זה הולך לכאוב

קלייטון.ש

Well-known member
גינקולוגיה נראה לי תמיד כאחד המקצועות היותר דוחים ברפואה. מבין שיש לזה הרבה ביקוש, כנראה הכי הרבה (בעצם אולי רפואת ילדים יש יותר), אז שווה לסבול. אבל אם אני הייתי צריך לבחור מקצוע בו מתעסקים בגוף של בני אדם, זה האחרון בו הייתי בוחר.

סופהו 1

Well-known member
גינקולוגיה נראה לי תמיד כאחד המקצועות היותר דוחים ברפואה. מבין שיש לזה הרבה ביקוש, כנראה הכי הרבה (בעצם אולי רפואת ילדים יש יותר), אז שווה לסבול. אבל אם אני הייתי צריך לבחור מקצוע בו מתעסקים בגוף של בני אדם, זה האחרון בו הייתי בוחר.

זה האחרון? סדר עדיפויות משונה. לפחות בעיני

בריאות, פריון, יחסי מין, הריון, לידה (הבאת חיים לעולם).
מה דוחה בגיניקולוגיה?

קלייטון.ש

Well-known member
זה האחרון? סדר עדיפויות משונה. לפחות בעיני

בריאות, פריון, יחסי מין, הריון, לידה (הבאת חיים לעולם).
מה דוחה בגיניקולוגיה?
אני לא אוהב בעיות של נשים. ממש לא מתאים לי הנושא הזה. לוחץ לי על כפתור לא טוב.
כשנשים מתחילות לדבר על הבעיות-נשים שלהן אני הולך.
גם מנשים שקרובות אלי, אפילו הכי קרובות, אני מעדיף לא לשמוע על הבעיות-של-נשים שלהן.
אז באמת שלא הייתי רוצה להתעסק בבעיות-נשים של סדרה אינסופית של נשים זרות.

עם ילדים הייתי עובד בשמחה. אילו הייתי מחויב לבחור בתחום רפואי, זה מה שהייתי בוחר.

סופהו 1

Well-known member
אני לא אוהב בעיות של נשים. ממש לא מתאים לי הנושא הזה. לוחץ לי על כפתור לא טוב.
כשנשים מתחילות לדבר על הבעיות-נשים שלהן אני הולך.
גם מנשים שקרובות אלי, אפילו הכי קרובות, אני מעדיף לא לשמוע על הבעיות-של-נשים שלהן.
אז באמת שלא הייתי רוצה להתעסק בבעיות-נשים של סדרה אינסופית של נשים זרות.

עם ילדים הייתי עובד בשמחה. אילו הייתי מחויב לבחור בתחום רפואי, זה מה שהייתי בוחר.
כנראה שאין ברירה וזו עיסקת חבילה.
אנחנו מגיעות גם עם בעיות של נשים ולפעמים, לא יאומן, ממש בלי תכנון או כוונה מראש.

דקל נור*

Well-known member
פרוקטולוג ורפואת שיניים יותר דוחים.

אבח"י

Well-known member
יעש לי חבר מלא בחוש הומור, ציניקן להפליא, עובד 4 ימים בשבוע - 2 ימים קליניקה פרטית, 2 ימים בית חולים. בשאר הוא מצייר, כותב שירים, מטייל בארץ ובעולם, נוסע לקונגרסים, התוועדויות, משתתף במחקרי תרופות, ומה לא?!
לא שמעתיו מתלונן אי פעם על גועל או על בעיות בקיום יחסי מין עם נשותיו הרבות. [חברות, חברות].

אבח"י

Well-known member
לגבי פרוקטולוג
כיוון שאחד הציל את זוגתי מניתוח הסרת גוש צואה במערכת שלה, אני מלא הערצה אליהם.

צליליתה1

Well-known member
פעם, לפני המון שנים, אחד החברים שהיה אז רופא צעיר ועני השלים הכנסה בבדיקות במרפאת שד.
סיפר שאחרי הדקה הראשונה המוח בכלל לא היה בציצי, אלא באיבר סתמי, בריא או עם משהו חשוד.

למעלה