וגם לי יש שאלה

kinley

New member
וגם לי יש שאלה

בהנחה שכול הגברים מחפשים זיונים מה הסיכוי שקיים מישהו שלא מחפש רק זיונים אלא באמת מחפש להכיר מישהי להכיר את מה שהיא ואת מי שהיא?

kinley

New member
ואם...

ואם יש מישהו כזה מה הסיכוי לפגוש בו ואיפה !? ואם כבר חשבת שפגשת מישהו כזה שמצהיר ש:"מרוב שהיית עסוקה בלא להאמין לו פספסת את האהבה שלו"

kinley

New member
מה הסיכוי שהוא

באמת שייך לסוג הנכחד !? או שזו עוד טקטיקה גברית ניבזית לגרום לך ליסורי מצפון כשהוא למעשה נמנה בין הגברים שמתים לזיין אותך!?!?

kinley

New member
ומה בכלל ולמה ...

גברים תמיד מתייחסים אלינו כמו אל השקעה!? "את יודעת כמה זמן השקעתי בך!?" את יודעת כמה הקשבה השקעתי!? את יודעת כמה כסף עלה לי הסלולרי!?

kinley

New member
אני בכלל מראש מצהירה על עצמי

שאני השקעה הסיכון הון גבוה. ממש לא כדאי להשקיע בי ...אני ממש לא מניבה תשואה.....או כל דבר אחר.

kinley

New member
מצוין

עכשיו לך תספר את זה לפרייאר שטוען שהוציא עלי 10000 שקל חשבון סלולרי... תקימו יחד "מפלגת נפגעי קינלי".

לא אני נפגעתי ממך

אבל זה לא אומר שאינך נזק במהותך ובמעשייך. ואיך קראת להוא שהיית איתו בקשר ? "פראייר" ? הבנתי ...

kinley

New member
אני נזק.אני חולה.אני אובססיבית

אני מבטיחה לקחת את הכדורים שלי. אבל ממש לא התכוונתי לפגוע בך ואין לי מושג איך עשיתי את זה ואם זה נכון אז אני ממש מתנצלת. כי אני לא מניאקית!!!

Shaaa... shaaa

נותנים חדשות ...

kinley

New member
אז מה גורדי...גם אתה בקטע...

שוטר , אזיקים בלאגנים....ק י נ קי. למה לא אמרת קודם!?

רות 2

New member
ואללה זאתי מציפה ת'פורום כאילו..

שכל השאילתות האלה לא היו יכולים להיכנס תחת כותרת אחת .........
האמת .. אם הייתי גבר הייתי מחפשת רק לזיין אותך וזהו כי.... כי את מזיינת ת'שכל ... נכון, נכון ,שיש באפשרותה של רות לדפדף.. אבל לישאול שאלות שאת יודעת שאין להם תשובה אחת חד משמעית .. לחפש נוסחה שלא קיימת .. למה?

../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo25.gif

בערך שבועיים כבר לא אמרתי לך שאני אוהב אותך. אני אוהב אותך

אטיוד5

Active member
יש מעט מאוד גברים ...

שמחפשים "רק זיונים" ויש מעט מאוד נשים שמחפשות "רק דיבורים". ההסתברות ששניים כאלו ייפגשו היא מכפלת ההסתברויות הקטנות כל אחת בפני עצמה. תמשיכי לעשות חשבון לבד.

למעלה