התייעצות מלונות

גילור

New member
התייעצות מלונות

HOLIDAY INN OXFORD CIRCUS בלונדון
AGORA SAN JERMAIN בפריז, ברובע הלטיני

האם המיקומים טובים? האם המלונות מומלצים?

המיקום של הפריזאי טוב

בלב הרובע הלטיני וקרוב לכיכר שיש בה שוק מקסים כמה פעמים בשבוע.

Dry Martini

New member
זוגתי לנה פעם בהולידיי אין אוקספורד סירקס

פרט לחדר הקטן לא היו לה תלונות. המיקום מרכזי. אני אישית בורח מהמקומות האלה אבל כל אחד וטעמו הוא.

HOLIDAY INN OXFORD CIRCUS

המיקום שלו מאוד קרוב ל oxsford circus. כמה דקות הליכה מתחנת bond שנמצאת על oxford.

מבחינת שירות וחדרים, החדרים יחסית נקיים. יש כל מיני סוגים של חדרים כך שגודל החדר תלוי בחדר שתקבלו, אבל באופן כללי, החדרים יחסית קטנים (אבל לא באופן בלתי נסבל). החדרים קצת ישנים ועתיקים וקצת ירדו ברמה עם השנים (אלא אם כן שיפצו מאז הפעם האחרונה שהייתי שם לפני שנתיים).

גילור

New member
המשך התייעצות:

להלן ההצעה שקיבלתי:
$2150 לאדם, עבור 5 לילות במלון שציינתי למעלה בלונדון ו- 4 לילות בפריז במלון שציינתי, כולל טיסות סדירות אל על בשעות מצויינות (הגעה ללונדון, חזרה מפריז), כולל מעבר לפריז ביורוסטאר, כולל יורודיסני ב- FASTPASS. האם המחיר שהוצע לי סביר? עוד טרם בדקתי תעריפים באינטרנט. נוח לי יותר שסוכן יעשה הכל עבורי ופחות להתעסק בזה. אשמח לשמוע את חוות דעתכם על ההצעה

רק לגבי ה-FASTPASS

אין דבר כזה. בתוך הפארק במתקנים מסוימים את מעבירה את כרטיס הכניסה שלך ונקבעת לך שעת כניסה לאטרקציה
(לרוב שעה מהחתמת הכרטיס)
ואז נכנסים ללא תור, בתור נפרד

לאונידס

Active member
אני נעשה חשדן כשמנסים להנות אותי

FastPass יש לכולם, זו צורת שימוש בכרטיס הכניסה לדיסני, זה לא כרטיס, כך שאי אפשר למכור כזה דבר ואי אפשר לגבות על זה כסף (או לכלול את המחיר בעסקה).
אז מתוך השניים וחצי פרטים שנתת תפסנו את הסוכן שלך מזייף.
אין לי מושג אם מזייף בעוד פרטים ואם כן כמה הם עקרוניים.

אם המחיר טוב או לא תלוי בעוד גורמים כמו תאריך (בתוך או מחוץ לעונה?), האם הכרטיס לדיסני הוא ליום ספציפי (תאריך), כמה בני אדם בחדר, עם/בלי ארוחת בוקר (ואיזו) וכו'.

גילור

New member
high season, תקופת החגים. ארוחת בוקר כלולה

אני וביתי בחדר. הכרטיס לדיסני פתוח לכל מועד.

לאונידס

Active member
מספרים גסים

ל 9 לילות במלונות ברמה הזו העלות בערך 1000$ לאחת, אולי 1,100$.
כרטיס טיסה סביר בדקתי לפני יומיים עלה בערך 650$.
בהפרש נכנס יורוסטאר?

בגדול המספרים לא מבריקים אבל סבירים, מגיע גם משהו לסוכן שלקח על עצמו את כאב הראש שלך.
אם המחיר כולל העברה מ/אל שדה התעופה עוד יותר טוב.

לאונידס

Active member
סליחה בהפרש נכנס יורוסטאר

דיסני ונשאר עוד קצת, ברחה לי ההקלדה של הדיסני.

למעלה