ועוד שאלה....

YinYang

New member
ועוד שאלה....

נניח שאדם מגיע למיומנות מסויימת של תפיסה ותימרון של אנרגיה... מתעוררת השאלה מה הוא עושה עם היכולת- מצד אחד הוא יכול לעשות דברים שנחשבים כלא מוסריים כמו "ערפדות אנרגטית" וספיגה מאחרים אליו כדי להעצים את האנרגיה שלו, ומצד שני הוא יכול לעשות דברים חיוביים. השאלה שלי היא כזאת...אם אדם בוחר מרצון להיות "צייד" אנרגטי, אפילו אם זה כרוך בפגיעה באחרים, האם יש משהו שיחסום אותו? או שעליו לצפות לגמול כלשהו???

למה???

New member
כבר עברו

4 ימים בכל מקרה, אחרי 3 ימים זה לא מקפיץ יותר... והתכוונתי לתוכן בהודעה שאמורה להקפיץ, ז"א לכתוב הקפצה בכותרת וגם עוד משהו בתוכן ההודעה.

טוב, אז אני אענה בעוד שאלה...

נניח שאדם מגיע למיומנות מסויימת של יריה באקדח... מתעוררת השאלה מה הוא עושה עם היכולת- מצד אחד הוא יכול לעשות דברים שנחשבים כלא מוסריים כמו "שוד בנק" או "רצח" וגזילת משאבים אליו כדי להעצים את האפשרויות שלו, ומצד שני הוא יכול לעשות דברים חיוביים. השאלה שלי היא כזאת...אם אדם בוחר מרצון להיות בעל מיומנות יריה באקדח, אפילו אם זה כרוך בפגיעה באחרים, האם יש משהו שיחסום אותו? או שעליו לצפות לגמול כלשהו???

ואם כבר, אז עוד שאלה...

נניח שאדם מגיע למיומנות מסויימת של ריצה... מתעוררת השאלה מה הוא עושה עם היכולת- מצד אחד הוא יכול לעשות דברים שנחשבים כלא מוסריים כמו גניבה ("חטוף וברח") או תקיפה ("הכה וברח") וספיגה מאחרים אליו כדי להעצים את האנרגיה שלו, ומצד שני הוא יכול לעשות דברים חיוביים. השאלה שלי היא כזאת...אם אדם בוחר מרצון להיות "אצן", אפילו אם זה כרוך בפגיעה באחרים, האם יש משהו שיחסום אותו? או שעליו לצפות לגמול כלשהו???

ונשאל עוד שאלה, בשביל הגלידה...

נניח שאדם מגיע למיומנות מסויימת של לעיסת מסטיק... מתעוררת השאלה מה הוא עושה עם היכולת- מצד אחד הוא יכול לעשות דברים שנחשבים כלא מוסריים כמו לעיסת מסטיק לאנשים באוזן בזמן שהם נוהגים כדי לשעשע את עצמו, ומצד שני הוא יכול לעשות דברים חיוביים. השאלה שלי היא כזאת...אם אדם בוחר מרצון להיות פרחה, אפילו אם זה כרוך בפגיעה באחרים, האם יש משהו שיחסום אותו? או שעליו לצפות לגמול כלשהו???

charlila

New member
אם יש לו מזל, משהו יחסמו. ולא -

ייהפך בעצמו לאם-אמא של עריץ קטנוני (petty tyrant(. לרוע מזלו, הוא יכול לצפות להמון גמול. העריצות משתלמת - עבדים, הרמונות, שפחות מין... אלא שזה כמו עשרו של המלך מידאס - כשאינך עצמך, איך תיהנה מזהבך? יש רק דבר אחד שהוא גרוע מלהיות לוחם - וזה להיות קרבן. והקרבנות הכי אומללים הם התוקפנים, לא הנתקפים (למרות שגם אלה לא לעתים קרובות חווים פיקניק.)

למעלה