הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עדילוש

New member
הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פשוט לא מאמינה שזה קורה לי הרוסה, שבר כלי, על סף קריסה....רק אשה תוכל להבין את גודל המכה... זה לא החופש, אפילו לא הזובור של לבונה הכללללללל אבל הכל מתגמד לנוכח העובדה ש- בעלי ח ו ל ה!!!!!!!!!! תביאי לי, תקחי לי, משעמם לי, כואב לי, אני קודח, אני הולך למות, תזמיני רופא, תתקשרי לשכן שיביא את הסירופ החדש מחו"ל, תכסי אותי, תשבי לידי, אני רעב, אני צמא, מה יש לאכול?, תכיני לי.... ,תבשלי לי...תשמרי עלי, לאן את שוב הולכת...., את כל הזמן מסתובבת, לא אכפת לך ממני, התה חם מדי, התה קר מדי, תרגישי אם יש לי חום, מתי המרק כבר יהייה מוכן..., חם לי ,קר לי אלוהיםםםםםםםם, למה דווקא בחופש הם חולים?

גששבלש

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחגדולללללללל

מה חשבת עדילוש? שמים את השייבה וזהו כל אחד הולך לדרכו אנחנו ילדים כל החייםםםםםםםם תשאלי את הבנות שלי
))))))

צוחקת...

New member
תתעודדי יקירתי

הוא עוד לא הגיע אצלך למצב של.... "תזמיני לי עו"ד... צריך לעשות צוואה.... תבטיחי לי שאף אחד לא ישן בצד שלי....בצד שלך...במיטה הזאת...בבית הזה...." צוחקת...מודה לאל...שלפעמים הם מתחלפים מעצמם...

עדילוש

New member
צוחקת...

התכוונתי לשאול אם רוצה ללכת למר"מ, במקום זה "יצא" לי: "רוצה ללכת למרום"? לא רוצה אבל בדרך, הוא ענה.....

דניאל....

New member
רק תארי לך....

שאת הית חולה!! (טפו טפו!! לא עלינו... חמסה חמסה!!) ואז... ואז לא היה מי שבאמת יביא לך ובאמת היה משעמם לך וכואב לך ולא היה מי שיכסה אותך ולא היה מי שישב לידך והיית רעבה!! והיית צמאה!! ובאמת לא היה מה לאכול ולא היה מי שיכין לך ולא היה מי שיבשל לך ולא מי שישמור עלייך והתה באמת היה חם מדי!! או קר מדי!! במקרה והיה בכלל תה... אז למזלך ולא פחות- למזלנו! הוא החולה ויש לו אותך! חג אהבה שמח שלך דניאל..

undo

New member
עדילוש´קה.......

סוף סוף יש סיבה להתפנק אז את מתפלאת ??? מאחד שמנצל מחלה עד תום.... נ.ב. ( הוא כבר איים ללכת לאמא שלו ???....)

undo

New member
וואוווו........זה חוקי ?

מילא לאיים , אבל...... להשתמש בנשק לא קונבנציונלי ???? ארמגדון....

צוחקת...

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo13.gif

שיילך לאמא, זה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מפחיד כשאמא שלו באה.... משתלטת לך על המטבח, הסירים, הטלויזיה, האמבטיה, הסלון, על החיים שלך בכזה כאילו...
וזה הכי מזל שכשהם מתחלפים...אמא שלהם הולכת איתם

שיר29

New member
עדילוש

אוי כמה שאני מזדהה איתך אפשר לפתוח פורום נפגעות בעלים חולים....... מחזקת אותך קחי אויר של סבלנות ורוצי למשימה....
ענקי שיר29

למעלה