זה לא נורמלי אטימות של

זה לא נורמלי אטימות של

פקחים אז נכון הלכתי ללא רצועה עם הכלב הגדול שלי כי הוא זקן..ולא ניגש לאף אדם ולא עושה כלום פודל ענק.. ולעומת זאת היתה רצועה לטריירית הקטנה משום שהיא קופצת על אנשים הפקח התעקש לקרא לפודל שלי בטענה שהוא לא שלי אמרתי לו הוא שלי אתה לא מבין זה הכלב שלי. האטום הזה חיפש ללכוד לי את הכלב (כאילו אין מספיק כלבים שם...) למרות שהסברתי שזה הכלב שלי! לא מבינה עד לאן מסוגלים כאן להגיע האטימות,טיפשות,ובכלל בדברים שצריך לטפל לא מטפלים כמו ערמות של זבל מתחת לביניין אבל לתפוס את הכלב כאילו הוא סתם הולך על זה כן עושים מהומות. ואחרי זה מדברים ומתלוננים על כמה כלבים זרוקים יש במיל'ה בהסגר הורגים אותך אז מה השטויות האלה?

katam

New member
מוכר, ידוע וממש לא לעינין

יש כלבים גדולים שהם רגועים וכלבים קטנים שהם סופר עצבניים.

השיא של הדבר הזה:

שהפקח הלך לראות באם הכלב של שכנה שלי עשה שילשול או סתם קקי יבש כאילו זה משנה בכלל.. ומה הכלב שלה אוכל?? שאלות מפגרות כאלה אני לא מאמינה אלה הפקחים של עירית חולון.??? בושה וחרפה אבל ממש כבר לא מעניין אותי כי זה שאני ידבר לא יעזור כלום לי היה הרושם שחיפש לצחוק עלינו כבעלי הכלבים והעיריה מחפשת כמובן לעשות כסף על חשבון בעלי הכלבים ולא אתפלא באם תגיע גם הודעה שהכלב שלי נובח ועל זה יגיע קנס כי המפגר עמד לי מול הדלת והתחיל לשרוק .. ואני שאלתי את עצמי מה אתה שורק?? בושה וחרפה לעם ישראל אני מתביישת לחיות כאן.

למעלה