התייעצות פסיכולוג או פסיכיאטר

mory001

New member
התייעצות פסיכולוג או פסיכיאטר

פונה בקשר לבן שלי, בן 21, חייל. מאובחן כ ADHD מגיל 14. טופל בקונצרטה וריספרדל. עדיין התפרצויות זעם מפחידות, בעיקר מולי. הוא גם טוען שהבעייה שלו זה רק איתי, למרות שזה לא נכון, כי לפני כחודש שבר במכת אגרוף קיר גבס בבסיס מעצבים. היה בעבר בטיפול פסיכולוגי שהופסק מאחר ולא שיתף פעולה. ניסינו כמה פסיכולוגים - לא התחבר. לפני כחצי שנה התחיל אימון אישי (קאוצ'ינג). הוא טוען שזה עזר לו, יכול להיות שהוא צודק וזה עזר לו לדברים מסויימים, אבל ההתפרצויות עדיין איתנו, אולי בתדירות יותר נמוכה אבל הן כאן... ההתפרצות האחרונה הייתה לפני שבוע. היום, שוחחנו (לקח זמן להירגע) והוא עדיין לא מוכן להודות שיש לו בעייה, אבל מוכן ללכת לטיפול אצל פסיכולוגית/פסיכיאטרית. בחירה שלו שזו תהיה ממין נקבה, ולא מבוגרת מידי. (לא מתווכחת איתו במקרה זה, העיקר שישתף פעולה). מתלבטים מה עדיף, טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי. אשמח לתשובות כולל המלצות אם יש למטפלים באזור חולון.

אבישי ק

New member
אולי ההתפרצויות לא קשורות להק"ר

אני מבין את התיסכול שיש עם המצב שלו ואני ממליץ בחום למצות את שני הכיוונים, הם לא סוטרים אחד את השני ואולי אפילו משלימים אחד של השני. אני לא יכול להמליץ אבל אולי יש מישהוא בפורום שיוכל להמליץ

למעלה