וווי!!!!!!!!!!!!!!!!התקבלתי למשצים!

shabluly

New member
וווי!!!!!!!!!!!!!!!!התקבלתי למשצים!

ועכשיו הסבר, לפני כמה ימים היה לנו יום מיון למשצים... עברנו כל מיני משימות והדרכה אישית ובחנו אותנו על זה. האנשים עם הציונים הגבוהים מתקבלים למשצים, כלומר הם עושים קורס של 11 ימים בחופש הגדול ואחרי זה הם הופכים למשצים(מדריכי של"ח צעירים) אני עברתי את המיון ואני ממש שמחה, בעיקר כי זה לא עולה על מחנה קיץ בצופים. כנראה שאני אצא לקורס... כי זה אמור להיות ממש כיף, ואח"כ בשנה הבאה בביצפר אני עוזרת למורה לשלח בטיולים של שכבת ח' ודברים כאלה, מה גם שאחרי זה יהיו עוד מפגשים, זה משהו של כל אזור ת"א וזו אחלה הזדמנות להכיר אנשים חדשים. אז... בא לי להתלהב: וווווווווווווווווווווווווווווייייייייייייי!!! את זה לא יכולתי לעשות בביצפר כי חברה טובה שלי לא התקבלה והיא די מבואסת מהענין....

snowbunny

New member
גמני התקבלתי למש"צים!!!!

וגם 2 חברות טובות שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ייאי מי אנד מיי פריינדז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הקורס שלנו (חיפה ) הוא מה- 23 ליוני עד ה-3 ליולי, וב-5 ליולי יש לי מחנ"ק בצופים (*אפיק אימפריה
*) עד ה-13 ליולי ואז ב-18 ליולי קורס הדרכה של איזה שבוע... קיצר- בחודש יולי אני ממש לא אהיה בבית- אבל אני אעשה כיפחיים

חיפiשית

New member
חחחח איזה ריב יש לנו פה..

שניכם טובים
שולטים וכו'.. אבל: ***פו הדוב הכי שולט***

למעלה