זה מטריף אותי! מה עושים?

זה מטריף אותי! מה עושים?

זה כנראה הולך להיות קצת ארוך, בבקשה קיראו עד הסוף ותנסו להבין איתי מה לא בסדר.. סיפור של אתמול לדוגמא, הייתי אצל חבר בבית המושכר שלו, הוא הזמין את ידידה שלו עם חברה שלה, הכל טוב ונפלא עכשיו אני די חייב לציין שאני נראה יותר טוב ממנו מכמה בחינות.. ולא אני לא משוויץ ולא כלום, אין לי פה מה לשקר (אתם לא מכירים אותי ולא תכירו מן הסתם..אז.. נמשיך...) ידידה שלו חולה עליו, עכשיו חברה שלה, שנראה ממש ממש לטעמי (נראת אשכנזיה כמוני) חבר שלי קצת שחום וזה.. בקיצור הכל נראה מצויין ידידה שלו איתו (שני שחומים) ואני איתה (שני אשכנזים) אני טיפוס די ביישן, לא היה לנו זמן מספיק לדבר ולנהל שיחה, גם כי הוא די 'מניאק' בצורה כזאת או אחרת, אין לו את העניין של להציג "הנה זה חבר שלי תכירו" ,"שלום שלום", וכד', הוא כאילו סגור בעצמו, הוא מנהל שיחה איתן לבד.. לא היה לי מה להגיד באותו רגע, רק כרגע הכרתי, והיו פעמיים שהם מדברים עם קודים.. הוא נותן די הרגשה שעדיף פשוט ללכת הביתה.. וההרגשה הזאת הוא מעביר גם לשאר החברים שלו.. שהוא שוכח מהם כאילו, ודי נעול על הבנות שנמצאות אצלו בבית המושכר.. אין לו טיפת תקט לבוא לנסות להכיר, לשאול אותה, נו מה דעתך אולי את רוצה להכיר את חבר שלי... כאילו ליזום משהו.. הוא רוצה את כל הבנות לעצמו.. וזה די מעצבן, ואחרי זה שאני מדבר איתו על זה, נראה כאילו הוא לא יודע על מה אני מדבר.. ואומר לי "תדבר איתן", "מה אתה מתבייש.." אבל בתכלס זה בית מושכר עם חדר אחד, אין פה מה לדבר בצורה שקטה ונינוחה.. הם מדברים צוחקים ואין לך כל כך עיניין בשיחה מכוון שרק הכרתי אותן.. אולי הייתי צריך ליזום משהו, אבל גם בקטנה הוא יכל לשאול אותה אם אני לטעמה (הבחורה האשכנזיה, כמו שכבר תארתי) אתם יודעים להבהיר קצת עניינים.. בסוף הן הלכו.. אני הלכתי אחרי שעה.. ונשארתי ללא אינפורמציה אם בכלל היה לי סיכוי, כי הבחורה הזאת פשוט נראת מצויין, וממש לטעמי.. אני יכול לבקש ממנו שידבר עם ידידה שלו והיא תשאל את חברה שלה, אבל לא היה לי צ'אנס ליפתח ושהיא תדע מי אני... זה מתסכל.. ואם כבר בסיפור הזה, אז בנות, כשאתן פוגשות בחורה אצל חבר.. איך אתן מעדיפות שהוא ישוחח איתכן.. על איזה סוג של דברים, מה כדאי לו לשאול וכד'.. מצאתי את הפורום הזה למתאים ביותר לשאלות שלי.. בברכה, לירן

magenta73

New member
איך אני מעדיפה שישוחחו איתי?

זה תלוי... הוא שחום או אשכנזי? ...

Old Girl

New member
../images/Emo127.gif אם הוא שחום שלא ישוחח

כי זה חייב להיות מסודר בזוגות לפי צבעים, כמו גרביים, או כמו הסרט "גראנד קניון".

חחחחח../images/Emo45.gif

הוא אשכנזי! אפילו אני הבנתי את זה... ואני שחומה
כנראה שביידיש... טוב תשובה רצינית: חבר שלך רוצה את כל הבנות לעצמו לדבריך.... אז אל תלך אליו לבית השכור הזה שלו.... אל תכיר בחורות דרכו... תכיר לבד! במקומות אחרים... אתה נראה יותר טוב ממנו מכמה בחינות לא?! אז אני לא מאמינה שהוא הצליח להזמין 2 בנות אליו ואתה לא תצליח למצוא 1 שתיפגש איתך... אל תסתמך על חברים שיעשו בשבילך את העבודה. יש לך פה להציג את עצמך... בהצלחה! נ.ב- אני חושבת שאם הבחורה היתה רוצה, היא היתה מעבירה מסר דרך החברה ואולי אפילו מדברת איתך באותו הערב... רק חושבת........

כן זו גם אפשרות

לא שולל את זה.(בעניין שהאם היא רוצה היא תוכל ליצור קשר) אבל אני אומר את זה, בגלל שלא יצא לי כל כך ליפתח ושהיא תוכל להכיר אותי טוב יותר.. בכל מקרה, אני כמובן לא אכיר בנות דרכו מן הסתם.. את שלי אני מחפש.. אבל הייתה לי מן הרגשה של פספוס שלא יצא לי לדבר איתה יותר, ואולי זו אשמתי. אבל גם קצת כעס שהוא לא יכל לעזור קצת.. סה"כ הוא מכין אותן יותר.. אבל מכאן כבר ברור לי שאין על מי לסמוך..

אין על מי לסמוך חוץ מאבינו שבשמיים|

אח שלו- איך פספוס? כמו שאמרת אתה לא מכיר אותן... וזה שלא דיברת וזרמת בשיחה זו כבר פשלה שלך, לא של החבר. החבר *יכל* לעשות משהו, הוא לא היה *חייב*- משום כך אין לך מה לכעוס עליו.... אולי רק על עצמך כי לא ניצלת את המומנט... אם זה מאוד מטריד אותך, אז תבקש מהחבר את הטלפון שלה (שיבקש רק אישור קודם), תאמין או לא- גם אם לא דיברת, יש מצב שמצאת חן בעיניה... שלא ימסור לה מסרים ממך "את מוצאת חן בעיניו" וכד'- רק שיביא את המספר ואתה תציג את עצמך בפניה לבד. ואם זה לא מטריד אותך מדי... אז תעשה לעצמך טובה- ולך תכיר בחורות שלא יהיו קשורות לחברים הנפלאים שלך... בהצלחה! נ.ב- אם תדבר איתה, אל תגיד לה שחיכית שהוא יציג אותך, או שהוא ביאס אותך שלא עשה משהו... פשוט תגיד שלא הרגשת טוב או משהו.... אל תצא ילדותי...

magenta73

New member
אולי זו אשמתך? אולי?

אני נשמעת כמו תקליט שבור... לא יודעת אם זאת "אשמתך", אבל זה בהחלט באחריות שלך ואתה לא יכול להפיל את זה על חבר שלך. (שחום ככל שיהיה.) היתה סיטואציה מאוד פשוטה - שני גברים, שני נשים בבית אחד קטן. זה שאתה לא פתחת את הפה, זה רק בגללך. אז מה אם הוא דיבר על דברים שהוא מכיר? פותחים את הפה, שואלים, מוצאים משהו בקוניטציה המתאימה להשתחל בשיחה, אם זה באמת מעניין אותך. הוא אולי חסר טאקט בזה שהוא לא עשה בניכם היכרות, אבל לא יותר מזה. אתה אחראי על כך שלא פתחת את הפה. לא הוא. אתה לא תינוק ולא צריכים להאכיל אותך בכפית.

GOTN

New member
חחחח מה הקשר?

זה שהוא נראה טוב לא מקנה לו סיכוי גבוה יותר להצליח עם בחורות הביישנות שלו זאת הסיבה שהוא לא מצליח להשיג בחורות! מספיק עם הביישנות, להתחיל להרים את הבטחון העצמי והבחורות יזרמו כמו נחלים לים

Old Girl

New member
סורי, חייבת תיקון

מראה חיצוני מושך אינו מבטיח לבדו הישגים בשום תחום. אבל בהחלט, מראה חיצוני אטרקטיבי משפר בצורה *אדירה* את הסיכויים להצליח עם המין השני. מישהו שנראה מדהים יכול לקבל הרבה פניות והזדמנויות להכיר נשים בלי לעשות שום צעד. כנ"ל ביטחון עצמי. תכונה חשובה ללא כל ספק - אבל לבדה, לא מספיקה כדי ש"הבחורות יזרמו כמו נחלים לים", אם הבחור מכוער/ משעמם וכד', הביטחון העצמי יישאר חסר תועלת - כמו תבלין נהדר ללא אוכל, מוסיף המון אבל אי אפשר לאכול אותו לבד.

הוא נראה יותר טוב = הוא אשכנזי...

לא מדברת עם אשכנזים. הם לא לרמה שלי. וחוצמזה, אני לבנה כזאת, ואני לא רוצה שהם יחשבו שאני בעצמי אשכנזיה כי אני רוצה גבר מזרחי טוב.

avshalomat

New member
מאמי חיממת לי את הלב

תעלי למסנגר יש לי בעיות עם הטלפון בחו"ל

חחחחחח

תראה - אם יש לה שיער שחור רצוי שתפתח בשיחה הקשורה למזג האוויר אם יש לה שיער שטני - עדיפה שיחה בנושא פוליטי אקטואלי אם היא בלונדינית - אתה יכול ישר להוציא את שמוליק מהמכנסיים

lnz

New member
אתה מחכה להיכרות רשמית?

אתה לא יכול ליזום? למה אתה מחכה לחבר שלך שיעשה את העבודה בשבילך? תיזום משהו, מפגש, תיקח ממנו או מהידידה שלו את המספר טלפון ואל תבכה על זה שהוא לא הכיר לך אותה או שלא יודע מה, בקיצור תעשה משהו ותגיד איך היה..

אוקי כמה דברים

קודם כל אני חוזר בי מהביטוי שחומים/אשכנזים, אולי זה לא בסדר להציג את זה בצורה הזאת. בכל אופן, זה לא שהראתי שאני ביישן, אבל הוא כל הזמן דיבר איתן על נושאי שיחה שלא קשורים אלי.. אני לא אחכה שהוא ינסה לעשות משהו תמיד, אבל בסיטואציה שהיינו, אמרתי שהוא יכל ליזום משהו קטן לא פעם רציתם שהחבר שלכם קצת ידרבן את האוירה, ויעשה משהו ובמקום זה, הוא תקוע בעצמו ומדבר איתם על נושאים שקשהל י להתחבר אליהם.... בבקשה, אשמח לעצות מעמיקות ולתשובות קצת יותר רציניות..אם לא אכפת לכם :)

כשאתה נפגש

בפעם הראשונה עם מישהי, מן הסתם שלא תתחיל בדיבורים פילוסופיים על מזג האויר או על כמה החיים יפים... מדברים תאכלס, בדרך כלל ההיכרות היא הכי שיטחית ובנאלית, מדברים על מה היא עושה, מה אתה עושה, איך,כמה, למה.. .ואם השיחה ממש זורמת אז גולשים לדברים יותר מעניינים ועמוקים.

למעלה