התאהבתי

מצב
הנושא נעול.

n i v1

New member
התאהבתי

התאהבתי
ברכות הגעתי לפורום שלכם הזה במקרה, על אף שידעתי מזה זמן על קיון, ומיד התאהבתי. איזה כיף לראות צילומים של אוטובוסים של אגד 305, 405, כאלה וכאלה, שנת 85, 84... אני מגיע מפורום אחר, אפשר לקשר אותו גם לתחבורה ציבורית. החללית שאתם רואים בתמונה היא מסוג סוברן. מס' רישוי ncc-1701-E היא מגיעה עם כל השכלולים ועם כל הטכנולוגיות החדשות, אפשר להגיד שגם היא, סוג של תחבורה ציבורית... יותר מאלף איש אבל מי סופר. אתם חושבים שהסמל של אגד יתאים לה מעל הפגוש הקדמי?

צחקן

New member
שלום !

התאהבתי
ברכות הגעתי לפורום שלכם הזה במקרה, על אף שידעתי מזה זמן על קיון, ומיד התאהבתי. איזה כיף לראות צילומים של אוטובוסים של אגד 305, 405, כאלה וכאלה, שנת 85, 84... אני מגיע מפורום אחר, אפשר לקשר אותו גם לתחבורה ציבורית. החללית שאתם רואים בתמונה היא מסוג סוברן. מס' רישוי ncc-1701-E היא מגיעה עם כל השכלולים ועם כל הטכנולוגיות החדשות, אפשר להגיד שגם היא, סוג של תחבורה ציבורית... יותר מאלף איש אבל מי סופר. אתם חושבים שהסמל של אגד יתאים לה מעל הפגוש הקדמי?
שלום !
ב"ה אולי אעשה בעתיד אחת כזאת להרכבה כמו האטובוס שבתמונה. ועכשיו אציג את עצמי : שמי יצחק, אני גר בהתנחלות פ"ת. תחביבים : אוטבוסים, רכבות, מלודיקה, מחשבים, .... אני אוהב לעשות דברים להרכבה (אולי אני אעשה בקרוב את 0305 של מרצדס (הישראלי ו/או "דגם אגד") עשיתי גם : אוניה, מעבורת חלל, מטוס, מסוק, 4 אוטבוסים ולכל אחד יש כמה עותקים בצביעות שונות, 8 משאיות שונות, רכבת אי סי 3, ועוד הרבה שפשוט שחכתי (יש לי בערך 40 דגמים ......) נ.ב. ושכחתי עוד כמה מאות פרטים על עצמי....

צחקן

New member
משהוא בשבילך....

התאהבתי
משהוא בשבילך....
ב"ה רגע... אני מחפש בתיקיה של כל הדברים שלי... יקח קצת (הרבה....) זמן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה