ועוד ל"אנשים" האלה קוראים בני אדם

ועוד ל"אנשים" האלה קוראים בני אדם

לא יאמן, הא? הם פשוט לקחו מטוס מלא באנשים חפים מפשע, וריסקו אותו לתוך בניין ענק מלא גם הוא באנשים חפים מפשע. אם היו אומרים לכם אפילו אתמול שזה עומד לקרות, הייתם מאמינים? אני עד עכשיו לא יכול להאמין. ועוד ל"אנשים" האלה קוראים בני אדם! הם אפילו לא חיות.הם סוג של זן לא רצוי על כדור הארץ! ועכשיו מחלקים סוכריות, צוחקים,נהנים וזה קורה פה! בארץ שלנו! פה לידנו חוגגים אירוע כל כך מעציב! כל כך מכעיס! כל כך לא יאמן שבני אדם מסוגלים להגיע לכזאת דרגה של שפל! אז תסבירו לי: איך אפשר לחיות עם מישהו בדו-קיום, כשהוא לא רוצה אותך איתו?

B.Shokor

New member
תדייק בבשקה את השאלה שלך:

מי בדיוק לא רוצה אותך איתו? ואם יש אחד כזה, מי הוא בכלל שיקבע שאתה לא תהיה איתו? תקשיב, לגבי כל הסיגריות שמחלקים, וזה כבר דומה לסיגריות שמחקלים כשמישהו עושה פיגוע, אני לא רוצה לכנס לדיון הזה עכשיו, אך מה שאני יכול להגיד לך שעם כל הפיגועים וכל המצב שקורה במדינה שלנו בפרט, ובעולם בכלל, אנשים מתחילים להאמין עם כל פיגוע והתקפה שסוף סוף יש מה לעשות נגד החזק, וסוף סוף החלש התחיל למצוא הדרך שלו. (אינני יודע בדיוק מידת הצדק של הדברים האלה, אך מה שאני יודע אותו שהעולם הרחב ואפשר להגיע לכל מיני החלטות ומחשבות). לבסוף, אין לך עסק עם אלה שלא רוצים אותך במדינה זאת, אתה יודע למה? כי המדינה הזאת תישאר לי ולך ולכל ערבי ויהודי. לילה טוב

עינת

New member
איש רגיל

הכאב שלך הוא גם כאבנו ובכך אין כל ספק אני מקווה. נכון מי שביצע את הפיגוע הזה הם חיות שאיבדו צלם אנוש גם בכך אין ספק. אבל מכאן ועד להכליל ולומר "הם סוג של זן לא רצוי על כדור הארץ" מכעיס ומקומם אותי,כיהודיה שרבים מבני משפחתה לא שרדו את השואה. גם הנאצים והיטלר בראשם אמרו שיש להכחיד אותנו כיוון שאיננו רצויים על פני האדמה!!! אז מה אתה מציע? אולי נקים משרפות ותאי גזים בעזה,ג´נין ושאר הערים הערביות? נפעיל רכבות מוות? אני מקווה שעם כל הכעס תשובתך הגיונית. כולנו כואבים,כולנו כועסים,אבל בואו נתעשת בואו נחשוב איך אפשר לפתור את הבעיה ולא איך להחריף אותה. לילה עצוב לכולנו

*קסנדרה

New member
עינת, עם כל הצער והכאב הגדול

וזה אולי לא הזמן הכי נוח להגיב, בשעה כשכל כך כואבים, אבל,,,,,, הגיע השעה שכל העולם יידע עם מי יש לנו "עסק" ובהחלט יש לנו עסק עם עמי האיסלם שכל רצונם הוא טבח, הרג, דם ומלחמה. אין להם עניין במשאים ומתנים, אין להם עניין בדיונים תרבותיים, ואין להם עניין אחר מלבד רצח בדם קר של אזרחים חפים מפשע, לא של חיילים אפילו. הם אפילו לא מסתכלים בעיניים, הם רוצחים מוגי-לב, פחדנים עלובים, מתאבדים. עינת, אין כבר מה להחריף, הם החריפו, אנחנו רק יושבים ומקוננים על אובדן חיי אדם. אני מקווה שהעולם ייראה, יילמד וישכיל להחרים את אותם מבצעים ושולחיהם על כל שלוחותיהם בעולם הערבי, כבר עכשיו מסתמנת מגמה כזו, ואני מקווה שאכן כך יהיה. צר לי שדבריי היום קשים, צר לי שדבריי לא כל כך נעימים, אך גם יותר שמאלנים ממני, יותר מאמינים ממני בדו-קיום, כבר התייאשו, אז אני ??? קטונתי. קסנדרה

B.Shokor

New member
קסנדרה, תתיחסי לעובדות בבקשה..

קודם כל עדיין לא ברור מי בצע את גל ההתקפות והפיגועים בארה"ב, אם בארה"ב יורים על אפגניסטאן ומחפשים בן-לאדן זה לא אומר שגוף איסלאמי עומד מאחורי כל העסק שקרה, בקיצור, זה נקרא פוליטיקה ותביני מה שתביני. את מתייחסת לעולם המוסלמי בהכללה, ואת הדבר הזה לא מקובל עליי בפורום הזה, אסור להכליל מליארדי אנשים בגלל מאות של טרוריסטים.

אני מבין את הגישה שלך פה שוקור

בסה"כ אתה נמצא בפלונטר נוראי: מצד אחד אחים שלך טבחו ללא רחמים בעשרות אלפים אזרחים אמריקנים (וישראלים) מתוך מחשבת זדון אמיתית, ומצד שני אתה יושב פה, בארץ היהודים, מתפרנס איתם ומהם, נושם את אותו אויר, אוכל את אותם מאכלים, נפגש עם אותם אנשים שאחיך טבחו וטובחים בהם. קשה, קשה מאוד במצב כזה. ולכן, אתה מנסה להסיט את הויכוח, ולנסות לטעון שהכל פוליטיקה, ומי בכלל אמר שהיו אלה ערבים... ככלל, האומה הערבית הוכיחה ובגדול, ביום השחור הגדול הזה, ובימים שחורים אחרים במהלך 53 שנות קיומה של המדינה הקטנטונת היהודית, שהדם גועש בהם ללא אבחנה, מתוך תאוות רציחה איומה, ושכל העולם נחשב בעיניהם אוייב. לא ירחק היום לדעתם, (ח"ו) שהם יגיעו למצב בו היה היטלר בשנות השואה, בו יוכלו לטבוח לרצוח לאנוס את ה´יהודונים´ אויביהם, את האמריקניים תומכי היהודים, ללא התנגדות. אני מבין את קשייך, העולם כולו נגדכם היום, העולם כולו נגד עמי הטרור המהלכים אימים על הציבור העולמי. אם היו עושים סקר, הרי שברור שרובו של העולם היה מעוניין בהתנדפותכם מכדור הארץ, רק שאנו לא כמותכם, איננו מוציאים את "חלומותינו" מן הכוח אל הפועל. איננו רוצחים! יש לי הצעות לך ולאחיך שיוכלו לפתור ולו חלקית את בעיית הזהות הפלסטינית-ישראלית (כי כולכם אחים, עם אחד), רק שאני בטוח שלא תהיו מעוניינים בהם (הצעות לפתרון בלי דם על הידיים ובעיניים)... כי שאיפתכם היא לכבוש את האיזור והעולם כולו, להשתלט ולהשליט.

B.Shokor

New member
אני מצטרף לדבריה של עינת, ובמיוחד

למשפט: אבל בואו נתעשת בואו נחשוב איך אפשר לפתור את הבעיה ולא איך להחריף אותה .. תחשובו על זה..

אני רואה שיש צורך בשיפור המכתב שלי

ככל הנראה, לא הבנתם אותי מספיק טוב. אני לא מכליל ואומר שהערבים הם זן לא רצוי על כדור הארץ, אלא אלה שמתאבדים בשביל להרוג אנשים אחרים. ואם כבר בחרת להזכיר את הנאצים ואת היטלר, הם(המתאבדים) לא יותר טובים מהם. הדבר האחרון שהייתי רוצה זה לשחזר את השואה המתועבת. אתמול הראו את החגיגות ברמאללה, עזה ובירושלים(!). את יודעת כמה התביישתי? אבל העיקר שהם הם ידעו לבוא ולהחליק את זה ב"גילוי צער על הפיגוע". עראפת לא מצטער על הפיגוע, הוא פשוט משתין במכנסיים מרוב פחד בגלל שהאמריקאים ראו את החגיגות. אפילו אזרחים תמימים(כביכול) מעורבים בגועל נפש הזה! הם יוצאים לרחובות, מחלקים סוכריות וכל זה במסגרת חגיגות של מעשה נפשע ונתעב שפשוט(תסלחי לי) נראה כאילו השטן הרים את ידו מהגיהנום. לא יודע אם ראית, אבל בחדשות הראו שבחגיגות בעזה, בא ילד קטן למצלמה, מחוייך כאילו הוא זכה בלוטו, מרים איזה פיתה, אוכל אותה ואומר:"זה בשביל בן לאדן". את יכולה להסביר לי, איך אנשים יכולים לעודד את החלאת אדם הזה? הבן-אדם הזה(אני מתבייש לקרוא לו ככה) שולח אנשים למות ועוד מוציא על זה כסף! ושוב, אם כבר הזכרת את הנאצים, גם אייכמן רק שלח אנשים להרוג אנשים, לא? תחשבי על זה טוב איש

B.Shokor

New member
לגבי כל החגיגות של הפלסטינים ../images/Emo44.gif

דבר ראשון אני אתקן אותך בדבר אחד, הילד לא היה אוכל פיתה, אלה היה אוכל "קנאפה" שהיא אחד מסוגי הממתקיפם הכי פופלריים בעולם הערבי. כל החגיגות שראית בכלי-התקשורת הם חגיגות נגד ממשלת ואני מדגיש ממשלת ארה"ב . אם את אומר שראית את הילד, אז בטח שראיתי גם חלק מן הפלסטינים שדברו ואמרו שהם עצובים לגבי העם האמריקאי _ושוב אני מזכיר שהעם הזה הפגין נגד ממשלתו ונגד ההתקפות על עירק), ואמרו שהם חוגגים נגד ונקמה בשממלת ארה"ב ובבוש. עוד דבר נוסף שאני יכול להוסיף אותו: הם גם חוגגים אחרי 100 שנה, הם מרגישים שסוף סוף הדוף החזק והשולט ביותר בעולם (ולצערם הרבה שולט גם בעתיד שלהם) יש מי לעמוד נגדו.

all

New member
ושוב מר שוקר

מרגיש צורך לשקר בשבילם. מי מינה אותך לומר על מה הם שמחים ועל מה עצובים? מי? מי? נ.ב. בשום סצינה לא ראיתי טיפת צער.

B.Shokor

New member
חבל,

חבל שהיום לא עשיתי צילום מסך לבחור הפלסטיני הזה שהביע צער, חבל.. (אגב, הוא הופיע בחדשות ערוץ 2, והיה תרגום למה שאמר).

mnmaster

New member
חבל שלא ביקרת במזרח ירושלים

או בגנין או בעזה או ברמאללה וראית את כל הנשים השמנות, את הילדים הקטנים ואת הזקנים חוגגים. חבל שלא שמעת על כך שהרשות איימה על הכתבים שצילמו את זה. אני מאמין שלפחות 50% מהערבים שחיים בתחומי ארץ ישראל היו שמחים מאד למה שקרה. עוד היו שמחים מעט. וחלק קטן באמת מזועזע. אגב, ראיתם את המונולוג המרגש של עראפת?? הוא יכול לשחק ברמת אביב ג או בלגעת באושר. רמת המשחק שלו עולה על שלהם (לא שזה אומר הרבה...)

B.Shokor

New member
תקשיב, בסך הכל הם יכולים להגיד

ולעשות מה שבא להם, ולמה שאנחנו בכלל נתייחס אלם?

all

New member
אני חייב להתיחס אליהם

בגלל שהם אלו שמפוצצים ויורים כאן.

באמת שלא רציתי להגיד לך את זה אבל..

האיש הזה שהופיע בחדשות ואמר שאף מוסלמי עם מצפון היה עושה דבר כזה. אם הקשבת שמעת שהוא גם הכחיש את הצילומים(!) ששודרו בסי.אן.אן. של החוגגים את האירוע הנוראי הזה. זה לצערך הרב מסביר הכל. האיש הזה יודע שהתמונות האלה של החוגגים עלולות לעורר את זעמה של ארה"ב על הפלשתינים בישראל. בקיצור, הוא אמר את זה מתוך פחד. ו"אם כל מוסלמי עם מצפון לא היה עושה דבר כזה" אז אלה שחיים בעזה הם לא מוסלמים? אלה שחיים ברמאללה הם לא מוסלמים? איש

ביילי_007

New member
../images/Emo88.gif הפלסטינים גזרו את גורלם!! ../images/Emo37.gif

האמריקאיים שונאים אותם!! אף אחד בארצות הברית לא מבדיל בין ערבים ישראלים, פלסטינים או מוסאלמי מעיראק או מצרים, אתם גזרתם את גורלכם לא רק בקרב הממשל האמריקאי אלא בקרב הציבור האמריקאי אף אחד לא שכח את פרל הרבור אף אחד לא ישכח לכם את חגיגות המפגרות שלכם!!! בזמן שאתם חוגגים לכם בעזה, שכם וירושלים ואוכלים לכם ממתקים!! אנו במשך היומיים האחרונים מסתובבים כמו משוגעים דרך האינטרנט, משרד החוץ ומשפחה באמריקה כדי לשמוע מה קרה לסבתא שלי שגרה בסמוך מאוד לדאון טאון מנהטן, שוקור, אתם עברתם כל גבול אפשרי, לא נשכח את העלבון והפגיעה שלכם בנו לעולם. ביילי

ביילי_007

New member
בקשה חשובה!!../images/Emo53.gif ../images/Emo92.gif

בבקשה תשאו תפילה לשלומה של סבתא שלי, ביילי

קלייר

New member
ביילי יקר/תפילה אשא בכל נפשי ../images/Emo23.gif

ביילי יקר שלי ליבי עם סבתך,תפילה אשא בכל נפשי למען תבריא מאחלת לכם שנה טובה ,מתוקה ומלאת שמחה ובריאותאתה חסר עלם חן

B.Shokor

New member
מה זה? איוםםםםם????????.

קודם כל תגיד לי גם אתה? מה אתה מתכוון בידיוק במשפט האחרון שלך? " שוקור, אתם עברתם כל גבול אפשרי, לא נשכח את העלבון והפגיעה שלכם בנו לעולם ". ואיך אתה בכלל מעיז לעצמך לדבר איתי בצורה כזאת כאילו שאני אוסאמא בן-לאדן ששולח את כל הטרוריסטם. אחי תתעורר - אני ישראלי, ולך תשאל מדינת ישראל כמה תרמתי לה, ואחר כך תחזור אליי. (חוץ מזה, אני גם מחכה להתנצלות).

אתה פשוט עברת כל גבול!

כשאתה עושה הכללה כזאתי ואומר: "אתם עברתם כל גבול" זאת גזענות לשמה! ואיך אתה לא מתבייש לומר את זה בפורום דו קיום?! לידיעתך מי שעושה את הפיגועים אלה מחבלים שהם מוסלמים קיצוניים. גם אני שונא אותם! גם אני רוצה שהם יפסיקו! אבל אני לא בא ומכליל על אנשים שרוצים שלום ולחיות בשקט מוסלמים ויהודים ביחד! אז צפני שאתה פולט שטויות גזעניות, תחשוב קצת! איש

למעלה