הרדמות היד והאצבעות

Shmuelb5

New member
הרדמות היד והאצבעות

שלום, מה עושים על מנת למנוע הרדמות היד והאצבעות? אני שטח. בתודה שמואל

timon1

New member
2 אפשרויות שעולות בראשי:

1. שילוב לא מתאים בין הגריפים לכפפות, כלומר: יש 3 אלמנטים הקובעים את ההתאמה:א. גודל כף היד. ב. עובי הריפוד בכפפה. ג. עובי דופן חיצונית של הגריפ. אתה צריך למצוא את הקומבינציה שתאפשר לך אחיזה טבעית ובטוחה במינימום מאמץ [יד קטנה=גריפ דק+כפפה דקה, בינונית=גריפ עבה+ כפפה דקה או להיפך וכו'] מאמץ יתר בסגירת כף היד יכול לסגור כלי דם ולגרום להרדמות במקומות שונים. שים לב שעובי הגריפ/כפפה אינו אחיד ולכן יש יותר מ3 צרופים אפשריים <ניסיון נואש להסבר מתומצת...>. 2. יותר סביר שמדובר בכיוון לא טוב של ידיותה הברקס וההילוכים, כיוון טוב הוא כאשר אתה יושב על הכסא וידיך יוצרות קו ישר בין הכתפיים לכידון כשנקודת החיבור לכידון היא כרית כף היד. הידיות צריכות להיות מכוונות בהמשך לקו הישר שיוצרות הידיים [מופנות באלכסון כלפי מטה בזווית של 45-60 מעלות בערל כלפי הרצפה, תלוי בתנוחת הרכיבה]<<<כך את דברי אלו בערבון מוגבל אבל בכל מקרה זו פחות או יותר הזווית. מצב בו הידיות מקבילות לקרקע פחות או יותר יכול ליצור לחץ על כלי הדם בגב כף היד שיגרום גם הוא להרדמות חלקים ממנה או כולה.

Shmuelb5

New member
באותו נושא

עד עתה לא השתמשתי בכפפות. האם זה יכול להיות אחד הגורמים? לגבי הכוון של הידיות אבדוק יותר מאוחר את הזוית. שוב תודה על התגובה. בברכה שמואל

timon1

New member
ייתכן מאוד

כפפות גם משככות את הויברציות המועברות על היד וממנה לכתף וכו' וגם מגינות על היד במקרה של מפגש רנדומלי עם אמא אדמה...

eni9ma12

New member
יש כפפות אם מין כרית ג'ל...

יש כפפות מיוחדות אם מין כרית ג'ל שמאפשרת זרימה של הדם... קניתי כאלה זה זה קרה לי לפעמים(של ספשלייזד) וזה רק החמיר
אבל אחרי שבועיים זה היתרכך או לא יודע מה קרה לכרית ג'ל הזאת אבל היא עכשיו בסדר.. כבר לא מפריע ולא נירדמה לי היד מאז... אבל הקטע העצוב הוא שזה עלה 200 שקל !!
אם אתה רוצה הם שלך ב150.. המחיר גמיש באם אתה רוצה פרטים צור קשר למרות שהם ארוכות הבד שלהם מעוד מאוורר זה ממש מזגן ברכיבה יש בשני האצבעות האמצעית וזאת שקרובה לאגודל) מין עיגולי גומי כאלה שנותנים יותר אחיזה החלק שמכסה את כף-היד עשוי מעור סינתתי... ויש מין בד מגבת מעל האגודל.. אין סקוטץ' כאילו הכפפה יש לה מין שרוול ממש קצר כזה שנימתך בשביל להכניס את היד האצבעות ניצמדות לאצבעות והכפפה ממש לא מורגשת המידה אומנם S אבל בדרך כלל אני בערך M\L בכפפות(ידיים גדולות) ניתן להשיג במצמן ב200 או שאם אתה רוצה עוד פרטים צור קשר או במסרים או ב ICQ 73284204

Fuel

New member
חשיבות השימוש בכפפות

הי סביר להניח שבעיית ההרדמות שאתה סובל ממנה נובעת מאי-שימוש בכפפות. בכף היד עצב וכלי דם שמושפעים מהלחץ הקבוע שנוצר ממשקל גופך הנשען על כף היד ועל הגריפים. גם בשימוש בכפפות יכולה לצוץ בעייה שכזו, אתה צריך לבדוק שראשית ישנו כיפוף קל בזרועות שלך בזמן רכיבה (אם לא אתה צריך סטם קצר יותר, הזזת כיסא קדימה, שינוי סוג כידון לרייזר) שנית סגנון הרכיבה שלך, האם הוא נוקשה ומפעיל משקל ולחץ רב על הידיים? נסה לרכוב רגוע יותר, משוחרר יותר וגמיש יותר. לשימוש בכפפות חשיבות עליונה בבטיחות! בזמן נפילה האינסטינקט הוא לשלוח יד קדימה, אתה מסתכן בשפשוף רציני ובשברים שיכולים להימנע בשימוש בכפפות. יתרה מכך הגוף שלך לא יגיב טוב אם כף היד לא מוגנת. שימוש בכפפות משפר את תגובת האינסטינקט ותחושת הרוכב. חובה כפפות! מקווה שעזרתי, בהצלחה

doodoog

New member
היי. הייתה לי הבעיה הנ"ל :חריפה ביו

תר קובי רוק -שוק הרכיב לי סטמ קצר יותר ומאז אני חי באושר גדול :) דודו

doodoog

New member
הבעיה הייתה בלחץ שהייתי מפעיל על הכ

ידון ברכינה קדימה

למעלה