הצילו!נועה פותחת את כל המגירות

הצילו!נועה פותחת את כל המגירות ../images/Emo4.gif

מה עוסים???? בהתחלה "סגרתי" אותם אם סלוטיף עבה,אבל אז היא גילה כמה כיף להוריד את הסלוטף לסחק איתו ואז להמשיך עם המגירות. היום היתי בטויס אר אס,סופרפארם,ניו פארם ולא מצאתי משהוא מיוחד כדי ליסגור מפנה את המגירות וגם שאני אוכל להישתמש בהם. מה אתם ממליצים? איפה ליקנות? בתודה מראש

עדי 4

New member
נועה הגיעה לגיל שאפשר להתחיל

אני פשוט שיניתי את סידור המגירות שמתי במגירות שבגובה של המזיק הקטן דברים לא שבירים,דברים שמעניינים אותו. תיזהרי כי השלב הבא זה לשבת בתוך המגירה ואז יש חשש שהשידה תתהפך עם הילד. בכל אופן יש כמה אביזרי בטיחות שסוגרים מגירות ודלתות של ארונות. תבדקי שוב

גם אני

שיניתי את סדר המגירות,פשוט אני מפחדת שהיא בתנופה תתיפוס לעצמה את העצבעות במגירה...

popo11

New member
זהו, אז עדי גם

ופעמיים נתפסו לו האצבעות והוא נעלב נורא. מאז הוא למד לסגור את המגרות לאט.

סקוטשים

ניתן לקנות מדבקות עם סקוטשים (כמו בנעלים) ולהדביק בתוך המגירה (ואז זה גם לא מכער את המגירה). אומנם ככל שהם גדלים יותר קל להם לפתוח את המגירות עם הסקוטשים, אבל להתחלה זה מעולה.

עדי 4

New member
תשימי משהו שיעצור את הסגירה המלאה

ויש לקנות דברים מיוחדים לזה.

שירי ל

New member
כמה עצות-

אצל אופיר, אני פשוט מלמדת אותה איך סוגרים ואיך נזהרים על הידיים. אחרי כמה פעמים היא קולטת, ועדיין אני מקפידה להיות לידה. אבל אם את רוצה לנעול - יש מן מתקן כזה שמתקינים על הפסים של המגרות שנועל את המגרות ככה שאי אפשר לפתוח, ואם הן פתוחות אי אפשר לסגור (רק דרך הרמה מיוחדת של המגרה שאת יכולה לעשות)- כמו הפטנט של השידות בשילב. אפשר להזמין את זה דרך כל חנות למוצרי תינוקות- דווקא החנויות הפרטיות יותר נכונות להזמין ולהביא תוך כמה ימים, אבל זה עסק לא זול: כל זוג (זוג זה למגרה אחת) עולה 45 שקלים.

אין לי המלצה, לא למגירות בכל אופן..

אבל אני מזדהה
יובל גם פותח כל דבר, עכשיו הוא הגיע לשלב פתיחת המיקרו, המקרר...דברים שאני בטח לא הולכת לנעול! אז מה שנותר לי זה לשים לב שהוא לא עושה לעצמו נזקים... וגם לי יש תמונה... יובל בודק את מקומות המחבוא הפוטנציאליים במזנון החדש

למעלה