וככה,ביום בהיר אחד [וחם בטירוף]

o0Invisible0o

New member
וככה,ביום בהיר אחד [וחם בטירוף]

אחרי שאיילת ראתה את כל העולם ואחותה רב אחד עם השני, את הכל מתפרק, כולם נפרדים.. אחרי שהיא הבינה, שאת זאת היא מכירה דרך הדר ואת ההיא דרך דאפי. אחרי שהיא הבינה שהיא מקושרת מדי.:S אחרי שהיא בכתה מכל הודעה שכתבו לה והיא נאלצה להתעלם ממנה. [ובחלק היא לא עמדה בזה, תיהי בריאה ליהי.XD] אחרי שהיא הבינה שזה נורא טיפשי וזה הריב כמו של מה שציינתי שמתפרק. אחרי שהיא נכנסה לפה 10 פעמים ביום וראתה פורום גוסס!
אחרי שהיא גם ככה לא סיפרה לאף אחד למה היא עשתה את זה וגם לא תספר. היא החליטה לחזור, היא חושבת, היא מקווה שהיא לא תתחרט מחר או משו.
אבל, היי..זה היה די ארוך, לא?:S לי כל יום עבר כמו נצח. אני מקווה שאתם לא שונאים אותי, אני חייבת לכם התנצלות וזה, אבל עזבו אני מתוסבכת. אה, היי..חזרתי?
קשה מדי לחיות בלעדיכם!

נו, הרי זה היה ברור...../images/Emo54.gif

שמתישהו תיכנעי, כמו שאמרת, קשה לחיות בלעדינו!
טוב שחזרת הביתה!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo54.gif

[ובחלק היא לא עמדה בזה, תיהי בריאה ליהי.XD] חיחי. אני גאה

dafi daf

New member
איילית! אני כבר אמרתי לך את מה שהיה

לי לפני שתי דקות
עשית אותי מאושרת :]

../images/Emo24.gif|נדחפת|../images/Emo54.gif

אני פשוט מרוגשת טיפה יותר מדי מכל העניין

Girl From Mars

New member
../images/Emo2.gif.

אייייייילללללללללללללללללללללללתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!^_________________^ *אושר* *ריקודים*
.
.

dalida1988

New member
חחחחחחחחחחחחח

ברוכה השבהההההה בתופים במחולות!!!!!!!!!!!!! מה קורה איתך?????

hbam

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

וואו.. :)) עשית לי את היום :]]]]] אחרי שהרסת לי את עשרת הימים האחרונים... סתם נו XD לא יודע על מה בדיוק היה כל הסיפור אבל אני מניח שזה פחות משנה עכשיו :) welcome home :)

o0Invisible0o

New member
XDXDDD

הייתי בטוחה שעכשיו בכלל תרצה לסחוט את הסיפור ותהרוג אותי שחזרתי ככה סתם..
נמנ.

למעלה