הריון

rotem162

New member
הריון

אני בהריון והאחות שמלווה אותי אמרה לי שאני לא חייבת לקחת אומגה 3 וכי אני יכולה למצוא את זה באוכל. רמת ההמוגלובין היא גבוהה כרגע כי לקחתי כדורי ברזל חודשיים לפני וכן בדרך כלל זה מתחת ל 12 . האם בכל זאת לקחת אומגה 3 ?

תוספי תזונה להריון

אני ממליצה לך בכל זאת על תוסף תזונה מסוג אומגה-3 "700" חומצת שומן מסוג אומגה-3 חיונית להתפתחות תקינה של המוח והעיניים אצל עוברים ותינוקות ולמניעת דיכאון לאחר הלידה. תוספת של חומצת שומן חשובה אף בזמן ההנקה, תקופה שבה ממשיכה התפחותם המשמעותית של המוח והעיניים של הפעוט. מינון מומלץ: כמוסה אחת ביום, עם הארוחה. בנוסף אני ממליצה לך ליטול את הפרנטל, אשר הינו מולטי ויטמין-מינרל שפותח על ידי חברת סולגאר כדי לספק לנשים הרות ומניקות את הפתרון המקיף והאולטימטיבי לחוסרים הנוצרים בגוף במהלך תקופת ההריון ועל מנת לשמור על מהלך הריון תקין. המינון המומלץ: 3-4 טבליות ביום, עם הארוחה. תוצאות אידיאליות תושגנה על ידי נטילת 3-4 טבליות פרנטל ביום. חלוקה זו מאפשרת ספיגה והטמעה אופטימאלית של הרכיבים בגוף. ואף מתאימה לנוחיותן של נשים הסובלות מהקאות מרובות במהלך השליש הראשון להריונן ובכך גם מקטינה משמעותית את הסיכון לחסר מוכן ברכיבי תזונה.נטילת פרנטל חיונית גם בשלב הנקה, כשרמת הרכיבים התזונתיים בגוף קובעת הן את בריאות האם והן את בריאות התינוק.בנטילת 3-4 טבליות ביום הינך מקבלת את המינונים הדרושים לך במידה ולא קיים חוסר של ויטמין ו/או מינרל מסוים. באם כן יש עלייך ליטול אותו בנוסף לפרנטל. אני מזמינה אותך לקרוא על תקופת ההריון והמלצותינו בלינק המצורף אשמח לענות לכל שאלה נוספת. חג שמח, הריון קל ובריאות שלמה, דנה בר לבב

למעלה