ובעקבות ההודעות של מטאליקה על הופעות

ובעקבות ההודעות של מטאליקה על הופעות

שיהיו ב-2010, (הנה לינק-http://www.metallica.com/index.asp?item=602774 ) מה דעתכם על זה שהם יופיעו במקומות כמו פרו, קוסטה ריקה, פורטו ריקו, פנמה וגואטמלה? לדעתי זה מחזק את ההגעה שלהם לפה. אני די משתוקק לראות מה יהיו היעדים הנוספים שהם יגיעו אליהם.

lilon1

New member
כולי תקווה. אגב, 2 DVD חדשים יצאו לאחרונה

מסיבוב ההופעות הנוכחי. אחד ממקסיקו שמתעד את 3 ההופעות שהתקיימו שם.. אחד מ- Nimes צרפת. לינקים מסתובבים חופשי ביוטיוב.

lilon1

New member
כי מה לעשות שאני לא גר במקסיקו או בצפרת...

עד כמה שהבנתי הם מופצים רק במקומות בהם היו ההופעות..

frayed

New member
בדיוק מה שאני חושב

הם מופיעים במקומות שהם לא הופיעו מעולם,נקווה שיגיעו לכאן בקיץ 2010,יש לי כרטיס להופעה בבואונוס איירס :)

Wolfa

New member
מאוד מקווה שיגיעו לפה

אם הם מגיעים למדינות עולם שלישי(נראה לי),אז למה שלא יעשו פעם שלישית גלידה גם בארצנו הקטנטונת? הם בשקט יכולים למלא את NOKIA שהיו פעמיים שמועות שהם יופיעו שם,וגם נראה לי את הירקון/רמת גן הם יכולים בקלות למלא

מהרבה בחינות גם פה זה עולם שלישי

ומצד שני, יש גם הרבה מדינות עולם ראשון שהם עוד לא היו בהן (האמירויות הערביות המאוחדות, טאיוון, מונקו, ליכטנשטיין והרשימה נמשכת...)

frayed

New member
++--

נקווה שהם יגיעו לפה סוף סוף ! 11 שנה מאז ההופעה האחרונה זה יותר מידי אפילו בשביל ישראל,לארס אמר שנה שעברה שהם הולכים להגיע למקומות שהם לא היו בהם הרבה זמן או בכלל,בינתיים הוא עומד במילה שלו. אני חייב לזכות בM&G ולשאול אותו מתי הם מגיעים לפה?! אבל כמו שרשמת בשביל הרבה אנשים ישראל היא מדינת עולם שלישית ואף אחד לא רוצה להגיע לפה.

Deanb

New member
זה לא עולם שלישי. אתה חי בסרט

עולם שלישי זה ניגריה, זימבבואה, קזחסטן... אנחנו בליגה של מדינות כמו יוון ופורטוגל לפחות.

אז מבחינה טכנולוגית

וצבאית אנחנו לא, מכל שאר הבחינות כן. מבחינת החינוך בארץ? מדינת עולם שלישי מבחינת מיסי שטות? מדינת עולם שלישי מבחינת ההחמרה במערכת המשפטית? מדינת עולם שלישי מבחינת תרבות הנהיגה? מדינת עולם שלישי רוצה עוד דוגמאות?

Deanb

New member
ממש שטויות

ישראל לא מושלמת, אבל היא מתקדמת בהרבה בחינות... ולידיעתך, יש המון שחיתות גם במדינות נאורות כמו איטליה וספרד... ומבחינת תרבות הנהיגה? עמדת פעם בפקק ביוון או בדרום איטליה?

בפקקים ברור שלאנשים לא תהיה סבלנות

אבל חוסר הענישה בישראל מוביל לתרבות נהיגה רעה גם לא בפקקים, בכמויות יותר גדולות מיוון ומאיטליה.

לפי המילים של the day that never comes

הם לא יבואו לפה שוב... הם נגד המלחמה בעיראק אז למה שיהיו בעד עופרת יצוקה?

Matar12

New member
גם אם הם לא בעד עופרת יצוקה

זה לא דבר שימנע מהם להגיע ... הם נגד המלחמה בעירק והם מופיעים בארה"ב ....

לא יודע מתי אתה קנית/בנית דברים לא סטנדרטיים

פעם המחירים היו שונים וערך השקל היה שונה. אני אתן לך דוגמה- אישית לקח לי כמה אלפים להתקין מערכת מצלמות (לא הכי מתוחכמות) במעגל סגור, שגם יכולות להקליט. עכשיו תחשוב על במה ענקית, עם מלא סוגים של תאורה ופירוטכניקה, על מלא חבילות שיש לשלוח עם כל זה לפה מארץ אחרת, על מלא אנשים שיש גם להטיס אותם וגם לשלם להם על ההרכבה והפירוק, על כל מי שעובד מסביב לאירוע. אני בטוח שזה כמה מליונים רק להרים עסק כזה. בא נראה, במחיר של 150 ש"ח, נניח שיבואו 50000 אנשים, קיבלת 750000 וזה בקושי מכסה משהו. המחירים משקפים את עלות ההפקה, באשר הם יהיו. הופעה בבארבי שכל מה שצריך זה להביא את הלהקה לארץ נטו היא גם בהכרח פי כמה יותר זולה אע"פ שמגיע פחות קהל.

למעלה