התלבטתי אם לשאול פה

אביeג7

New member
התלבטתי אם לשאול פה

אבל החלטתי שכן..

יצאתם שלוש,ארבע פעמים.. היה נחמד.. אבל זה לא זה מבחינתכם.
ובאמת שאין סיבה ספציפית,זה פשוט לא זה.

איך אתם מסיימים את זה?
סמס זה מגעיל מידי?
בהנחה שניסיתם לרמוז והצד השני כנראה לא ממש הבין..

<ברור שהדבר הפשוט ביותר הוא להגיד "תקשיב,זה לא זה".. אבל נראה לי שזה קצת יפגע בו.. ולא יודעת.. חשבתי אולי לעשות או להגיד משהו שפחות יפגע>

ברק301

New member
דעתי...

לדעתי...
1-2 פגישות אפשר בסמס, זה לא הכי יפה, אבל בסדר
3 ויותר עד לפני סקס בשיחת טלפון קצרצרה
יותר... פגישה, כי בכל מקרה בשלב הזה, יש כנראה חפצים שצריכים לחזור למקום שלהם
ולא, את מברשת השיניים אפשר לזרוק לפח.

ברק301

New member
סימן ?

זה לא סימן לכלום...
אבל אם יצאתי עם מישהי מעל שבוע, ניפגשנו כמה פעמים
יש סיכוי טוב
שיש בגדים שלי אצלה, הפוך, לפעמים ספר, דיסק
או בפעם שעברה סט של סירים שהבאתי כשבישלנו ביחד ארוחה...

צלשלספק

New member
אין חוקים.

היה לי קשר של שלושה חודשים בינעירוני, שנגמר בטלפון בצורה הדדית ובוגרת. אחרי שיחות סיכום ארוכות ולא קלות מצד שנינו והבנה שאנחנו לא מתאימים, לא משדרים על אותו תדר שנראה נכון ומבטיח בהתחלה והתגלה ככזה שהוא לא. ולא רואים עין בעין דברים מסויימים בתפיסת העולם, ועד הרבה דברים מורכבים שקצרה היריעה...

היה מיותר לעלות למרכז / ירושלים ולסגור את זה ככה, כשאתה כבר יודע שזה נגמר ממילא.

אתה יודע מה, אם אני אלך רחוק מזה,
היה לי קשר של שבעה חודשים (עם ירושלמית) שנגמר בפון מצידי שבעצם ששיתפתי שזה...לא מרגיש לי (וגם היא הרגישה שאני כבר לא אני אבל בכל זאת נתנה לזה זמן עד שאני חתכתי כי לא רציתי למשוך), אבל המשכנו לשוחח ימים ארוכים אחרי זה. אחרי שנה הפכנו לידידים מעת לעת. עד היום אני מעריך את הבחורה.

להתקשר...

אחרי 3-4 פגישות, במידה והוא לא מבין לבד, אין מנוס מלהתקשר. זה לא מכובד בכל דרך אחרת.

אין ממש מה להגיד חוץ מזה שהיה לך ממש נחמד ושאת מאחלת לו בהצלחה בהמשך.

צלשלספק

New member
קודם כל, אם זה *לא* אין לך מה להלחם לזה.

יש הרבה ניתוחי עומק מצידי עד לרבדי רבדים, מה זה אומר *כן* מבחינתי ולמה ומה זה לא מבחינתי *לא* ולמה, אבל מה שקובע חרף הכניסה לפרטי פרטים זו ההרגשה הפנימית מבפנים, שהיא או כן או לא, מבלי להסתבך ולהתחבט יותר מדי בזה. לחפור - אפשר גם בגינה

אז מה לעשות.
תחילה, מה אני הייתי עושה?
מה שאני הייתי עושה זה לא בטוח מה שמומלץ לך לעשות, אך אכתוב זאת בכל מקרה. אני מאוד חד וישיר, הייתי אומר לו שזה לא מתאים, שניסתי וזה לא "מרגיש" לי.אם את עושה זאת - צפי לשיחה ארוכה ולא קלה מצידו, אם הוא לא מנוסה בזה או אם נקשר מעבר למה שאת. יכול להיות שהוא גם מהטיפוסים שלא מוותרים. אולי.

בקשר האחרון, לפני כחודש וחצי - שנמשך חודש וקצת (טוב כאן לא מדובר על 3-4 פגישות אמנם) שסוג של עברנו לגור/לישון ביחד עוד מהדייט הראשון, בצורה הכי טבעית שיש - כשזה זורם אז זה זורם ומי אני שאעצור את הזרימה? אחרי חודש וקצת ששהינו המון ביחד כזוג ותיק לכל דבר כמובן עם ספייס והפסקות קלות לניקוי מצברים איש איש בדירתו,
הבחורה אמרה לי שזה "לא מרגיש לה" ולכן לא יכולה להיקשר, שיש לה עדיין רגשות עזים לאקס המיתולוגי שצצו. לא התעמקתי ב"למה?" אלא ב-לאן" וזה מה שמעניין אותי. שאלתי: האם את סגורה על זה?
אמרה ש...כן. אמרתי אוקי, מה שמרגיש לך תעשי. סגרנו את זה בפון די מהר.
שחררתי. אני די מנוסה בזה, גם מהצד שמסיים וגם מהצד שחותכים איתו. אז היה לי ערב מבועס, חברים התקשרו לנחם, חלקם ממילא חשבו שהיא לא בשבילי כולל בני משפחתי שזכו להכירה ואמרו לי זאת רק לאחר מכן - והערב ההוא עבר. קמתי יום אחרי עם הרגשה אחרת ליום חדש ומבטיח, שדלת אחת אמנם נסגרה ונפתחו רבות. מניסיון

בהצלחה ב...יישור קו ביניכם.

אביeג7

New member
ברור שזה לא,אז זה לא

לא התכוונתי להלחם בזה

והצלחת להגדיר את החששות שלי.
אני חוששת משיחה ארוכה ולא קלה שבה הוא ינסה לשכנע אותי או להטיף לי.. או.. לא יודעת מה.. <ואני לא סתם חוששת..הוא בדיוק טיפוס כזה>

צלשלספק

New member
זו בעיה
במיוחד אם הוא לא מבין רמזים...

קל זה אף פעם לא, במיוחד אם הצד הנשי כבר נקשר ומפתח ציפיות.

בקיצור, לחתוך בהודעת טקסט אחרי 3-4 פגישות, עובד - אבל...מצטייר כ..קצת נמוך. ילדותי משהו, פחדני עד מתחמק כזה.

מצד שני, בפון, בצורה ישירה - יכול לגרור שאלות, תהיות נסיונות שכנוע ותחינות או חוסר היענות לרצון שלך ולמה שמרגיש לך מצידו, אז זו גם בעייה.

הצעה שלי, תשלחי יונה עם חמשיר:
"זה נגמר,
זה עבר,
קצה חלום, ודי
חול הזמן שנשר
בין אצבעותי "

בהצלחה.

נ.ב.
את יכולה גם במייל, בהנחה שהוא מציץ בו מעת לעת, אבל נראה לי שיהיו לכך השלכות לא כל כך נעימות...

sunset3

New member
לדעתי

כל אחד עושה את מה שמתאים לו
אני שונאת לחתוך , רק אם ממש חייבים והוא לא מבין את הרמז אז טלפון , במיוחד אם זה רק אחרי שבוע אז אפשר SMS
אני כבר מכירה את הקול של הבחור שרוצה להגיד תראי זה לא זה, יש שקט בהתחלה ואז ממ ואז אני מרגיש שזה לא זה..
תמיד יש סימנים מקדימים..
כבר יודעת לקלוט אותם. אצלהם זה קצת הפוך הם לא קולטים אף פעם.
בכל אופן כל אחד עושה את מה שמרגיש לו , למרות שSMS ילדותי אבל עדיין יותר קל.

במבי674

New member
מאד מבינה אותך

שונאת את השיחות המעיקות שלא נגמרות
אבל! זה הדבר הנכון, היפה והמכובד (כבוד כלפי בן אדם) לעשות

אז יאללה, תאזרי אומץ ותעשי את זה
אולי תופתעי

הבחור האחרון שיצאתי איתו, היה לי מאד קשה להגיד לו שזה לא זה והוא היה כזה חמוד!!!! אמר יפה שחבל ושאני מוזמנת לקפה אם אני באיזור

סקס-פרידה

לפחות לסיים את זה בצורה יפה.

הייתי מתקשר.
"מצטער, זה לא זה, בהצלחה!"

HH husa

New member
בטלפון בצורה קצרה וחד משמעית

זה גם אישית ורגיש וגם לא נותן מקום לאי הבנה.

Murdock18

New member
ו-sms פחות יפגע בו?

למה אין כאן סמיילי שסוטר לעצמו על המצח?

למעלה