ווינאמפ

מור~!

New member
ווינאמפ

יש דרך שאני לא אקבל יותר הודעות על עידכונים של גירסאות? > כל פעם שאני פותחת את הווינאמפ קופץ לי חלון שמנסה למכור לי עוד גירסא מעודכנת יותר וזה מעניין לי את התחת :) לעזרתכם אודה

blzvi

Active member
אף אחד לא מנסה למכור לך

זה מכיוון שאתה במפורש ביקשת לקבל הודעה כאשר יש עידכון . לא מאמין? כנס ל windows media player תפריט tools>>player-->>check for updates מה כתוב ,פעם ביום בשבוע? בטל הכל . כנ"ל תחפור ב winamp ותמצא את ההגדרה.

מור~!

New member
במדיה פלייר

קיימת אפשרות לא לקבל עידכונים בכלל? לגבי קודקים לא אכפת לי... רק העידכונים של הגירסא איפה שכיוונת אותי קיימת אפשרות רק לבחור בין יום\שבוע\חודש כמו בתמונה האם יש אפשרות לבטל לחלוטין? לגבי הווינאמפ, חיפשתי לפני ששאלתי ובגלל שלא מצאתי ביקשתי עזרה אם ההודעה הבאה תהיה פחות תוקפנית אני מאווווד אשמח ואפשר גם לפנות בלשון נקבה שוב , תודה

מור~!

New member
השם יברך אותך ואת בניך ואת בני בניך

ובניהם רוב תודות ושנה מוצלחת

מור - מה שייך ל-WMP גירסה 11 אשר את לא רוצה

ללהתקין - קראי מה רשום בהנחיות של CastUp יצרני רוב הקליפים המסתובבים כעת בדפי האינטרנט בארץ, רדי שם עד למטה וראי מה כתוב. בקיצור - ללא גירסת 11 של WMP יהיה לך מאוד קשה עד בלתי אפשרי לצפות בחלק גדול מהסירטונים.

blzvi

Active member
אפשרות ביטול עידכון אוטומטי ב WMP

קרא בלינק

מור~!

New member
לפי הבנתי המוגבלת

מצויין שם כי צריך למחוק איזשהו ערך ברג'יסטרי שאחראי על קבלת עידכונים אוטומטים ברג'יסטרי אני פחות אוהבת להתעסק ביטלתי אצלי את האפשרות של עידכונים אוטומטיים אך לא ע"י כניסה לרג' , והאמת שאני אפילו לא זוכרת איך עשיתי את זה כבר יש אפשרות נוספת? ובמקרה שלא הבנתי, אשמח להסבר תודה :)

ליאור153

New member
ואת בניהם

למעלה