ועוד אחד של עברי....

דוVשה

New member
ועוד אחד של עברי....

סתם כי בא לי... שוב צוכה ושוב בוחקת מדברת לעצמה חושבת... כמה שיכול להיות לי טוב כמה שיכול להיות לי רע אני עוזבת בינתיים אחלה של דירה... משתדלת להקשיב לכם ולא לחזור בחזרה... לא להיות יפה מדיי לא להיות טובה רק להיות קשה אולי להיות יותר מדיי שלווה וכל היופי בעולם בצנצנת ירוקה משחה אחת שמבטיחים לך רגל חלקה.... שוב צוכה ושוב בוחקת מדברת לעצמה... חושבת כמה שיכול להיות לי טוב כמה שיכול להיות לי רע אני עוזבת בינתיים אחלה של דירה משתדלת להקשיב לכם ולא לחזור בחזרה משתדלת להקשיב לכם... גם לא לגור קרוב מדיי גם לא יותר מדיי רחוק לא להיות תלוייה אולי רק לשמוע ולשתוק עם כל היופי בעולם בחוברת מפריז מכשיר אחד שמסבירים לך אבל אותך זה רק מרגיז... שוב צוכה ושוב בוחקת מדברת לעצמה חושבת כמה שיכול להיות לי טוב כמה שיכול להיות לי רע אני עוזבת בינתיים אחלה של דירה משתדלת להקשיב לכם ולא לחזור בחזרה... ראיתי שמה שני פרקים והם יפים ואמיצים... חפשתי שמה הדרכה איך להיות יותר שמחה... שוב צוכה ושוב בוחקת מדברת לעצמה... חושבת כמה שיכול להיות לי טוב כמה שיכול להיות לי רע אני עוזבת בינתיים וזו אחלה של דירה משתדלת להקשיב לכם ולא לחזור בחזרה... בחזרה...

רותי ב.

New member
אהבתי את השיר הזה,

ולמה בא לך דווקא להביא את זה, למה היא צוכה ושוב בוחקת, ולמה מדברת לעצמה, ולמה עוזבת בינתיים... המילים מחלחלות בי, דובשנית

למעלה