ושוב בנושא מאיר בנאי וכוכב נולד

איף

New member
ושוב בנושא מאיר בנאי וכוכב נולד

רק אותי מרגשת העובדה שבעונה הזו ביצעו כבר 4 שירים שלו ??? ביום רביעי האחרון עידן עמדי שר את "אהבה קצרה". רציתי כל כך לשמוע אותו שר שיר של מאיר במהלך העונה כי ברור שהוא מאד מחובר לטקסטים שלו...זה נאמר לא פעם אחת בעונה. וזה סוף סוף קרה
חוץ מזה שהוא העתק של מאיר מבחינת הפנים, לא? אפילו משהו בגוון הקול שלו מזכיר את מאיר. דעתכם ?

חמדמדת1

New member
כבר מישו פה טען שהוא בטח..

איזה צאצא נסתר של משפחת בנאי. האמת לא ראיתי לצערי- אני כבר הולכת לאתר של כוכב נולד ואביע דעתי.. אבל כן,ללא ספק הרבה שירים של מאיר העונה ( ודווקא בתחילת העונה טענו אי אילו אנשים שלא כדאי לשיר אותו..נו,טוב !)

חמדמדת1

New member
חזרתי. אהבתי !

וגם מגניב שעידן מרגיש שזה המגרש הביתי שלו.. שבוע טוב !

ms pizza

New member
שבוע טוב !

אני האמת חושבת שהיה בסדר- לא מעבר.. אבל כן- מגניב ש4 שירים היו השנה !! יש לכם הימור אם יהיה שיר בגמר ?? לי נראה שלא, כי את כל הלהיטים הגדולים כבר שרו ( גשם,אהבה קצרה, אצלך בעולם ושער הרחמים..לא נראלי שאנשים מכיירים עוד שירים של מאיר..)

איף

New member
הפתעה!!!

עידן עמדי הולך לשיר את "חלומות אחרים" בגמר
אני בעדו, לא יודעת מה איתכם.

הדסי 26

New member
...

בס"ד הוא מותק, אבל אני ממש מעדיפה שישאירו את מאיר בנאי מחוץ לתכנית הזאת...

khen10

New member
"חלומות אחרים" כנראה יבוצע בגמר

ע"י עידן עמדי. גם אני לא מעוניין לראות שירים של מאיר בתחרות קאברים הזאת. ולא בגלל שהביצועים לשירים שלו העונה היו גרועים לדעתי. בעונות קודמות לפחות היו ביצועים טובים. הראל מויאל שר את "אהבה קצרה", באודישנים, ג'קו אייזנברג נתן ביצוע יפה ל"גשם" ובועז מעודה ל"אצלך בעולם". שלושה שזכו בסופו של דבר.

odery

New member
אני פשוט מסתייגת מהתוכנית

לא מעניין אותי הביצועים בכלל.

איף

New member
מעניין ../images/Emo13.gif

לא חשבתי על זה , אבל מגניב שיצא ככה. אני מבינה לגמרי למה קשה לכם עם התכנית, וגם לי קצת קשה . אבל זה חזק ממני....אני מרגישה שאני חייבת לצפות.

הדסי 26

New member
אולי..

בס"ד אני מעלה פה השערה, לא כי אני מבינה בכוכב נולד יותר מדי אלא כי יש כאן משהו באמת.. בקיצור, נראה לי שאחרי הכל מה שיפה בישראלים שאנחנו אוהבים יותר מכל ואחרי ולפני הכל אנשי אמת... וגם בתכנית, יש אנשים ששרים לא כל כך יפה לעניות דעתי, אבל משדרים משהו כזה אמיתי ומתאים לנו שהם יצליחו במקום כל האחרים, במלים אחרות - אם אני הולכת לראות מישהו מכל פינה במשך השנה הקרובה - אני מעדיפה שזה יהיה מישהו שמתחבר למאיר בנאי :) דבר נוסף שרציתי להגיד כבר לפני כמה ימים, שאני חושבת שיש לי נגיעות בזה שאני לא רוצה שהוא יהיה בתכנית, כי אני מעדיפה לשמור אותו לעצמי כזה.. מכירים?... לא כל כך נעים, כי תכל'ס בטח הוא מרויח משהו מהקאברים האלה- איזה הכרה אולי לדור הצעיר או אולי תמלוגים או לא יודעת מה... בקיצור - שברתם לי את הלב עם זה שחלומות אחרים, שזה אחד השירים שנכתבו עליי ובשבילי בלי שום ספק, הולך להיות בגמר... :) שיהיה יום טוב

למעלה