הצילו
אני מתחרפנת

lili81

New member
הצילו ../images/Emo124.gifאני מתחרפנת ../images/Emo153.gif

התסמונת ההריונית הזו ממש מציקה .. מאתמול אני לא מפסיקה לבכות .. אבל ממש בכי כאילו חרב עליי עולמי לחלוטין .. אתמול בכיתי כי : קראתי לאיש לחדר (לישון) והוא בא רק כעבור 10 דקות .. לא יכולתי להפסיק לבכות ..והוא כזה חמוד נכנס ממש ללחץ .. " אבל מותק את חיי .. לא רוצה לראות אותך ככה אני מתנצל .."..
והיום איך שצעקתי על אבא שלי כל העולם שמע אותי והתחלתי לבכות למה : כי ביקשתי מספר טלפון של נגר והוא לא הביא לי .. והוא התקשר שוב ושוב והיתנצל (וגם נתן לי את המספר טלפון ).. ולא הצלחתי להפסיק את הדמעות .. בעבודה חושבים שעובר עליי משהו נורא נורא קשה
ואני הפכתי לי לבכיינית
בקיצור חברה לא להיתעסק איתי
אה ועוד משהו קט : מתחילת ההריון אני משתוקקת לתות שדה .. אז היום הביאו לי מאשדוד וואו אתם לא מאמינים איזה טעים זה .. וואווו ...סתם רציתי לגרות אותכם אתם תמיד עושים לי את זה

lili81

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הכינותי מראש יש ב ../images/Emo82.gif

I D I N

New member
למה לבכות ?? ../images/Emo7.gif

לילוש את יודעת שאת יכולה להתיעץ עם חברי הפורום ,כי אנו כמו משפחה ומשתפים הכל...ואם משהו מעיק לך תמיד תוכלי להתיעץ איתי ואהיה לך אוזן קשבת באהבה
ודרך אגב,התות

../images/Emo69.gifלילו ממי

התופעות שאת מדברתם עליהן ידועות ומוכרות מה שכן תנסי לעשות קצת הרפיות ולהרגיע את עצמך דרך אגב, רגיעון ורסקיו מותרים בהריון אם בא לך וכל פעם שבא לך להתעצבן את יכולה לכתוב כאן, במסר או במייל אני מוכנה שתוציאי עליי את העצבים רק לא על הבחור מה עשה המסכן ????

רוית ב

New member
מה כבר יש תותים????../images/Emo2.gif

אני חייתי רק על תותים כל ההריון וגם על רימות של טישו אחרי הלידה זה החריף... את בהריון את אמא שבדרך ואת תבכי ככה זה הלב גודל.

lili81

New member
הביאו ישירות מאשדוד ../images/Emo4.gif

מההתחלה כל כך רציתי תותים .. השתוקקתי לתותים .. אבל הנה אתמול אכלתי אותם סוף סוף .. ופיתחתי אלרגייה

hadarbis

New member
מכירה את התופעה... אבל לא מהריון

לחברה טובה שלי, הייתה אהבה עצומה לתותים.. הכל היה עם תותים. עד שיום אחד גילו לה איזו שהיא סוג של מחלה בגוף שבשביל לרפא אותה, הייתה חייבת להוציא תותים מהמערכת שלה. (כמובן שהיו עוד כמה דברים אבל כשאתה אוהב משהו- הוא הכי מורגש). קשה, אבל אין מה לעשות. לבנתיים, קבלי

lulit

New member
ראיתי היום בסופר..

40 ש"ח לקילו.. כן כן.. לא טעות כתיב או הקלדה.. 40 ש"ח לקילו. אני חושבת שאני אמתין שהמחיר יהפוך להיות טיפה יותר סביר..

lili81

New member
../images/Emo130.gif40 ../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif

וואו זה המון ... טוב שקנו לי
האמת היא שאני מחפשת אותם כבר חודשיים ולא מצאתי .. ועד שאכלתי אותם ההריון גרם לאלרגיה אליהם .. יש לי עוד כמה בבית מישהי רוצה מוזמנת

למעלה