התגעגעתי, אז באתי....

ענת241

New member
התגעגעתי, אז באתי....

מישהו התגעגע אלי בבית הזה? אני התגעגעתי, אבל בכל פעם שרציתי לחזור, זה לא ``נהיה`` והנה עכשיו זה ``נהיה``. אולי בגלל שחיכיתי למשהו טוב שיהיה לי לכתוב ולספר לכם חברים. אהבה חדשה הצלחה מסחררת ריגוש ממשהו, ממישהו. והחלטתי שלא צריך לחכות למשהו ממש מסעיר, אלא ללמוד להתרגש מכל יום ומכל דבר, ואני בהחלט מנסה. חוצמזה, שיש משהו חדש - מכרתי וקניתי אוטו, ומאז אני לא מפסיקה להתווכח עם האחים שלי האם עשיתי עיסקה טובה - כפי שאני טוענת, או שיצאתי פרייארית - כפי שהם טוענים.... מישהו רוצה לקנות בימבה שנת 94??? נמאס לי להתווכח איתם!!! ועוד מעט פורים, ושוב יש לי המון רעיונות לתחפושת, אבל אני לא הולכת לשום מסיבה, והחודש אני נוסעת לשבוע לברצלונה, וכרגיל בקושי יש לי כסף... והמון רשימות לדיוטי פרי... וזהו, אז הכל כרגיל, והכל ממש בסדר.. נו, למרות שרציתי לחזור אליכם שמחה ומאושרת, או לפחות להישמע קצת יותר אופטימית, ושוב אני נשמעת לעצמי מדכאת בצורה מפחידה, ובחיי שאני לא כזו! בפעם הבאה אני מבטיחה לכתוב דברים טובים שקרו. ואני בטוחה שיקרו. שבת שלום. ענת.

רגע רגע

יש היום מפגש, תעברי עד דף 114 אחורה ותקבלי פרטים. אני מה זה שמח לראות אותך חזרה פה, הייתה לי בלב הרגשה שזה מאהבה. איזה יופי, מפרגן לך חמודה. הגיע הזמן שנכיר ותכירי את החברה... ותביאי את האהוב החדש . מה את אומרת ענת ? שלך, ענבר

טלפתיה.

ממש טלפתיה. היום יצא לי לדבר עם ענבר...ותהינו מה קורה בחייה של ענת. התימניה החמודה...והנה לפתע פתאום את מופיעה.ויופי ששבת. ויותר מכל את נשמעת מעודדת... ולגביי רעיונות לתחפושות-כמדומני,דספרדו חיפש רעיון,אז נשמח אם תשלפי משהו-כי כולם כבר הציעו,והבחור פשוט לא מרוצה...אי אפשר לספק אותו,הוא חייב להקשות,אז נסי את את מזלך. וואי ענתי איזה כייף לך-ברצלונה? תחזרי עם חוויות וספרי לנו....עם כסף אני בטוחה שתסתדרי. ולגביי אהבה...היא עוד תפתיע..ואת עוד תהיי מופתעת,גם זה בסוף מגיע. רק טיפה אופטימיות והכל יסתדר. אז שוב שמחה ששבת, שבת שלום ונשיקות, אלת האהבה.

דספרדו

New member
טוב טוב

ואני אומר סעי לברצלונה סקס אהבה ורוק אנד רול.. ואהממ.. חושב שאם כך גם יהיה מה לספר בטח שאני אקשיב ואל תשמעי ל...זו אני דווקא ילד טוב בחיי {אימא שלי אמרה תמיד ``הוא מלאך``} יאללה לכי לעשות חיים ואל תעשי דברים שאני לא הייתי עושה מה שאומר שיכולה לעשות {משתעל קלות} כמעט הכל זולת מרק הדגים הדוחה!!!

ספרדו.... 8-p

אני רואה שיש לך סיוט ממרק הדגים???? חחחחחחח פעם שניה שאתה מזכיר אותו אולי תספר על המקרה? ה``לא נעים``? חחחחח הרגת אותי ביי מקסימושששששש

דספרדו

New member
איכססססססססס

רק נזכר מיד עולה הרגשת בחילה... בלעעעעעעעעעעעעעעעע אופס סליחה אה? אבל אהממ.. אמרתי שזה איכסססס B-)

דספרדו

New member
ברצלונה?????!!!!!!!

בטח שלא רוצה להתחפש.. ואם את כבר שם אז לא לאכול מרק דגים זה איכסססססססססס

ענת...רעיונות? בדיוק בזמן.

אני בדיוק צריכה רעיון לתחפושת לנשף פורים...אולי תתני לי? אני חייבת במקום הראשון יש כרטיס טיסה זוגי לארה``ב...יההההההה בואי נראה כמה את יצירתית כי אני...חחחחח אפססס בקטע הזה. ביי ביי ושבת מקסימה מקסימושששששששששששששששש B-)

למעלה