התייעצות דחופה

מצב
הנושא נעול.

nir9696

New member
התייעצות דחופה

התייעצות דחופה
אני סטודנט ואני נוסע פעמיים בשבוע מירושלים לתל אביב לצורך הלימודים. בנוסף אני לוקח בכל כיוון שני אוטובוסים בתוך ירושלים ושני אוטובוסים בתוך תל-אביב (בנוסף לנסיעה הבינעירונית) מהו המסלול הכי משתלם שאתם יכולים להציע לי?

Ofekalef1

New member
זו שאלה לשרשור הכוונה, ומומלץ לציין מוצא ויעד מדוייקים.

התייעצות דחופה
אני סטודנט ואני נוסע פעמיים בשבוע מירושלים לתל אביב לצורך הלימודים. בנוסף אני לוקח בכל כיוון שני אוטובוסים בתוך ירושלים ושני אוטובוסים בתוך תל-אביב (בנוסף לנסיעה הבינעירונית) מהו המסלול הכי משתלם שאתם יכולים להציע לי?
זו שאלה לשרשור הכוונה, ומומלץ לציין מוצא ויעד מדוייקים.

לנסיעות העירוניות בירושלים ולנסיעות הבינעירוניות האפשרות

נכון, התכוונתי לצורת תשלום :) מצטער אם לא היה ברור
היחידה שרלוונטית לך היא כרטיסיות:
כרטיסיות מעבר של 15 נסיעות לנסיעות העירוניות בירושלים (קוד 62) וכרטיסיות של 6 נסיעות לנסיעות הבינעירוניות (קוד 8).
לנסיעות בתוך תל אביב אתה יכול לבחור בין ערך צבור לכרטיסיות של 15 נסיעות בקוד 42.
מחיר הכרטיסיות בקודים 62 ו-42 הוא 69 ש"ח (לכל אחת מהן).
מחיר כרטיסיה של 6 נסיעות בקוד 8 הוא 76 ש"ח.
אין אפשרות לשילוב אמצעי תשלום שכולל את כל הנסיעות ואפילו לא את הנסיעות העירוניות בשתי הערים.

אבל אולי כדאי לך לבדוק את האפשרות ליסוע מירושלים לת"א עם קו 100 עד חניון שפירים ומשם עם שאטל חינמי לתל אביב והפוך בכוון חזרה.
קו 100 זול יותר מקווים 405 ו 480 ואפשר להשתמש ממנו ואליו בשאטל חינמי ל/מ תל אביב.

nir9696

New member
ערך צבור

היחידה שרלוונטית לך היא כרטיסיות:
כרטיסיות מעבר של 15 נסיעות לנסיעות העירוניות בירושלים (קוד 62) וכרטיסיות של 6 נסיעות לנסיעות הבינעירוניות (קוד 8).
לנסיעות בתוך תל אביב אתה יכול לבחור בין ערך צבור לכרטיסיות של 15 נסיעות בקוד 42.
מחיר הכרטיסיות בקודים 62 ו-42 הוא 69 ש"ח (לכל אחת מהן).
מחיר כרטיסיה של 6 נסיעות בקוד 8 הוא 76 ש"ח.
אין אפשרות לשילוב אמצעי תשלום שכולל את כל הנסיעות ואפילו לא את הנסיעות העירוניות בשתי הערים.

אבל אולי כדאי לך לבדוק את האפשרות ליסוע מירושלים לת"א עם קו 100 עד חניון שפירים ומשם עם שאטל חינמי לתל אביב והפוך בכוון חזרה.
קו 100 זול יותר מקווים 405 ו 480 ואפשר להשתמש ממנו ואליו בשאטל חינמי ל/מ תל אביב.
ערך צבור
מה זה ערך צבור? האם הכרטיסיה בקוד 42 היא של חברת דן?

כרטיסיה בקוד 42 תקפה בארבע המפעילות - אגד, דן, קווים

ערך צבור
מה זה ערך צבור? האם הכרטיסיה בקוד 42 היא של חברת דן?
כרטיסיה בקוד 42 תקפה בארבע המפעילות - אגד, דן, קווים
ומטרופולין, אפשר להטעין כרטיסיה באוטובוסים של אגד ושל דן או בקופות של אגד או במרכז שירות רב-קו של דן.
ערך צבור זה סכום כסף (30, 50 או 100 ש"ח) שאפשר להטעין באוטובוסים של דן, קווים ומטרופולין אבל לא באגד (אגד מכבדת ערך צבור בגוש-דן).
היתרון של ערך צבור זה שאפשר להשתמש בו בקודים שונים (למשל באזורים שונים בגוש-דן או מעבר ביניהם או בחלק מהקווים הבינעירוניים של קווים ומטרופולין, אבל זה לא רלוונטי לך). שיעור ההנחה בערך צבור זהה לשיעור ההנחה בכרטיסיות העירוניות.
לגבי הנסיעות העירוניות בת"א, תבחר מה שיותר נוח לך.

עדירמר

New member
תשלום עבור נסיעות

התייעצות דחופה
תשלום עבור נסיעות
המסלול הכי משתלם הוא כסף מזומן.
לא פלסטיק חסר ערך ולא נעליים.

למה אתה מטעה? אף אחד לא מכריח אותך להשתמש ברב-קו אבל אתה

תשלום עבור נסיעות
למה אתה מטעה? אף אחד לא מכריח אותך להשתמש ברב-קו אבל אתה
מטעה אחרים שכן מעוניינים ליהנות מההנחות שהשימוש ברב-קו מקנה.

mister K

New member
נא להתעלם מהתשובה הטרולית

תשלום עבור נסיעות
נא להתעלם מהתשובה הטרולית

דוד311

New member
זה קצת גבולי

התייעצות דחופה
זה קצת גבולי
בלי חופשי סטודנטיאלי אתה משלם בכל כיוון 22 ש"ח (אחרי הנחת סטודנט רגיל 33%)
(6.9+6.9+19) * 67% = 22

עם חופשי סטודנטיאלי אתה משלם בכל כיוון 13 ש"ח (בירושלים בחינם + הנחת סטודנט מורחב 50%):
(6.9+19) * 50% = 13

ההפרש הוא 9 ש"ח לכיוון, או בסה"כ 18 ש"ח לנסיעה הלוך ושוב.
בסמסטר יש רק 14 שבועות לימודים, שזה 28 נסיעות - בסה"כ הפרש של 504 ש"ח לסמסטר אם לא תבריז אף פעם.
חופשי סמסטריאלי עולה 582 ש"ח.
אז משתלם לך לקנות חופשי סמסטריאלי - אם אתה מתכוון לנסוע בסמסטר לפחות 28 נסיעות לתל אביב + בנוסף לזה לפחות כ-20 נסיעות עירוניות סתם ככה בתוך העיר לצרכיך הפרטיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה