זהירות רבותייי זהירות

זהירות רבותייי זהירות

מה שתנובה עושה בחלב שעבר התוקף..לוקחת חזרה למפעל מפסטרת שנית ומחזירה לחניות.... היא עושה זאת עד 5 פעמים שאנו שותים בסוף רק מיים.... לכן שימו לב בקרטון של חלב רשום למטה 1 או 2 או3 וכוי' וזה כדיי שהם יידעו כמה פעמים עשו פיסטור נוסף לחלב............ אם לא רשות כלום סימן שזה עוד לא הוחזר למפעל רשום 1 פוסטר פעם 1 נוספת וכן הלאה אז שימו לב ...לא רק לתאריך... מידע נכון מאד............

TJ

New member
היה רצוי לציין את מקור המידע

גם אם הוא נכון מאד. לא ידעתי שהפסטור משנה כל כך את הרכב החלב.

B T1

New member
קליאו-- זו כבר התקדמות...

קרה כבר בעבר ששיווקו במקום חלב את מי השטיפה של המיכל.

טוסקה

New member
יש כבר תגובה ב ynet על הנושא ... הרי ידוע

שלא כל מה שרץ באינטרנט אמנם נכון. כדאי להתייחס לזה בזהירות רבה.

TJ

New member
ועדיין אני שואייל מדוע סווגה הידיעה

בהודעתה של קליאו "מידע נכון מאד"?

TJ

New member
במחשבה שניה, יכול להיות שמקור המידע שלה

הוא גלבועא/בנדק אשר כנראה מבינים דבר בקולנריות מסוימת....

אני כבר מזמן הפסקתי לאכול גבינות תנובה

אין כמו גבינת עיזים גם בריא וגם טרי

טיגי לצערי המקור הגיע אלי מאדם מאד מהימן

אבל מסבר שזה לא נכון "כך אמרו עכשיו בחדשות" אז אני כבר לא יודעת...

צלליתה

New member
מה שאותי מענין לדעת

מה מכניסים לחלב שמוכרים לנו, שעושה שישמר לכל כך הרבה זמן. אני זוכרת שהייתי ילדה איך החלב היה מחמיץ ותמיד היינו מרחרחים לפני ששותים, פן יבוא לנו החמוץ בפה, והיום, נראה שאין דבר כזה חלב חמוץ. הבוקר שכחתי את הקרטון על השיש, אחהצ החלב עדיין היה בסדר. בכל מקרה אם אני מבינה נכון , לאנשים מבוגרים לא ממש בריא לשתות הרבה חלב, כך שאם הם מפסטרים מפסטרים מפסטרים ומפסטרים עד שנשאר רק מים בצבע לבן (איך מלבינים מים? עם סיד) אז בעצם הם עושים לנו טובה. שלא לדבר על החסכון בקלוריות. לגבי הילדים זו באמת בעיה אז שתנובה יחשבו מה לעשות.

בכדי לדעת מה זה ספאם

ומה אמת בסיפור יש את האתר לא רלוונטי של חנן כהן בו אפשר לראות את הכל. ומי שהיה בודק לפני ששלח את ההודעה הזאת לכל התפוצת הדוא"ל שלו היה רואה שזה ממש ממש לא רלוונטי בדיוק כמו שאני עשיתי הבוקר כאשר ראיתי את המייל שהגיע .

מיקאלה1

New member
קליאו כוונתך היתה טובה, הלא אין לך מניות

בתנובה, גם אני כסחלבית משתדלת לא לאכול ולשתות דברי חלב, בעצת הX דיאטיקאנית שלי. כשאני חושבת מה כן מותר לאכול לא נשאר הרבה. והיום במסיבה הסיום של קורס בלימודים, אכלתי גם דברים שלא באו אל פי הרבה זמן.

רותם351

New member
כל הכבוד לחברה שלי../images/Emo140.gif

שלחה לי את המייל הזה אתמול. לא נראה לי אמין, לא העברתי הלאה. הבוקר שלחה לי ולכל האנשים אליהם העבירה את תגובת תנובה. ולא לחשוד בי...כבר אין לי מניות בתנובה...טוב ...רק קצת... תגובת תנובה העובדות הנכונות הן - § כל ‏חלב שחוזר מרשתות השיווק מושמד, ‏וזאת בהתאם לחוק § המספרים בתחתית אריזות הקרטון מסמנים את ראשי ההדפסה אצל ספק הקרטונים לצורך עקיבות בבעיות הדפסה וכו )‏ואגב קיימים גם ע"‏ג כל קרטוני החלב של כל היצרנים בשוק( § אין דבר כזה "‏חומרים מפסטרים", ‏וכמובן שתהליך פסטור אינו הופך חלב למים אלא דואג לאיכותו של המוצר ומבוצע על כל מוצרי החלב באשר הם. אנא העבירו תוכן המייל הזה לכל גורם שפונה אליכם ומפיץ את המייל השקרי. בברכה‎, שירה באום מנהלת יחידה עסקית‎, חטיבת השיווק והעסקים תשלובת החלב‎, תנובה --------------------------------------------------------------------------------

למעלה