ובהמשך ל"רעש" שעושה רדיו 99, קבלו עוד פרשה

אלירן259

New member
ובהמשך ל"רעש" שעושה רדיו 99, קבלו עוד פרשה

איש העסקים, ארקדי גאידמק, שמוכר לכולנו גם כבעל התחנה רדיו 99, שוקל להפוך לשר בממשלת ישראל. עקב פעילותו הפוליטית הענפה, שוקלת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו האם מותר לאדם זה להחזיק בגוף שידור בישראל. על-פי חוק הרשות השנייה, מפלגה או גוף פוליטי מסוים אינם רשאים להחזיק בערוץ טלוויזיה או בתחנת רדיו אזורית. הסיבה היא כנראה שגאידמק ישתמש באופי התחנה או במה שהיא מייצגת, כדי לשקף את דמותו הפוליטית והלא פוליטית. דבר שהוא לא אובייקטיבי. בימים אלו בוחנת הרשות השנייה את העניין (הסיבה למחלוקת היא כנראה הגדרתו של גאידמק כפוליטיקאי) ומוסרת בתגובה: "מדובר בסוגיה משפטית מורכבת וסבוכה. הרשות בוחנת אותה בצורה מקצועית, יסודית ועניינית. לכשתסתיים הבדיקה נודיע". מה אתם אומרים? האם אכן זו בעיה שאדם כמו גאידמק לא יכול למהול בין פעילות פוליטית לתקשורתית? אני אישית מתנגד לכך בגלל שגיאדמק צובר יותר מידי כוח ביותר מידי מקומות. ולדעתי, אין ספק בכך שאם הוא ירצה להפוך לאדם פוליטי, הוא ייאלץ לשים את התחנה בצד (מה שעוד פעם יחליף לה מנהל
חחח התחנה הזאת שברה שיא בעניין). הכתבה ב"הארץ": http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/972979.html

אויי איך הרסו את התדר הזה פשוט לא יאומן...

מה שהרדיו הזה לא יהיה, רדיו לצעירים רדיו למבוגרים... חוסר היציבות שלו הרגה לו את הרייטינג... אני רק מרחם על כל השדרים שעברו לרדיו בגלל הכסף, מחר יבוא בוס קצת פחות עשיר שלא יהיה מוכן לשלם את הסכומים של גאידמק ואז חצי מהשדרנים ככל הנראה ילכו הביתה... גאידמק סלל דרך מאוד יפה להריסת תדר 99, והמרוויח מכל הסיפור הן האיזוריות האחרות דוגמת רדיוס שמתחזקות מיום ליום...

חחחח....עכשיו ורדל'ה אכלה אותה עם השטויות שלה

בקרוב הרדיו הזה לא יהיה שלו כי הוא לא יוכל להחזיק אותה כשהוא ירוץ לפוליטיקה ואז.....היא תצטרך להתפלל חזק ש 1. ישאירו אותה בתחנה 2. שיחזירו אותה ל103 במקרה שהיא לא תשאר בתחנה. ככה זה כשמוכרים כבוד בעבור כסף שום דבר לא בטוח.

סמוך על גאיידמק חביבי.

הוא לא פראייר זה לא בעיה להעביר את הבעלות או השם על איש קש.גם אני נוסע על רכב שהוא לא על שמי.

למעלה