התעוררתי...תשמעו

טאקילה~*

New member
התעוררתי...תשמעו../images/Emo124.gif

אני חולה ולאפחד לא א´כפת.. אני מבקשת שתכתבו ברמה גבוהה,, יש תלונה שמזעזע להיכנס לפורום.. סער מותק תהיה יותר עדין, פחות בוטה.. גל את תסתמי ת´פה שלך,תודה על הבוסה.. כוכבית בלי חיזורים תרגעי.. בקיצור כתבו רק דברים על רמה.. לא לכתוב על סייבר.. כאן מותר רק זיונים באמת, ובשקט.. ככה זה על רמה..חחח הרם ודפוק..חחח אני נעשתי חולה מרוב שתיקה אני רק מוצצת....כל היום כדורי פטריה לגרון.

sahr12

New member
שחר 33?????????יאמניוק.....חחחח

....אני כבר שעה מנסה להגיע עם הלשון שלי למרפק.............חחחחחחחחחחחחחחחחח כמעט שברתי תיד!!:)

טאקילה~*

New member
סער כפרות...תבלבלת חחחח../images/Emo67.gif

אני רק הכנסתי ת´יד לכיס שלך הגעתי לההה........... חחחחחחחחחחחחחחח יו היד כאבה לי חחחחחח

גל26

New member
קוקו,,,,,,../images/Emo9.gif

אני לסתום ת´פה שלי? חחחחחחח בעלי כבר מנסה 10 שנים,,,,לא הולך לו,,, כוכבית לחזר??? חחחחחחחח 2 טבעות נשואים יש למלעונה,,,אחת על כל יד,,, פפפפפככככככככככ מיפגרת שכמוה,,,חולה על בעלה,,,אמההלל´ה,, רק שזה לא מידבק....חחחחחחחחחח אני חייבת להעיף אותה הביתה,,,חחחחח,,,,עוד תדביק אותי באהבה,,פפפככככ מי אמר שמזעזע להכנס לפורום???? הא??? בואי תכנסי לפה,,,עכשיו,,,,ממש מזעזע פה בבית שלי,,,חחחחחבל"ז איזה צחוקים הולך פה,,,, כפרה מה קרה נהיית חולה? כולה יום ´חד לא היינו פה...
הנה עוד אחת משתינו,,,

טאקילה~*

New member
מה קוקו???../images/Emo67.gif

משהי פה אומרת שתסתמי ת´פה, היא מזדעזעת מיסכינה חחחח ואני חולה זרוקה בלי תה... ואתן צוחקות כמו מלעונות... למה לא באתם פה? יופי של בוסות קחו גם
תעשי אחד
דחוף..

למעלה