הרבה יותר קל היה לי לשנוא אותך...

moran.l

New member
הרבה יותר קל היה לי לשנוא אותך...

הרבה יותר קל היה לי לשנוא אותך. לומר שאתה מניאק. שאתה בן זונה. שלא אכפת לך, שאתה סתם צבוע... שפגעת בי ללא שום סיבה, שאתה רע... שנתתי לך הכל, ולא החזרת לי כלום, שהפלת אותי לקורי אהבה, סתם על מנת שתוכל לראות אותה מסתבכת וסובלת.... הרבה יותר קל היה לשנוא אותך. אבל גרמת לי להרגיש כמו שאף אחד לא גרם... הסרת ממני את טפילי הכאב שאני מתעקשת להיות בקרבתם סילקת את אבק האכזבה הלכת צעד צעד... נסכת ביטחון... הראת לי מי אני, וכמה מיוחדת אני... גרמתי לי להאמין שוב.. בבנים... באהבה... בחיים... בעצמי. עצרת את רכבת הזמן, הראתי לי שבכוחי לרדת ממנה מתי ש-א-נ-י רוצה. גרמת לי לגלות דברים בעצמי שלא ידעתי.. לראות איך אני אוהבת לאהוב, ושונאת לשנוא... לימדת אותי מהו כוח הרצון... ומהי אמונה עצמית.. ומימושה. וכשעזבת... לא היתה לך סיבה. לא ידעת... הצטערת... לא ידעת... ולא הבנתי. עד היום אני לא מבינה... רוצה לומר שאתה מנ-מניאק, שאתה חרא של בנאדם, שהולכת אותי שולל... אבל לא יכולה. זה כאילו יהיה לכפור בכל מה שלימדת אותי. זה כאילו יהיה לנטוש את הדרך שהובלת אותי אליה. כי הרי לשנוא שנאה רגעית איננה התשובה, זה סתם לברוח, לשכנע את עצמך להשתכנע... אתה באמת בנאדם טוב. אתה באמת באמת לא מתכוון לרע. באמת משהו עובר עליך. אתה באמת לא אשם... אתה לא מבין, הרבה יותר קל היה לי לשנוא אותך. אבל, אני אוהבת אותך. אני פשוט אוהבת אותך.

דוVשה

New member
מורנו`ס

איפה הוא נמצא את יודעת... אל תתני לאהבה שלך כלפיו לטשטש לך את דרכך. תתנתקי, תרפי, תאהבי כמו שאת אוהבת בלי יותר מדיי מחשבות. זה לא חטא לאהוב מישהו שעשה לנו רע, זה לא חטא להמשיך ולרצות פשוט צריכים לדעת לתת לזה לזרום. להתנתק מהמחשבות של ``מה היה קורה אם...`` ודרך חדשה תגיע. תגיע , תגיע , תגיע....

moran.l

New member
קודם כל....

הוא לא עשה לי רע, ואת יודעת את זה... שנית כל, להתנתק זה לא כל כך פשוט. אני לא רוצה להתנתק... אני אמות אם אני לא אדע מה קורה איתו, ומה שלומו. ואולי זה בעצם הכי טוב... פשוט צריך להיות חזקה מספיק... הכי טוב זה באמת לאהוב כמו שאני אוהבת אבל האהבה שלי עכשיו גוררת כאב... אני לא רוצה לאהוב ככה... הלוואי והכל היה יותר פשוט... להיות איתו ידידהב שלי שום מטענים... בלי שום מחשבות... בלי שום ``אבל``-ים... או להפך, לנתק את הקשר בלי שום סנטימנטים... בלי שום חרטות.... אבל זה לא כך.

מייק 48

New member
מורני יקרה - בעצם נתת את התשובה...

את לא יכולה לשנוא אותו כי את אוהבת אותו... יש לו כנראה חלק בזה שאת פתוחה ואוהבת יותר ושונאת פחות (או בכלל לא)... אולי לעולם לא תדעי או תביני למה עזב... אולי זה כבר לא כל כך חשוב כעת... אם למדת את עצמך יותר ונפתחת יותר והפכת אוהבת יותר וכמה מחסומים נפלו - זה בזכותך, מורני. הוא אולי הראה לך דרך וכיוון ופתח לך אופקים חדשים אבל זו את וזה בזכות מה שאת... לא נראה לי מהתאור שהוא עשה משהו רע או משהו ששווה שנאה... נראה שכוונתו היתה טובה וגם טוב הוא עשה... קשה להבין לנבכי נפשו של האדם ומסובך אולי להבין מה גרם לו לעזוב... אולי ייעודכם המשותף הסתיים ומפנה מקום לכל אחד מכם למשהו חדש... מורני, את אוהבת ולא שונאת וודאי מאד כואבת את הפרידה ולא מבינה... בטח משהו בליבך נקרע כשהטוב והיפה והקסום הזה איננו... אבל אולי כדאי להרפות מעט... לא להשתגע ולזכור ש- סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר... איתך אני, מורני יקרה שלך באהבה מייק

מורנושקה,

אני חורג חריגה חד-פעמית לגמרי ומגיב לך כאן... אני קובע חד-משמעית שהבחור עליו את מדברת הוא דפוק!!! אני יודע שלא תאהבי את הקביעה הזו אבל מה לעשות, הוא אכן כזה. את לא ממש תוכלי להתווכח איתי כי את מכירה את עצמך לא פחות ואף יותר ממהיכרות שלי אתך... את הרי יודע כמה את הבחורה הקרובה ביותר למילה ``מושלמת`` ששנינו מכירים מה שאומר שאם אדם כלשהו עוזב בחורה מושלמת ללא כל סיבה (גם לו הרי אין שום סיבה למה שעשה), הוא צריך להיות האדם הטפש ביותר בעולם. אז יאללה, תשתחררי. ואני מבטיח לך (עלי), את כל הטוב שבעולם. וחוצמזה, אני מחכה לשמוע את הצחוק שלך. קאפיש מיידעלע?

דוVשה

New member
יוווווווווווו פושע 2$#@$!!!!!!!!!!!

אליקו!!!!!! תתיצב פה לאלתר, אתה שומע!?! ל-א-ל-ת-ר!!!!!!!!!!!!!!! ולא כדאי להתעסק איתי היום... אני על כדורים... Muhahahahahahahahahahahahahahah =]

דוVשה

New member
אני יודעת שאתה צוחק לך שם....

כן כן כן כןןןןןןןןןןןןןןןןןןן יש לי שבעים מליון עיניים אני גם יכולה לראות מאחורי הגב ומתחת לבית שחי.... אני יודעת איפה אתה, איך קוראים לך, ו... אני בדרך א-ל-י-י-ך!!!!!!!!!!!! יאללה ממי, חזרה ל-א-ל-ת-ר!!!!!!!!!!!!!!@@@@#!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [לא נורא זה הכדורים הכחולים, ההשפעה שלהם תעבור, עוד מעט...]

moran.l

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

לו רק יכולתי להעביר את קולי דרך ההודעה.. היית שומע את צחוקי הנפלא... אני לא יודעת אם הוא כל כך טיפש.... אולי כן ואולי לא.... עליך, את כל הטוב בעולם? מבטיח? נחכה ונראה...

tay@el

New member
לא לשנאה!!

תראי מורן לפעמים אנחנו אוהבים מישהו וזה לא מסתדר ונאלצים להפרד.. תתמקדי בדברים הטובים שקיבלת מהקשר הזה כי הם יהיו לך לכלים לקשר הבא והוא יבוא!!!...אולי קצת קשה להתנתק וטענתי היא שאם קשה לא צריך להתנתק אפשר להפוך לידידים טובים הנתק יעשה כבר באופן טבעי אל תשנאי כי ישנם דברים שהיו פשוט לפעמים החיים מנווטים אותנו בדרכים מקבילות וזה כואב כי יש אהבה אבל יגיע האיש שהדרך שלו תתמזג בשלך.... את עוד תראי....... טאי עם בגט ו...השניצל

למעלה