זאת הבעיה שלי

זאת הבעיה שלי

אני אוהבת את חבר שלי וזה מדהים עד כמה! הבעיה היא שאבא שלי לא. הוא ממש נכנס לסרטים ביום שישי אחרי שהוא ראה אותו פעם ראשונה. הוא ממש נדפק. אין לי מושג מה הוא רוצה ממני עכשיו, כי אנחנו לא מדברים! בקיצור חבר שלי עדיין לא יודע כלום והיה לי חרא של שבת כי בכיתי כל הזמן ולמשפחה שלי ממש לא הפריע ועם חבר שלי לא יכולתי לדבר על זה! בקיצור אני מקווה שלכם יהיה שבוע טוב יותר ממה שהולך חהיות לי!

aphrodite

New member
אולי כדאי שתנסי לדבר עם אבא שלך

אולי תצליחי להוציא ממנו את הסיבה לכך שהוא לא אוהב אותו,ואולי אפילו תצליחי לשכנע אותו לתת לחבר שלך הזדמנות.

בלאונט

New member
לא חייבים לנצח

כן, לא במלחמה נגד ההורים. אותו חבר ילך כשם שבא. רוב הסיכויים שלא תתחתנו, זו אהבה חולפת, אולי אפילו הוא יבגוד בך עם אחיך או משהו חולני כזה. מה שאני מתכוון לומר, זה שלמרות שעם ההורים יש עליות ומורדות, הם (ברוב המקרים) יהיו שם כשתתחתנו, וכשתסבלו, וכשיהיה לכם קשה כפי שהיו שם כשנולדת וכשנפרדת מהחבר הראשון. זה קרה, זה יקרה. דווקא אני, שבהחלט מגדיר את עצמי כעקשן ועיקבי, חושב שכשמודבר במקרים חד-פעמיים עם ההורים, לא תמיד חייבים לנצח. תני לאבא לנצח הפעם. רק נקודת מבט שונה על האפשרויות.

ןוט

ברוב המקרים אתה צודק. אבל לא בזה! אבא שלי פשוט נדפק! הוא טוען שהוא מכוער ואני לא צריכה חהיות איתו, הוא דביל! על שטות ככזאת לא צריך לוותר!

*may*

New member
אבל למה לך ?

אל תריבי על זה עם אבא שלך.. פשוט תנסי לא לדבר על זה עם אבא שלך.. אל תתווכחי איתו, ואם הוא מתחיל - תשני נושא. תגידי שאת לא רוצה לדבר על זה. למה סתם להתווכח אם ברור ששום צד לא יוותר? זה כבר קרה לחברה טובה שלי- היה לה חבר שגדול ממנה בכמה שנים וזה לא מצא חן בעיני ההורים שלה והיו הרבה ריבים והיא בכתה המון, ובסוף זה נגמר בזה שהיא נפרדה מהחבר שלה. למרות שמההתחלה לדעתי היא לא הייתה צריכה לספר להורים שלה עליו.. כי הם לא ידעו עד שהיא סיפרה.. היא הרי ידעה איך הם יגיבו.. אבל לא משנה. פשוט אל תבזבזי על זה דמעות וכוח.. זה סתם טיפשי, תשתדלי להימנע מויכוחים מיותרים..

למעלה