זה נגמר

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif יווווו מאמי ../images/Emo24.gif

לי זה נראה כמו טעות
גם אם זה היה הריון כימי, הבטא לא יורדת כ"כ מהר, כך שירידה כזו מ- 500 ל- 100 בציק צ'ק נראית תמוהה למדי. אני בעד שלא תפסיקי תמיכה ותעשי עוד בטא ביום ראשון.
יווווו מאמי

מצטערת לשמוע ותקווי רק לטוב

כמו שכתבתי יותר למעלה בשרשור הזה

מה זה הריון כימי?
כמו שכתבתי יותר למעלה בשרשור הזה
"הריון כימי" הוא מצב שבו מזוהה הריון מבחינה ביוכימית (כלומר, הורמון ההריון מתגלה בבדיקת דם או שתן), אבל לא מגיע לשלב שבו ניתן להדגים שק הריון ו/או עובר. פרקטית מדובר בד"כ באיחור של ימים ספורים, ובד"כ האישה שבה מדובר לא תדע אפילו שהייתה בהריון (רק אנחנו השרוטות יודעות תמיד, ואם את שואלת אותי - טוב שכך!) בכל אופן, חשוב להדגיש שהריון כימי הוא *לא* הריון מדומה. זה הריון לכל דבר, שנפסק בשלבים המוקדמים ביותר כתוצאה מאחת מאוסף של סיבות אפשריות. בד"כ המשמעות הפרוגנוסטית של הריון כימי היא טובה, כי הריון כזה מעיד על כך שהכל עובד (יש ביוץ, החצוצרות אוספות את הביצית, הזרע מגיע אליה ומפרה אותה, היא מגיעה לרחם ומצליחה להשתרש וכו'), רק ההפרייה הספציפית הזו לא הייתה מוצלחת, אבל יש סיכויים מצוינים להריון נוסף שכן יהיה תקין. עתליה

נמש קטן

New member
טוב, אז זו לא טעות.

זה נגמר

אחרי בטא מרשימה של 232, והכפלה יפיפיה של 502, עשיתי היום עוד אחת. עכשיו קבילתי את התוצאה הנוראית: 103. זהו. מפסיקה תמיכה ומתחילה מחדש. חוזרת עוד לפני שעזבתי.
טוב, אז זו לא טעות.
יש לי תשובות בטא של היום: 32. נגמרו כל התקוות. חייבת להתחיל מחדש. רק שאלה קטנה: הרופא שלי אמר שבדר"כ ממליצים לחכות חודש, אבל זה לא קריטי. הוא טוען שהרעיון שהמתנה הוא שאם היה איזשהו גורם סביבתי שגרם להריון ליפול, כדאי להתרחק ממנו. יש לי מוקפאים, ואני ממש ממש לא רוצה לחכות חודש. מה דעתכן?

נמש קטן

New member
ועוד שאלה

טוב, אז זו לא טעות.
יש לי תשובות בטא של היום: 32. נגמרו כל התקוות. חייבת להתחיל מחדש. רק שאלה קטנה: הרופא שלי אמר שבדר"כ ממליצים לחכות חודש, אבל זה לא קריטי. הוא טוען שהרעיון שהמתנה הוא שאם היה איזשהו גורם סביבתי שגרם להריון ליפול, כדאי להתרחק ממנו. יש לי מוקפאים, ואני ממש ממש לא רוצה לחכות חודש. מה דעתכן?
ועוד שאלה
יש לי דימוםשהתחיל עוד לפני הבטא הראשונה. איך אני יודעת מתי מתחיל חודש חדש? מתי היום הראשון של המחזור הבא?

anguly

New member
../images/Emo10.gif

טוב, אז זו לא טעות.

טיעון כזה עוד לא שמעתי כך שבאמת קשה לי לומר עצוב לי נורא בשבילך

אני מצטערת ../images/Emo201.gif

טוב, אז זו לא טעות.
אני מצטערת

גם אני קיוויתי כמו כולן שזו טעות...
לגבי מה שהרופא אמר לך, אני חייבת לומר שאני קצת מבולבלת. זה נכון שבד"כ ממתינים חודש אחרי הפלה, אבל במקרה כמו שלך אני בספק אם יש בכך צורך. מצד שני, אם אכן יש איזשהו "גורם סביבתי" שגרם להריון ליפול, אולי יש צורך ביותר מחודש הפסקה כדי להתרחק ממנו. בנקודה הזו היה כדאי שהרופא יבהיר בדיוק למה הוא מתכוון, כי הריונות לא נופלים בגלל סתם שפעת, למשל. רק מחלות מאוד מסוימות יכולות (אולי) לגרום להריון להפסיק להתפתח, ובמקרה כזה כדאי לשלול הדבקות לפני שממשיכים, ולא סתם להמליץ על חודש הפסקה, שזה כמו כוסות רוח למת במקרה שאכן מדובר במחלות המסכנות הריון. ובכל מקרה - הדיעה הרווחת בקרב הרופאים היא שהריונות כימיים הם פשוט הריונות מאוד לא תקינים, שנפסקו בגלל חוסר התקינות שלהם ולא בגלל גורם סביבתי, סרולוגי או הורמונלי. בקיצור, אם לא בא לך לחכות אל תעשי את זה. עתליה

נמש קטן

New member
תודה רבה!

טוב, אז זו לא טעות.
תודה רבה!
בהחלט נראה לי שלא אחכה. רק חוזרת שוב על השאלה: איך אני יודעת מתי מתחיל חודש חדש? יש לי מוקפאים מה שאומר שאני צריכה להתחיל פרוגינובה מהיום הראשון של המחזור, השאלה היא איך אזהה את היום הזה?

את לא יכולה להתחיל שום דבר

תודה רבה!
בהחלט נראה לי שלא אחכה. רק חוזרת שוב על השאלה: איך אני יודעת מתי מתחיל חודש חדש? יש לי מוקפאים מה שאומר שאני צריכה להתחיל פרוגינובה מהיום הראשון של המחזור, השאלה היא איך אזהה את היום הזה?
לפני שהבטא מתאפסת, כך שהשאלה הזו לא ממש רלבנטית. יותר מזה, היות שזו החזרה על בסיס הורמונלי, לא ממש עקרוני באיזה יום של המחזור את מתחילה את הפרוגינובה (כי לא צריך לקלוע לשלב המדויק מבחינת מצב הביוץ), כל עוד שזה בתחילת המחזור. אז תעקבי אחרי הבטאות ובמקביל אחרי E2. כשהבטא מתאפסת, אם הE2 נמוך (בסביבות ה200) לדעתי את יכולה להתחיל. אבל בכל מקרה, אל תסמכי רק על מה שאני אומרת, תשאלי גם את הרופא שלך. עתליה

נמש קטן

New member
תודה עתליה

לפני שהבטא מתאפסת, כך שהשאלה הזו לא ממש רלבנטית. יותר מזה, היות שזו החזרה על בסיס הורמונלי, לא ממש עקרוני באיזה יום של המחזור את מתחילה את הפרוגינובה (כי לא צריך לקלוע לשלב המדויק מבחינת מצב הביוץ), כל עוד שזה בתחילת המחזור. אז תעקבי אחרי הבטאות ובמקביל אחרי E2. כשהבטא מתאפסת, אם הE2 נמוך (בסביבות ה200) לדעתי את יכולה להתחיל. אבל בכל מקרה, אל תסמכי רק על מה שאני אומרת, תשאלי גם את הרופא שלך. עתליה
תודה עתליה
הרופא שלי העריך שהבטא תתאפס ביום חמישי. הוא נתן לי הפניה לב. דם ליום חמישי והזמין אותי ליום שישי. מקווה שבאמת אוכל להתחיל ביום שישי. הE2 שלי כבר עכשיו נמוך מאוד (50). זה נמוך מדי? מעבר לזה- בוודאי שאשאל את הרופא, רק שפה אני מקבלת תשובות כ"כ מועילות שאני לפחות יודעת איזה שאלות לשאול אותו, ועל מה כן או לא כדאי להתעקש.

Big Mama 1

New member
../images/Emo93.gif

טוב, אז זו לא טעות.

חיכיתי באצבעות מוחזקות להודעה אחרת....... ליבי איתך נמש יקרה, כל הכבוד שאת כבר חושבת קדימה, על המוקפאים.

אוייי.. איזה באסה..../images/Emo14.gif

טוב, אז זו לא טעות.
אוייי.. איזה באסה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה