וקצת פרוזה לשבת לא תזיק לנו

וקצת פרוזה לשבת לא תזיק לנו

החיים מאת גיא מנשרוב: מרץ 1998 כיצד את החיים ניתן להסביר נאמרו עליהם כבר דברים למכביר כתבו בשבילם אמרות ושירות הוציאו עליהם ספרים ומגילות אך אותה ניתן לתאר במילה קטנה במילה אחת והיא נקראת מתנה מתארת היא דבר מאוד גדול אומנם קטנה אך אומרת הכל על מתנה זו כולנו שומרים מכל הסכנות שנמצאות בדרכים אך לצערנו גם פעמים רבות החיים נאבדים מכל מיני נסיבות על כן בחיים עלינו להישמר להנות מהם כמה שיותר למרות הכל החיים יפים ונפלאים קיבלנו אותם מתנה מאלוקים

lj101

New member
כמה טיפים לחיים טובים ויפים יותר

בכל בוקר עם עלות השחר יש להגיד ח"י פעמים (אפשר גם לקצר הכל תלוי במצב רוח) אני חכם אני מוכשר אני יפה והיום עובר נפלא ומוצלח - למי שזקוק לחיזוק נוסף אפשר להגיד גם בצהריים ובלילה. אם אתם רוצים לעשות לכם את הלילה (בעצם את כל הלילות שבשבוע) התשובה לשאלה הנצחית שנשאלת תמיד מול האשה/הבעל - למה דווקה את/ה התחתנתם איתם ? התשובה שתעשה לכם היא.... אלמלא לא הייתי מכיר את אשתי/בעלי, כנראה הייתי נשאר/ת רווק/ה עד היום. עוד טיפטיפון קטנטן לחיים ארוכים ועם שיער בכל צבע אפשרי חוץ מלבן או אפור. בוויכוח בכל נושא שדעתכם אינה מתקבלת תמיד תגידו כןןןן מותק ועוד פעם לחיזוק אתם מדגישים ואומרים כןןןן מותק. (בסוף יעשו מה שאתם רוצים) אפשר להשתמש בזאת גם בעבודה כנגד אותם הבוסים שחושבים את עצם לחכמים מכווולם ולהגיד להם כןןןןןן בוס. בברכה LJ101

4Y

New member
../images/Emo41.gifממש יפה

כול הכבוד לך וכול מילה נכונה באמת מתנה נפלאה

למעלה