הרגשה כי הגזברות מתחמקת מתשלום נסיעות להשתל'

הרגשה כי הגזברות מתחמקת מתשלום נסיעות להשתל'

בכל שנה אני מגישה טופסי נסיעות להשתלמות . בכל פעם עלי להתקשר ולבדוק מדוע לא שולמו לי הנסיעות , יש הרגשה של התחמקות מתשלומים אלו .
אין לי חופשי חודשי , הגשתי נסיעות להשתלמויות שעשיתי כולל נסיעות לשלומי , בינ-עירוני - כמה מאות שקלים. שנה שעברה המתנתי לאחר שראיתי כי לא שלמו הגעתי עד לגזברות.
תשובתה היתה - לא קיבלתי . אמרתי לה כי שלחתי בשני חלקים ומוזר שאת שני החלקים לא קיבלה. התעקשתי שתבדוק.
פתחה את התיק שלי וגילתה את הטפסים - עליהם כתוב - לא לשלם חופשי חודשי . התעקשתי - בדקה ואמרה כי אני צודקת . נכנסו לחשבוני כמה מאות שקלים .

החודש שוב פעם הגשתי - קיבלתי 36 שקלים בלבד. כמובן שאני לא מוותרת על שקל שמגיעה לי . אבל החוצפה הזו וההתחמקות מדהימים אותי כל פעם מחדש.
כמה מורים מקבלים פחות מהמגיע להם בגלל אי ידיעת החוקים ? אני מעריכה 30% מהמורים .

לדוגמא - בדקתי את התלוש של חברתי וגיליתי כי 12 שנה עבדה בלי לקבל עבור ותק צבאי , שכחו להוסיף לה.
בעקבות הבדיקה יבלה 7 שנים אחורה את הסכום .

ארטור 1

New member
החברה שלך הפסידה ב 5 השנים הראשונות

אלה השנים שלא רוצים לשלם לה בגלל התישנות שווי של כחצי שנת עבודה!!!!
שווה בדיקה אצל עו"ד .

ואני שואל ,נגיד שהחוק מאפשר למדינה להתעלם מימה שקרה לפני יותר משבע שנים ,האם כך ראוי שמדינה תתנהג בקשר לשכר שלא שילמה אותו בזמנו?

גם אני עם אותו סיפור: הגשתי אישורים שסיימתי

תואר ראשון, קיבלתי מכתב המאשר את קבלת התואר ושאקבל שכר עבור התואר הראשון, אך בתלושים לא כתוב דבר!!!
הם פועלים בשיטת המצליח.
מעניין לכמה מורים הם הצליחו לא לשלם עבור נסיעות ותואר.

תאנוש

New member
גם אני עדיין לא קיבלתי

שלחתי את טפסי הנסיעות ביחד עם טפסי החזר שכר לימוד.
את ההחזר קיבלתי... את הנסיעות עדיין לא.

ישראלי30

New member
אחת המכות בחשבות במשרד החינוך- מסמכים נעלמים

מקרה שקרה איתי: שלחתי לפני כמה שנים מסמכים חשובים, שהם דרשו שיהיו מקוריים. שלחתי בדואר שליחים עם אישור מסירה. עד היום אני שומר את הספח החוזר ועליו חתומה הטלרית של כח-אדם דאז- שהיא קיבלה את המסמכים. ולטענתה היא לא קיבלה אותם והיא לא יודעת איפה הם! כך עד עצם היום הזה.

מורה נוסף אצלנו, איבדו לו את כל התיק, והוא היה חייב לשלוח את כל המסמכים שהיו בו- אחרת הם היו מורידים לו את התוארים, חלק מהוותק ואת הגמולים.

למנהל שלנו איבדו את המסמך המעיד שהוא עבד בשנתו הראשונה במוסד חינוכי (לא של המשרד) והורידו לו את שנת הוותק הזו לכל אורך השנים!

אני תמיד מציע, לצלם את החומר ולשמור עד שהטלרית תגיד שהיא קיבלה את זה. אם מדובר במסמכים חשובים, לצלם מיד ולהחתים את המנהל על צילום נאמן למקור.

מניסיוני, הטלריות מפחדות מהמשפט "שלחתי וזה אבד אצלכם", וכשאומרים להם כזה דבר, הן מתרצות שישלחו להם בפקס לאישור מהיר שלהן ואח"כ לשלוח שוב מקור בדואר.

אני תמיד שולחת פקס ומתקשרת לבדוק.

שלחתי פקס והתקשרתי לשאול מדוע לא קבלתי את כספי. הטלרית עונה שכמובן היא חשבה שאני נוסעת בחופשי חודשי , דבר שהדגשתי במפורש על הטופס
ופרטתי היכן חופשי חודשי והיכן לא .
כל יציאה מהישוב שלי עלותו 10:30 ש"ח בנסיעות ציבוריות . עכשיו עשו חשבון כמה כסף היתה חוסכת למשרד החינוך אם היתה מתחמקת מהתשלום שלי .

אני עומדת על הזכויות שלי ובודקת היטב את הטפסים ואת התלוש . חשוב שמורים ידעו מה מגיע להם !

למעלה