התייעצות לגביי התחום

sss33

Member
שלום לכולם,
רוב חיי הבוגרים (אני בן 40) למעט חצי שנה באינטל , עבדתי בתחום המכירות.
9 שנים אחרונות תיווך נדל"ן.
ודווקא אחרי הקורונה. שהכול חזר לשגרה.
אני שוקל לשנות.
קראתי שיש הרבה משרות בתחום הסייבר, זה תמיג יהיה מקצוע נדרש,שכר טוב, אין צורך בידע קודם כדי להתחיל..
אשמח לדעת מה כן/לא נכון.
אין לי קשר למחשבים ברמה המקצועית.
כן תחום שמושך הסייבר וכו.
וזה חתיכת שינוי. מה אומרים?

B

Bar W

Guest
ניתן לעשות מעבר לתחום הסייבר, אם תהיה טוב אז תצליח מסיבה פשוטה - חסרים אנשים טובים בתחום הסייבר - בעיקר בהתמחויות ותחומי הייעוץ. בתחומי הייעוץ יש גם יתרון לגיל שמשדר ניסיון וקיימות משרות יחסית התחלתיות בהן חסרים אנשים. משרות ייעוץ אבטחת מידע או CISO as a service למשל.

השינוי הוא אפשרי והרבה עושים אותו, אבל ממליץ לפנות למוסד שיודע ומנוסה בזה, ולבחון אותם על בסיס מה הוא ייעוץ אמיתי ומה הוא ייעוץ שמטרתו בעיקר למכור קורס.

sss33

Member
ניתן לעשות מעבר לתחום הסייבר, אם תהיה טוב אז תצליח מסיבה פשוטה - חסרים אנשים טובים בתחום הסייבר - בעיקר בהתמחויות ותחומי הייעוץ. בתחומי הייעוץ יש גם יתרון לגיל שמשדר ניסיון וקיימות משרות יחסית התחלתיות בהן חסרים אנשים. משרות ייעוץ אבטחת מידע או CISO as a service למשל.

השינוי הוא אפשרי והרבה עושים אותו, אבל ממליץ לפנות למוסד שיודע ומנוסה בזה, ולבחון אותם על בסיס מה הוא ייעוץ אמיתי ומה הוא ייעוץ שמטרתו בעיקר למכור קורס.
יש לך המלצה על מוסד כזה או אחר?

B

Bar W

Guest
אישית ממליץ על See Security הם הכי מנוסים וותיקים, ולתעודות שלהם יש שם חזק בענף הסייבר, אבל תמיד אמליץ גם לעשות מחקר עצמאי =)

למעלה