זהות בדויה - הפרק של היום

DreamS_HunteR

New member
זהות בדויה - הפרק של היום ../images/Emo11.gif

שוב המשך של הפרק הטוב ביותר שהיה בעונה. מגלים שאמא של סידני אכן חיה, ולא מתה. פרק מעולה לדעתי! מה איתכם?

בוביץ

New member
נו באמת

נו באמת ולרגע חשבתי שסידני מצליחה לנשום במים בקטע של הנפילה עם המכונית. (הכותרת למעלה היתה אמורה להיות:"ועכשיו אמא שלה חיה" אבל מכיוון שאני יודע שחלק יצפו רק מחר או השבוע בקלטות וידאו לא שמתי את זה) בכל מקרה נראה שהיה פרק בעיקר שחזור על כל מה שהיה עד עכשיו . בגלל זה קטע הפתיחה לא היה את הסיפור מהתחלה. בסוף מבינים שבהתחלה הופיעה האמא שנפלה למים. בכל מקרה עכשיו האמא חיה ויהיה עימות בין אמא לבת? וסקראבס צפיתי והאמת לא ממש צחקתי היא בכלל לא הצחיקה ..

Boran

New member
אתה צוחק? היה פרק משעשע ביותר!

הרג אותי הקטע עם השרת והמלאך-מוות-לבן הזה שהוא עשה puppet: is he gonna die? janitor: maybe puppet: yay!!

d@r121

New member
פרק די דפוק

זה נראה כאילו החליטו לשחזר את העונה לכאלה שפספסו אותה או/ו הצטרפו רק עכשיו, ולכן כולם זכו לתקציר מייאש על חייה של סידני בריסטו וכל מה שכרוך בזה החל מאביה ועד לאמא. רק בסוף פיצו את הקבועים באיזו רמיזה שהיא ספק רמיזה ספק השערה שאמא של סידני חיה. באמת תודה רבה.

בוביץ

New member
צודק דור

הם עשו את זה כדי שאלה שלא ראו מהתחלה ידע מה קורה בארצות הברית כשהם שידרו את זה הם שמו לב שחלק הצטרםו לראות רק באמצע אז עשו את הפרק הזה כדי להזכיר מה היה.

2 Mיכל

New member
הוא באמת היה ממש יפה../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

זהות בדויה היא באמת סדרה מצוינת
! היא גם שומרת את ריכוז ומתח גבוה וגם אני כל הזמן מעבירה על זה דאחקות! (ותודו שאבא שלה נראה איש ממש רע
). הפרק היה ממש יפה
כי הוא הראה מה קרה בפרקים הראשונים שלא ראיתי
חוץ מזה, היה בטוח שבמוקדם או במאוחר יגלו משהו על אמא שלה
. אחרת, למה בכלל פירטו עליה כל כך הרבה

A.L (boy)

New member
אבא שלה שיחק עו"ד מטרידן ב..

"לא רק בלונדינית 1!" עם ריס ווית'רספון. קצת מוזר היה לראות אותו שם..

d@r121

New member
שמתי לב לעובדה מעניינת

הארוס לשעבר של סידני, דניאל הזה, הוא האיש ששיחק הכי פחות זמן בפרק והופיע הכי הרבה פעמים בתור מת...

למעלה