ה SMS שמשגע את כולנו

ה SMS שמשגע את כולנו

אני לא יודעת מה אתכם אבל אני מכורה ל sms , כן כן סלקום חוגגים עליי אבל זו לא הפואנטה . חשבתם לרגע שהדבר הנחמד הזה יכול להוות גורם לפאשלות ופאדיחות רציניות? לדוגמא sms עם ריכול שמגיע לאדם ה"מרוכל" (ככה אומרים?) sms שכוונתו לא הובנה כראוי. אז השאלה הקטנה שלי אליכם- האם קרתה לכם פעם "פאדיחת sms" או "תקרית sms", ואם כן...שתפו!!! לילה טוב..

Eowyn of Rohan

New member
קרה גם קרה../images/Emo3.gif

הייתי בחו"ל באיזה מסיבה וחברה שלי השתכרה קצת והצטרפתה עם מפורסם בן 56. אחרי הגועל, רציתי לשלוח לחברה שלי שנשארה בארץ SMS ולספר לה מה קרה.. באותו זמן היה לי פלאפון ישן והרשימת שמות היתה לפי סדר הABC. השם של החברה שלי מתחיל באות M וכמוהו גם הכינוי MOM, שהיה מספר הפלאפון של אמא שלי. הרצתי מהר את הרשימה ובטעות במקום לשלוח לחברה שלי את הSMS שלחתי לאמא.. פאדיחות.

כבשה200

New member
אופס... גם לי

חחחח משעשע ביותר. גם לי קרה פעם. הכרתי מישהו והסתבר שיש לו חברה - והוא לא סיפר לי. דיברתי עם חברה שלי בדיוק על זה לפני שהוא התקשר באותו ערב ובזמן השיחה איתו שלחתי לה הודעה "יש לו חברה!!" רק אחרי ששלחתי הסתבר לי ששלחתי את זה לבחור עצמו...

סלחו לי,

אני בדרך כל לא מכפילה אותיות כמו פאקצה... אבל זה באמת נושא רגיש.

talik

New member
ידידה שלי רבה איתי פעם ואז היא שלחה

לי פתאום הודעה "תתקשר אלי". אז התקשרתי אליה ואמרתי לה למה לא יכלת להתקשר אלי בעצמך? והתפתח ריב שלם כי היא טענה בתוקף שהיא לא שלחה לי את ההודעה... כנראה שהיא התכוונה לשלוח אותה למישהו אחר. טוב, לידידה הזו קראו הרבה דברים כאלה... היא פעם רבה עם חבר שלה והיא רצתה לשלוח לחברה אחרת הודעה (אם אני לא טועה "הוא לא מדבר איתי" או "אני לא אתקשר אליו" או משהו כזה) והיא בטעות שלחה את זה אליו... אז היא היתה צריכה להתקשר אליו ולבקש סליחה ולהגיד שהיא שלחה את זה על מישהו אחר... וואי, שאני חושב על זה - זה נשמע כאילו היא ממש נועה מהשיר שלנו! (תמיד חשבתי את זה...)

למעלה