התקבל דיווח על דקירות באשדוד

יוני43211

New member
התקבל דיווח על דקירות באשדוד

בס"ד התקבל דיווח על דקירות באשדוד פרטים בהמשך לפי הצורך יוני צוות הרי השוף

tapuach

New member
בסופו של דבר מדובר בקטטה, יש פצועים

בסופו של דבר אין נדקר, מדובר בקטטה בין שני רומנים לרוסי, אחד מהמעורבים טוען שהכניסו אותו בכוח לדירה, הפצוע מטופל באמבולנס, אני לא יודע אם פינו אותו, הוא היה אזוק. לאחר הארוע הזה הייתה תאונת דרכים רכב שהתהפך לא רחוק מהמקום.

tapuach

New member
יש איזו בעיה שעלתה בעקבות הארוע ../images/Emo70.gif

שוטרת במקום ראתה אותי מצלם, ניגשה אלי בעצבים, השוטרת: אתה מתנדב נכון?! אני: כן השוטרת: אין בעיה, ממחר כבר לא. איך קוראים לך ? אני: אמרתי לה את השם שלי השוטרת: ות.ז אני: בבקשה, תרשמתי ונתתי לה את הת.ז ושאלתי אם היא רוצה לראות את הת.ז כדי לאמת השוטרת: לא צריך והלכה .... במקום היו עוד אנשים שצילמו, למען הדיוק מישהו מארגון הצלה ...

tapuach

New member
מה מז"פ עכשיו ? אני מתכוון לכללי

נגיד לצלם את ההמון שמאתסף מסביב בארועים, את האמבולנסים, הניידות משטרה וכדומה ... אני לא מתכוון לצילומים של ראיות או משהו כזה ... הכוונה שלי שאני מגיע בתור אזרח, הרי כשאני לא בתפקיד ולא חתום ביומן, אז אין לי זכויות נכון ? אז אם במקרה ואני נתקל בארוע ברחוב, ובתור אזרח מחליט לצלם .... אני אנסה לברר את העניין הזה מבחינה משפטית ...

רועי ב

New member
אם התחביב שלך הוא צילום, ויש לך

מצלמה מקצועית.. זה בטח יעניין אותך צלמים מתנדבים אנו מחפשים גברים ונשים , מתנדבי המשמר האזרחי או כאלו שיסכימו להתנדב להיות צלמים מתנדבים של אגף קהילה ומשמר אזרחי. התמונות שתצלמו יסייעו בידינו להעביר טוב יותר את רוח ההתנדבות והפעילות הקהילתית העניפה, באמצעי התקשורת המשטרתיים ובמקרים מיוחדים גם באמצעי התקשורת המקומיים והארציים. אנו נכשיר אותך למשימה, אם הינך מוכל לקחת חלק בפרוייקט זה, נשמח לקלוט אותך ביחידת המתנדבים. אנא שלח פרטים לפקס: 02-5891796 או התקשר לטלפון 02-5891794/5 לאבי זלבה, רמ"ד הסברה ודובר אגף קהילה ומשמר אזרחי.

אפיגר

New member
רועי, הוא מהמז"פ ואתה ממח"ש?

הכל יפה ונחמד לתמונות חוץ מדברים שזזים, חוץ מגופות. מצידי תצלמו שלטים , ניידות, עמודים, ציוד, אבל עד לצלם ארוע של קטטה או כל ארוע אחר שאינו יצוגי. שבו מעורבים שוטרים אפינגר

אפיגר

New member
לרועי

אני לא מעוניין שיצלמו ארועים חיים שבו אני מעורב, בשביל דובר אק"מ אפשר לצלם איך המתנדבים מעבירים את התלמידים של כיתה א' את המעבר חציה

אפיגר

New member
תשובה

דבר ראשון אתה צודק. אבל תהיה חכם. שאמרתי את המילה "אתי" התכוונתי לחכם ולא לצודק, בתור אחד שמתנדב, גם באזרחות צריך להתנהג כמו שצריך ובטח בארועים בעיר שלך שהמשטרה מתערבת , שהרי האזרחים חושבים שאתה שוטר כמו שכולם חושבים עלי ולכן אין אבחנה בין שוטר רגיל למתנדב (גם שכהוא לא רשום) בעיני האזרחים, תחשוב לעצמך האם שוטר רגיל שיושב בביתו ושומע על אירוע הוא יצא עם מצלמה לצלם, איך זה יראה, מגוחכך.זה המבחן בכל מעשיך בין שאתה רשום ובין שלא. "צילום אירוע מפריע לפעילות השוטרים" אני מתכון גם לצלם של ""הצלה"" ואתה יודע למה אני מתכון. אל תהיה צודק תהיה חכם במיוחד בעיר שלך ועם מפקדים כמו שלך, שלא יסתכלו עליך יותר מידי גם משפטית ובטח לא בחכמה. שלך אפינגר

יוני43211

New member
אפיגר יש משהו במה שאתה אומר אבל...

בס"ד אפיגר יש משהו במה שאתה אומר אבל... ציטוט : "צילום אירוע מפריע לפעילות השוטרים" אני חושב להפך לפעמים הצילום מהווה עידות נוספת לפעילות השוטרים ומי שפוחד שיצלמו אותו בזן פעילות זאת אומרת שהוא לא עובד לפי הנוהל (על דעת עצמו) אבל יש הבדל אם אני מבקש מצלם מסויים שלא לצלם אותי במיוחד אך מאפשר לו לצלם את הזירה וכו' אני מניח אפיגר שכבודך מדבר על סינעת הפרט וזה כמובן חשוב אני לא ראיתי שצלמו פו גופות או צילמו אנשים בכפייה מתי שאני מצלם אני מדגיש את זה שהתמונות יפרסמו בפורום המשא"ז ונותן כתובת או איך לגשת לתמונות יוני צוות הרי השוף

tapuach

New member
רק תראו איזה סתימת פיות יש כאן

לא נותנים לי לצלם כשאני באזרחי, כלומר לא בפעילות .....

יוני43211

New member
תקח את זה בקלות אדון מישה !!!

בס"ד תקח את זה בקלות אדון מישה !!! תבצע מה שמסרתי לך יהיה טוב !!! בקשר למס הפלא של רפ"ק יודית לא קבלתי אישור לעבירו אז תשלח לך פניה אישית אני מניח שהיא תוכל לעזור לך ובגדול !!! תלמד דבר חשוב אל תלך ראש בראש עם הממונים עליך תמיד תלמד להגיד בסדר ואל לך לסגור ענינים דרך הטלפון עדיף לסגור דברים בפגישה אישית כמו שאני תמיד אומר גוף שאמור לאכוף את החוק חייב להיות מעל לחוק !! אני מאחל לך המון הצלחה תעדכן אותי יוני צוות הרי השוף

קרבינוש

New member
תזכור לרעה את השוטרת המלשינה

והסכסכנית הזאת כי בטוח היא ניפחה והוסיפה דימיונות מהראש המרובע שלה תזכור ואל תעשה לה כלום רק תזכור שהיא יצאה איתך חרה וכשהיא תצטרך טובה או תתחמק יפה או תעשה את הטובה אבל שתדע שהיא היתה לא בסדר ורעה

יוני43211

New member
להפך ידידי מישה

בס"ד להפך ידידי מישה אל תתיחס לשוטרת כ"רעה" תחשוב תמיד שכל משבר או מקרה שאתה עובר אותו טוב או רע זה לטובתך... תשמע לי היה כמה מקרים לא עם שוטרים אילא עם קצינים שבאמת הייתי נותן את הנשמה שלי להם באיזה שלב תקעו לי סיכין בלב אני לא אתיחס אליהם כ"רעים" כי יש רק את אלוהים שהוא יכול לדעת מי אכן רע ומי לא ... בקשה אלי אליך מלב ללב מאח לאח מידיד לידיד מחבר לחבר תן לאלוהים שיתחשבן איתם תראה שבסוף שאתה המנצח ... מקווה רק טוב לך יוני צוות הרי השוף

למעלה