ואולי נפתח מסורת של סיכום שבועי קבוצתי

ואולי נפתח מסורת של סיכום שבועי קבוצתי

אז מה היה לנו:
ניצת הגפן המדהימה הביאה סוףסוף לפתיחתו של הפורום. במקביל, היא הצליחה למרות מחלקה לסיים את המאמר וללמד (מקווה שאת מרגישה הרבה יותר טוב
נוספו לנו מלא חברי פורום חדשים, וזה כייף גדול eitanlerner ניגש להגנה על התזה (איך היה?) נועה פתרה בעיה והתקדמה משמעותי ת לסיום התזה דאנטה הגיש פרק משוש החרוצה בטח התקדמה במליון עמודים מאי סיימה את המאמר לכנס ואני לראשונה (הגיע זמן באמת...) קבעתי דד-ליינים עם המנחה. ברור ששכחתי מלא דברים, אז בבקשה להוסיף לרשימה היפה הרבה
חדשים...

אני אני אני

הגשתי את המאמר הסופי לכנס. סיימתי את הפרזנטציה. עשיתי הרצה יבשה במחלקה (מפחידדד!). ההרצה הלכה מעולה! נפגשתי עם כל המנחים שלי. קניתי כרטיסים לאוקספורד (שעכשיו צריך להחליף כי החלטתי לנסוע קצת יותר מוקדם...). עשיתי עוד מליון דברים והצלחתי גם לדחוף שני אימונים בחד"כ בין לבין. ו... קבעתי תור למספרה להתייפייפות ביום שני על הבוקר

משוש30

New member
ואו!!../images/Emo106.gif../images/Emo47.gifמרשים ביותר

ואני לא כתבתי מיליון עמודים. כרגע ערוכים פחות או יותר 15 מהפרק השני ואני עוברת על 15 הנוספים שכבר כתובים אבל בצורה גולמית ביותר
וכמובן הילדה חולה. מזל שהבעל נשאר איתה כמה שעות שאוכל ללמוד קצת.

שלושים עמודים

מתוך דוקטורט של 350 עמודים זה יפה מאוד, וטוב זה אולי לא מליון, אבל בהחלט הרבה!!! ושתרגיש טוב הקטנה!

סחתיין על שתיכן

אני לא רוצה לספר כמה מעט עבדתי השבוע (יש תירוץ, לילד יש מסיבת יומולדת מחר), אבל השורה התחתונה די מביכה.

Imperia

New member
עוד שבוע לא טוב...

עדיין לא מצליחה להפיק תוצאות בעלות משמעות שאיתן אני אוכל להתקדם לשלב הבא של העבודה. להזכירכם (בעצם אני לא יודעת אם אמרתי את זה אי פעם), אני עדיין (כבר הרבה הרבה הרבה זמן) בשלב של לנסות לשחזר תוצאות קודמות (אבל בסביבה חדשה), ולכן גם כשהדבר הזה יעבוד אי פעם זאת תהיה בעצם רק התחלת המחקר שלי. מאד מאד מבאס. הבעיה היא גם, שבמצב מבאס כזה אני מוצאת אלף דברים לעשות לפני התרכזות בעבודה, וזה כמובן מעגל קסמים

../images/Emo24.gif דיברת עם המנחה?

להתייעץ עם אנשים שעושים פרוייקט דומה במקום אחר? בכל מקרה מהידע המוגבל שלי על מחקרים ניסויים צריך כמה שניתן לחרוק שיניים עד שזה יצליח, ולא להתרגש יותר מידי מימים רעים.

Imperia

New member
../images/Emo140.gif

הערב אני אשלח מייל למנחה, וזאת הבטחה. או מחר בבוקר.

למעלה