התיעצות לפני קניה

Roei the one

New member
התיעצות לפני קניה

שלום רב לכל המבינים במחשבי כף היד בגלל שאני חדש בתחום של המחשבים האלה החלטתי לשאול אתכם אם כדי לי לרכוש את המחשב הבא ואם לא אז אולי תמליצו לי אתם על משהו אחר תודה מראש • התקן bluetooth מובנה • אינטרנט מהיר אלחוטי באמצעות WIFIמובנה • USB Host - מאפשר חיבור התקני USB כגון: Disk-on-key (להגדלת הזיכרון), מקלדת חיצונית, מדפסת USB, ניתן לחבר אל ה Mio 558 מקלדת USB רגילה של מחשב שולחני ולהתחיל להקליד גם בעברית וגם באנגלית (באמצעות העברית של PDAC). התקן זה יחודי ל-Mio 558 ואינו קיים באף מכשיר אחר! • USB Dungle - משמש כמשדר Wi-Fi למחשב נייד/נייח (על ידי חיבור ה Mio 558 למחשב והתקנת דרייבר מתאים במחשב, הופך ה Mio 558 למשדר ובכך מעניק את יכולות ה- Wi-Fi למחשב אליו הוא מחובר, התקן זה יחודי ל-Mio 558 ואינו קיים באף מכשיר אחר! • מערכת הפעלה מבית Microsoft ומעבד מבית Intel • ה-Mio 558 מצויד בזיכרון מורחב של 96MB פנויים להתקנת תוכנות ושמירת מסמכים וכן במעבד חזק ומהיר מסוג Intel X-scale 400 MHz • חריץ הרחבה מסוג SDIO/MMC המאפשר הרחבת זיכרון וכן הוספת התקנים חיצוניים בתקן SDIO • חריץ הרחבה CF המאפשר הרחבת זיכרון וגם חיבור התקנים חיצוניים כמו GPS, קורא בר-קוד, סולק כרטיסי אשראי ועוד • Mio 558 פועל עם מערכת הפעלה Windows Mobile 2003 הכוללת: סנכרון מלא עם ה- Outlook (כולל יומן פגישות, תזכורות, פתקים, ספר טלפונים וכו') • מכיל תוכנות Word: Office - המאפשרת כתיבת וקריאת מסמכים, Excel - גיליון אלקטרוני וכן ניתן להוריד תוכנות/יישומים נוספות מהאינטרנט • קישור אינפרה אדום (consumer IR) עד 4 מטר • יכולת גלישה נוחה באינטרנט באמצעות Wi-Fi (אינטרנט אלחוטי מהיר במקומות ציבוריים המשתמש בנקודות גישה אלחוטיות - Hot Spot). כמו כן קישור Bluetooth (קישור באמצעות Bluetooth לטלפון סלולרי ושימוש בטלפון הסלולרי כמודם) • נגן MP3 עם אפשרות לאוזניות סטריאופוניות • יכולת צפייה בקליפי וידאו קצרים באמצעות Windows Media Player • E-Viewer תוכנה לצפייה בתמונות דיגיטליות (מכרטיס זיכרון דיגיטלי או מהמחשב האישי) • אפשרות להתקנת תוכנות ומשחקים מדליקים נוספים הניתנים להורדה ולרכישה מהאינטרנט • E-Book Reader תוכנה לקריאת ספרים בקבצים דיגיטליים • שעון עולמי שימושי ונוח • טייפ מנהלים בעל יכולת הקלטה של מספר שעות • מחשבון כיס קל ונוח לתפעול • שעון מעורר • E-Backup אפשרות גיבוי נוספת על כרטיס זיכרון חיצוני • סוללה נטענת Li-ion הניתנת לפירוק והחלפה (המכשיר מצויד גם בסוללת גיבוי פנימית המאפשרת שמירת הנתונים עד 72 שעות במצב המתנה, גם לאחר שהסוללה הראשית התרוקנה) • מידות: 125 מ"מ (אורך), 72 מ"מ (רוחב), 15.3 מ"מ (עובי) בלבד

למעלה