריטלין כן או לא. מנהלת הפורום החדשה הורידה הודעות שנכתבו עוד בתקופה שהיא לא היתה מנהלת הפורום. היא פשוט חשבה שהפורום הוא עבורה ועבור חבריה בלבד. כל גישה שונה מבחינתה זה עיוות האמת. ואולי לא רצתה להראות כאן את הפאן הפחות יפה שלה - אדם שתוקף אחרים לפני שהספיק להקשיב להם ולשקול את דעתם. היא פגעה בי לא פעם, אך אני שמשתדלת לא להיפגע מאנשים אותם אינני מכירה לא התייחסתי להשמצות שלה אלא רק לויכוח הענייני. לי חשוב שאנשים ישמעו ואולי אפילו יגיבו לא רק לדעת המימסד, אלא גם לאלה שנפגעו ממנו ויצאו מהמפגש הזה בראש מורם ובתקווה לעתיד טוב יותר. לי יש הרבה מה לתרום לפורום הזה מנסיוני כדיסלקטית, כאמא לדיסלקטים, כמורה לדיסלקטים וכמטפלת בהרפייה ממתחים. אבל כרגע ממש לא בא לי להגיב בפורום הזה, ששינה את תדמיתו לגמרי והוריד את ערכו לעין שעור - מאז שאפרת מנהלת אותו. מאיה

m_katzmann

New member
פפני העם כפני המלך ../images/Emo5.gif

איך אתם רוצים שמנהלי הפורום שלכם יתייחסו בכבוד הראוי למשתתפי הפורום אם גם אתם לא עושים זאת? העליתי כאן בעיה שמציקה לרבים. התחמקתם מהתשובה בטענה שכאילו אין לכם פרטים, למרות שהשאלה היא גם ברמה הכללית.נתתי לכם את כל הפרטים שרציתם - אך תשובה לא קיבלתי. צרת רבים - חצי נחמה? לא בדיוק עבור מי שנפגע. לאחר כל כך הרבה תלונות באותו נושא הגיע הזמן שתשנו את התקנות של הנהלת תפוז ולא תתנו למנהל פורום לפגוע באיכות הפורום. הפורום נועד לייעוץ, לתמיכה מכל סוג שהוא ולא מנהל הפורום צריך לקבוע מה אמת ומה לא. מה שנכון לגבי יכול לא להתאים למנהל הפורום ודווקא מאוד לדבר לחברים אחרים בפורום. מאיה

למעלה