התאונה מאתמול בלילה !

מצב
הנושא נעול.
התאונה מאתמול בלילה !

התאונה מאתמול בלילה !
לא מדובר בכלל ברכבת שארז נסע בה אלא ברכבת מס' 130 שיצאה בשעה 20:44 מבאר-שבע לחיפה מרכז. הרכבת הורכבה ממערכי קרונועים והיום לא נמצאו שום סימנים על הקרונועים. המשטרה לא יכולה להוכיח שהיתה דריסה ע"י הרכבת ונהג תא הניהוג טוען שאין קשר בין הגופה שנמצאה ליד המסילה לבין הרכבת. יתכן שסיבת המוות אחרת. רק ידוע שהאיש השתין על המסילה.

omer landau

New member
טוב לדעת..נשמע כמו דריסה

התאונה מאתמול בלילה !
לא מדובר בכלל ברכבת שארז נסע בה אלא ברכבת מס' 130 שיצאה בשעה 20:44 מבאר-שבע לחיפה מרכז. הרכבת הורכבה ממערכי קרונועים והיום לא נמצאו שום סימנים על הקרונועים. המשטרה לא יכולה להוכיח שהיתה דריסה ע"י הרכבת ונהג תא הניהוג טוען שאין קשר בין הגופה שנמצאה ליד המסילה לבין הרכבת. יתכן שסיבת המוות אחרת. רק ידוע שהאיש השתין על המסילה.
טוב לדעת..נשמע כמו דריסה

ארזS

New member
לא הבנתי כמה דברים.אשמח לקבל תשובות

טוב לדעת..נשמע כמו דריסה
א. לעומר : מה זה "טוב לדעת...נשמע כמו דריסה" ? ב. לאביתר, [או לכל מי שיכול להשיב] : מה זה "מערכי קרונועים" ?

omer landau

New member
מצטער על הנוסח....

א. לעומר : מה זה "טוב לדעת...נשמע כמו דריסה" ? ב. לאביתר, [או לכל מי שיכול להשיב] : מה זה "מערכי קרונועים" ?
מצטער על הנוסח....
התכוונתי טוב לפרטים על התאונה ולדעתי אם מצאו אותו ליד הפסים אז בטח נדרס לא שאני שמח שקרתה התאונה אלא להפך ...אני מצטער
סורי

ארזS

New member
אני לא מבין

מצטער על הנוסח....
התכוונתי טוב לפרטים על התאונה ולדעתי אם מצאו אותו ליד הפסים אז בטח נדרס לא שאני שמח שקרתה התאונה אלא להפך ...אני מצטער
סורי
אני לא מבין
איך יודעים איזו רכבת פגעה באיש אם בכלל פגעה בו רכבת ? אם זאת תאונת "פגע וברח" אז אולי האיש בכלל נדרס ע"י רכבת שעה או כמה שעות לפני כן ?

omer landau

New member
אני לא יודע אבל...

אני לא מבין
איך יודעים איזו רכבת פגעה באיש אם בכלל פגעה בו רכבת ? אם זאת תאונת "פגע וברח" אז אולי האיש בכלל נדרס ע"י רכבת שעה או כמה שעות לפני כן ?
אני לא יודע אבל...
לדעתי הוא נדרס יכול להיות בשעה שמצאו אותו או כמה שעות קודם לכן הוא כותב שידוע שהאיש השתין על המסילה אז נראה שהוא נדרס אבל אין לי מושג אני לא הייתי שם ולא מצאתי בעיתונות אפשר לחכות עד לפרטים רשמיים

אין הוכחה שנדרס אליבא דמשטרת

מצטער על הנוסח....
סורי
אין הוכחה שנדרס אליבא דמשטרת
ישראל. כך הם לפחות קבעו היום בצהריים. תקשיב: יתכן שנרצח והושלך על המסילה בכוונה שיחשבו שנדרס. חשבת על זה ברוך ? אין לי פתרון ואני רק מדליף לך את עיקרי הדו"ח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה