השיר היומי ליום שבת 25.11

LeAnnDylan

Well-known member
פעם היה השיר שלה שהכי אהבתי

עיצבן אותי שבאיזשהו שלב היא פשוט החליטה להשמיט אותו מהסט שלה למרות שכל הופעה המעריצים דרשו אותו.
אם את יודעת שיש לך שיר שרוב המעריצים שלך ממש רותים לשמוע, למה להוריד אותו

feldman89

Well-known member
לאריסה דניאל- יגאל בשן

איזה שיר רומנטי ומקסים, יצא כסינגל ונכלל באלבומו השני "יגאל בשן" שיצא בשנת 1971
כיף לגלות שירים מיוחדים דרך הפרויקט החדש שלי

https://www.youtube.com/watch?v=KWQL3OeZEek

Carter USM - The Impossible Dream (מוקדש לאריה
)

שיר מדהים מקסים
כניסה במקום 21 בבריטי 92

בגמר האח הגדול 4 כשסער סקלי יצא מהבית

(אחד הדיירים הכי אהובים עליי בכל תולדות התכנית)
זה השיר שהתנגן בתקציר שלו.

1Shir

New member
נראה לי לא רק עליך אלא על רוב הצופים, ואני דווקא מכירה את זה

עוד מהמילניום הקודם, מעניין שאריה לא הכיר

Ivan Pedroso

New member
Kerli - Walking On Air

זמרת אסטונית שהזכרתי בגלל השיר הזה, וזה קרה בזכות הפורום, לפני קרוב ל-9 וחצי שנים.

(לא שאני כזה "מר בעל זיכון מדהים", פשוט זכרתי שהכרתי בזכות הפורום, עשיתי קצת reverse engineering וגיליתי את כל הפרטים, עליהם מדווח למטה).

הכל התחיל ביום ראשון ה-20 ביולי 2008, היה זה יום חם, ועבדתי אז את ימיי האחרונים ב"דיונון אופיס דיפו" שליד האוניברסיטה (בכנות, קשה לי להאמין שהייתי קיים לפני הלימודים באוניברסיטת ת"א, כי אני כבר פאקינג שנה עשירית שם, אבל מסתבר שכן, היה דבר כזה), כשיניב המכונה בזבזון החליט לפרסם בפורום את השיר הזה בשרשור של השיר היומי, מה שגרם לי לבדוק אותו, לאהוב, ואממ להשיג.

בהודעה שלו יניב בזבזון נתן את הקרדיט לקארין מילקשקית, שאכן פרסמה את השיר בפינת "מה שומעים עכשיו אתם?" כמעט חודש לפני כן, ב-30 ביוני 2008. אז לא שמתי אליו, כנראה פספסתיהו.

אבל קארין הגיבה ליניב ואמרה ש - ואני מצטט - "הקרדיט הישיר שייך לרז".
אז אני לא יודע או יותר נכון לא זוכר מי היה רז, אבל תשמע רז, איש המסתורין - ממש תודה, מסתבר שאתה האחראי לשרשרת שבזכותה הכרתי אני את השיר המיוחד והיפה הזה.

אגב קרלי, יש לה עוד כמה יציאות טובות, אבל כנראה שהיא די נגד יוטיוב כי קשה למצוא בו שירים שלה שלא דרך הערוץ הרשמי. סוג של פרינס אסטוני כזה עם שני כרומוזומי X.

וזהו, כאן תם סיפורנו המרגש.

למעלה