הצילו!!! עזרה בדחיפות!!!

Mלביאה

New member
הצילו!!! עזרה בדחיפות!!!

הילד צייר עם טוש על המסך של הלפ טופ!! מה אני עושה?? בעלי יהרוג אותו, וזה לא צחוק!!!!! צריכה עזרה בדחיפות!!!

bobx

New member
קפצי לאופיס דיפו הקרוב..

וקני שם ספריי לניקוי מסך LCD..

Mלביאה

New member
תודה!!! יורד בטוח??

הקטע הוא, שבעלי זה שצריך לקנות, כך שהוא יידע בכל מקרה...

efi2000

New member
יש לבצע ניקוי כשהמחשב מכובה ולא

ללחוץ על מסך כי הוא עשוי מפלסטיק שקוף (בתוכו מחומר נוזלי) ולא מזכוכית.

bobx

New member
לאא!!!! אפי!! מה קורה לך?!?

אתה יודע עד כמה רגיש מסך הנייד?? מספיק לפצוע אותו מביפנים והלך המסך.. בשום פנים לא להפעיל עליו יותר מידיי לחץ! יש לנגב אותו בצורה עדינה עד מתונה.. לא להפעיל לחץ ישיר נקודתי בשום פנים ואופן...!

Mלביאה

New member
המוכר בחנות אמר לנסות לגרד בעדינות

עם הציפורן רטובה ברוק... מה אתם אומרים? ניסיתי, וזה דורש קצת לחץ על המסך, ז"א רואים את התנועה הנוזלית מבפנים... להמשיך? תודה על העזרה...

bobx

New member
לא - קודם כל תפסיקי...

אם את לא רוצה שבעלך יתעצבן יותר - תפסיקי.. חבל להרוס את המסך - מסך חדש רק יתחיל ב-500 ש"ח! איזה מחשב זה? עם איזה טוש הילד צייר? אני מקווה שהציפורניים שלך לא חדות בסופן אלא עבות ומקומרות מעט.. (שלא תשאירי שריטות..
) זיכרי - מסך הנייד הוא מאוד עדין!

Mלביאה

New member
../images/Emo13.gif

בדיוק גזרתי אתמול
המחשב- FUJITSU הטוש- זה מין עט- טוש כזה של STABILU בעובי 0.4 - מכיר? הם דקים כאלה ויש בכל מיני צבעים, כשגוף העט בצבע כתום והפקק לפי צבע הדיו. הבנדיט צייר עם הירוק- בהיר (לפחות לא עם הכחול כהה
). הקטע הוא, שאפילו בטושים אני לא מרשה לא לגעת משום שהם עדינים מאד, אני משתמשת בהם להדגשה בספרי לימוד, במקום במרקר. וכשאני חושבת על זה
- יש להם מרקם ממש דומה למרקם של מרקר, רק עדין יותר. אז מה אתה אומר דוקטור
?

bobx

New member
כמו שליבל אמר.. מטלית לחה..

רצוי שהיא תהיה לחה ממים חמים (מעט!!) תוכלי לקפל את המטלית כמה פעמים ע"מ ליצור שכבה עבה שעליה תוכלי להפעיל לחץ מתון (לא ללחוץ חזק מידיי!) מיד לאחר הניקוי - מומלץ לעבור עם מטלית יבשה (לא מגבת)..

libal

New member
אם זה טוש שקפים

נסי לנקות עם אלכוהול . אם זה טוש אחר - ניתן לנקות עם מטלית לחה .

bobx

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אני בוש ונכלם
אפי אני בוש ונכלם! אני מצטער מעומק הלב, הערתי לך שלא במקום. אכן קראתי את הודעתך שלא כשורה.. שוב - אני ממש מצטער..

Mלביאה

New member
תודה מקרב לב על עזרתכם האדיבה../images/Emo20.gif

כמעט הכל ירד עם החומר
, נשארו קצת נקודות שהוא ממש חרט עם הטוש על המסך אז אי אפשר לנקות
... אבל יותר טוב מתסריטי הזוועה שהיו לי בראש. תודה לכולכם! ויום טוב!

למעלה