התייעצות

• פותח הנושא emen
  • פורסם בתאריך

emen

New member
התייעצות

שלום, אני מעוניין לקנות מחשב נייד ורציתי לדעת מה דעתכם על Inspiron 1525 T5800 X3100 של LEVONO. האם כרטיס המסך שלו טוב (זכור לי שהיו בעיות עם NVIDIA.) והאם הוא יהיה טוב לתוכנות גרפיות :pHOTO SHOP INDESIGN? האם המחשבים מהחברה/סדרה האלה נחשבים לטובים? מפרט
מעבד : Intel® Core™2 Duo 2GHz 2MB T5800 FSB 800MHz גודל המסך: 15.4 " רזולוציה: 1280x800 כרטיס מסך: NVIDIA GeForce 9300M Up To 256MB סוג מסך: רחב WXGA WIDE צורב DVD: DVDRW Dual Layer דיסק קשיח: 250GB SATA תקשורת: כרטיס רשת 10/100 מודם 56K תקשרות מהירה V. 92 Bluetooth 2.0 אלחוטי Intel@ wifi link 5100 AGN כרטיס קול: Conexant CX20561-12Z מצלמת אינטרנט : 1.3 מגה פיקסל מובנת נפח זכרון: 2048MB DDR2 667MHz קורא כרטיסים חכמים: קורא כרטיסי SD קורא כרטיסי XD קורא כרטיסי MS קורא כרטיסי MMC חיבורים: USB 2.0: 4 כניסות VGA 15-pin RJ-11 (מודם) RJ-45 Ethernet כניסת מיקרופון חיבור MONITOR HDMI DC-In Express Card/34 HDD Security Express Card/54​

RoyBO

New member
עשית סלט. מה אתה רוצה לקנות

אינספיירון 1525 זה מחשב של דל ואתה שמת מפרט של לנובו N500

emen

New member
נתתי לינק לאתר החנות, שם מפורט הדגם

אודה לך אם תוכל לעיין ולהביא את חוות דעתך.

RoyBO

New member
הלינק מוביל לN500 של לנובו ואין לו כרטיס מסך

של אינטל אלא של NVIDIA המחשב מתאים לדרישות ולשימושים שלך

emen

New member
תודה רבה. המחשבים של LEVONO נחשבים

לטובים? וכרטיס המסך NVIDIA GeForce 9300M זה בלי הבעיות שנידונו כאן בעבר?

RoyBO

New member
זה כרטיס מסדרה 9 לא 8 וככל הנראה בלי נדר תקין

זה מחשב מסדרה בייתית של לנובו מכאן שאינו מצטיין בעמידות פיזית (ברובו פליסטיקי) אכן בתקציב של 3-5K אפשר לומר שאין מחשבים "עמידים פיזית".

emen

New member
ושאלה קטנה לגבי דגם של DELL....

אני מתלבט בין שני מחשבים: הראשון: Dell Inspiron 1525 T5800 2.0 Ghz, Intel GMA X3100 15.4 והשני: Lenovo N500 4233-78G 2.0Ghz 3GB HDMI המפרט של הראשון המפרט של השני מה מבין שניהם יותר טוב.

RoyBO

New member
כמובן שהלנובו. יש לו כרטיס מסך יותר טוב

והוא בנויי על פלטרפורמת סנטרינו 2 של אינטל, בעוד הדל הוא דגם יותר ישן הבנוי על פלטרפורמת סנטרינו 1. לדל יש כבר דגם מחליף 1545 כמו הלנובו N500 שהחליף את ה-N300

emen

New member
אני לא רוצה לשגע אתכם, אבל יש לי עוד שאלה קטנ

מה בנוגע למחשב: Dell Inspiron 1545 T6400 X4500 אני מתלבט בגלל שהוא מגיע כבר עם 3 שנים אחריות. איך הכרטיס מסך שלו והביצועים? האם ניתן להתקין עליו XP? מפרט מדוייק יותר

RoyBO

New member
תבדוק באתר דל אם יש דרייברים לXP

הכרטיס מסך הזה פחות טוב מה-NVIDIA 9300GS

emen

New member
אתה מדבר על Dell Inspiron 1545?

האם הוא עדיף על הLENOVO הראשון שציינתי?

ypm

New member
כן, משום מה חשבתי שרשמת לא ורשמת כן חיחי

בכל מקרה, הפורום הזה קשה לי כי אין פה עריכה.

emen

New member
האמת אני ממש מתלבט בין שני המחשבים האלו

ypm

New member
פרט נוסף בקשר לאחריות דל לניידים בבאג

יום למחרת בבית הלקוח (במידה וזהו יום עסקים)

למעלה