זוגיות חדשה ...שאלה - אנא חוו דיעה

רוני737

New member
זוגיות חדשה ...שאלה - אנא חוו דיעה

היי לכולם, אני גרוש מזה שנתיים, וסופסוף מצאתי בחורה חמודה (בת 29 - אני בן 33) תוך חודשיים אינטנסיביים מאוד עברתי לגור אצלה ואהבה פורחת אלא שהיא מדי פעם מעלה את העניין שקשה לה וחדש לה להיות בקשר רציני כל כך היא נכנסת להתקפות חרדה פעם בשבועיים ונכנסת לקטעי בכי (אני יושב ומעודד) תוך כדי היא שואלת אותי למה אני אוהב אותה? ולא מגיע לי שיעשו לי חיים קשים וסרטים כמו שהיא מייצרת... היא טוענת שהיא לא מוכנה לאבד אותי אבל קשה לה כי היא מעולם לא היתה בקשר רציני כל כך אני מנחם אותה ומציע לעזוב את הבית לכמה ימים אבל היא לא מוכנה שזה יקרה מצד שני לאט לאט הולכת ונגמרת לי הסבלנות, אני מחפש כבר להקים בית ולהתקדם קדימה השאלה מה עליי לעשות? האם לתת לה את הזמן (בכל זאת רק 3 חודשים יחד) או שאולי אני עלול לאבד זמן אבוד מראש כי זה סימן מקדים לבחורה שלא בשלה כרגע לקשר רציני... אני ממש אובד עצות, אחרי הכל לא כל יום אני מתאהב ובסה"כ אני מרגיש נוח איתה ויודע שהיא רוצה אותי...? מה עושים? נשארים / עוזבים? מישהו חווה משהו דומה?

seeyou

New member
וסופסוף מצאתי בחורה לקשר רציני?../images/Emo12.gif

" אני מחפש כבר להקים בית ולהתקדם קדימה " סליחה-אתה כותב וחושב בצורה לא הגיונית "לאט לאט הולכת ונגמרת לי הסבלנות"
אני חושב שהיא מרגישה אותך יותר ממה שאתה חושב. בזוגיות צריכים מנה גדושה של סבלנות ובטח שלפר ב' לפחות טונה. "כל יום אני מתאהב ובסה"כ אני מרגיש נוח איתה "
הבעיה שאצלה לא הולך באותו קצב. אי אפשר לגרור אותה לקצב שלך-יותר הגיוני להעט את שלך... תן לזמן לעשות את שלו. יוסי

czar

New member
מה זה מצאת? ברחוב ככה?!

קודם כל צא מהביית שלה לכמה חודשים ותחזור על התהליך שוב לדעתי. אם ימשיך, אתה לא צריך אותנו...

wild7

New member
אין תשובה ../images/Emo13.gif

יכול להיות שהיא תהיה האישה של חייך, ויכול להיות שהמשברים יגרמו לכם להיפרד... רק דע - לפעמים יכול להיות שדווקא בלגנים כאלה בונים זוגיות שמחזיקה רעננה שנים רבות. כל אחד רוצה אווירה מקסימה וכיפית בזוגיות. אבל לאורך שנים התאמה גדולה מידי ויחסים יציבים מידי עלולים ליצור שיעמום! זו דעתי כמובן...

itamarnt

New member
דעתי הפרטית היא: סבלנות, סבלנות ועוד פעם ...

סבלנות. הקשר הוא עדיין צעיר וכנראה היא נפגעה בעבר ממשהו (חבר, הורים, חברה וכו'). תגובה עקבית שלך תנסוך בה אמון בך. לאט לאט היא תבטח בך וההצקות הללו ילכו וירדו. אבל אם תגלה חוסר סבלנות - זה רק יגדיל אצלה את חוסר הביטחון בך עד לפרידה. עברתי תהליכים דומים ולמדתי מהם שהזמן הוא אחד הרופאים הטובים שיש. בשוך הסערה תכנסו למסלול חיים נורמלי ואז תוכל לבדוק אם החיים איתה זה הדבר לו פיללת. בהצלחה איתמר

הזוייה

New member
הזכרת לי את עצמי.

אחרי שנים של תסכול. הלקאה עצמית והאשמות בשומן שהצטבר שהפך אותי למפלצת. פנס הנשמה שלי היה כבוי ולא נתתי לאף אחד להדליק אותו. גם המעטים שבחרו להביט בי כמו בפלא, לגעת, למשש ולעבור לקיר האינטימיות, הברחתי אותם כאילו מדובר במגיפה. אבל אחרי שאתה בוחר בחיים ויונק אותם כאילו הם הסעודה האחרונה שלך, אתה מבין שאתה חי. מתחיל להוריד את גלימת הרחמים העצמים, מתחיל לעשות דברים בשביל עצמך. ובדיוק כשנשרו להם השומנים העודפים, הביטחון העצמי עלה. הוא הגיע- אבל עדיין נשארו העכבות של הפחד. פחד להתחבר למישהו. אחרי שנים שאתה מאמין שלא מגיע לך אף אחד, אתה לא מבין מה פתאום מישהו רוצה בך. במשך כל כך הרבה זמן העפתי את זוגי ממני בטוענה, שאני לא מבינה מה הוא עושה עם אחת כמוני. אבל היה בו להט להיכנס בפתח הזה שנקרא נשמה, להיאחז בפצעים, בכאב ולתת לי להבין שהתפיסה שלי מעוותת. מצד אחד זה תלוי בה- ברגע היא תוציא את השֵׁדים הללו ממנה ואת משפטי ה-באמש'ך תעזוב אותי, מגיע לך יותר טוב. ברגע שהיא תיקח אחריות על החיים שלה. היא תשרוד. מצד שני החיבור הזה זה תלוי בך- אני אומרת שלאהבה אין זמן, גם תוך שבוע אפשר לעבור לגור ביחד. הגֵּץ הזה ששל האהבה הוא כמו הכְרוֹמוֹזוֹמים שמתאחדים ובאותו רגע יודעים אם זה איקס איקס-נקבה או איקס וי-זכר. רק שלוקח עשרה שבועות להבין אם זה באמת יהיה בן או בת. במקום להיות אנוכי ולהתעסק עם עצמך אתה צריך לתת לה תחושה של רשת ביטחון. שאתה פה בשבילה. שאתה תיתן לה רוח גבית שתמזער את התחושות הרעות שלה.אתם בסך הכל בשלב ההתאהבות, הגישוש הלמידה, הבחינה של אחד והשני. אז גילית את החולשות שלה, תשתמש בהם- תלמד לעזור לה. בחוזקות שטמונות באנשים אין הרבה מה לעשות כי משהו טוב, הוא פשוט טוב וזהו. והכי חשוב, חוץ משאתה נשמע קצת מתלהב מכל המעבר, והרצון להרחיב את עצמך כמשפחה אתה שוכח שבשבילה זה חדש. וכדי לגור עם מישהו ביחד צריך להרגיש בטוח איתו, צריך להעריץ אותו, לתת לו כבוד. לקחת אותו עם הטוב והרע. ככה זה באהבה.

למעלה