השכרת חנייה מקורה לרכב-זקוק לעיצה

game boy

New member
השכרת חנייה מקורה לרכב-זקוק לעיצה

שלום בכוונתי להשכיר חנייה מקורה לרכב(שאינה מנוצלת),בחניון תת קרקעי מסודר בבניין רב קומות. מדובר על חנייה מסודרת ומסומנת,עם גישה נוחה למעלית הבניין,כאשר הכניסה אליה מתבצעת ע"י פתיחת שער חשמלי מקצועי עם שלט. השירות הוא לטווח ארוך,שנה מינימום. מישהו יכול אולי לייעץ לי כמה עלי לדרוש על שירות מסוג זה? תודה מראש לעונים(אבקש לקבל תשובות מבעלי ניסיון בעניין,ולא סתם לזרוק מיספרים)

puptits

New member
תלוי היכן

אם זה בת"א, אז זה המחיר פחות או יותר, 150$. אני שילמתי כך עד לא מזמן בת"א (120$) הצעה קטנה פיתחי לוח העיר הרלוונטי לאיזור מגורייך וחפשי בכמה מציעים שם חנייה להשכרה,תקבלי סדר גודל של מחיר

חישוב אתה יכול להתעניין אצל אחרים שמשכרים. אתה יכול לשאול כמה לוקחים על חניה באזור שלך. כמה גובה העיריה באזור. לעשות ממוצע כל שהוא, ולעשות הנחה בגלל שזה קבוע.

חחיקו

New member
הכל תלוי

מנוי בחניון תת-קרקעי עולה סדר-גודל של 700 שקל לחודש. עלות חודשית זו משתנה ביחס לעיר בה מדובר (ת"א יותר יקרה משדרות), למיקום החניון עצמו ביחס למרכז העסקים בעיר, לאיכות החניון ולמתקנים שהוא מתיע (ניקיון, מס' מעליות, שעות פתיחה וכו'). מעבר לכך, עלות החנייה משתנה גם ביחס לחנייה הספציפית בחניון עצמו. במקרה שפרטת, דוּבר על חנייה מסויימת, מסומנת ונעולה, עם גישה נוחה למעלית. לכן, רשמתי סכום עם דלתא גדולה יחסית של 25% (200 שקל). לדעתי, אתה צריך לברר כמה עולה לעשות מנוי בחניון האמור ומשם תגזור את הסכום בו יתאים לך להשכיר את החנייה. אשמח לתגובתך.

sbarakm

New member
הכי חשוב: איפה ?!

אם זה באזור שהחניה בו בעייתית, אז אפשר לדרוש סכום גבוה. אם החניה זמינה לכל דורש - אף אחד לא ירצה לשכור. איזו עיר? איזה איזור? 600-800 שקל נשמע כמו מחיר סביר לאיזור מרכז ת"א. לדעתי בכל איזור אחר, המחיר יהיה נמוך יותר. שוב, דעתי בלבד.

game boy

New member
תשובה לחברים הנכבדים..

מדובר על חניון של בניין פרטי בן כ-10 קומות,הממוקם ברחוב שקט בעלייה לכרמל. מתחת לבניין קיים רחוב ובו ניתן לחנות באופן חופשי וללא הגבלת מקום(במקרה הגרוע-הרכב יחנה כ-50 מטר מהבית). העניין כאן הוא הנוחות:חנייה מקורה(גשם/שמש),מאובטחת יותר(שער/מקורה),וקרובה למעלית. אני מייעד את ההשכרה הזו אך ורק לאחד מאותם דיירי הבניין שלא רכשו חנייה כזו בטאבו ושמחפשים "נוחות" מהאופנים שציינתי. אין כאן קשר למחירים שנגבים בחניונים ציבוריים-היות ומדובר על איזור שקט שאינו מיועד לעסקים. תודה למשיבים..

למעלה