הצד שלו-חלק א

הצד שלו-חלק א

נפגשנו אי שם בתפוז-אביב 2002-השעה הייתה צהריים. ראיתי את מיס קוקי ונדלקתי על הניק.הרגשתי משונה,כשהשיחה בינינו קלחה.כל נושא שנגענו בו,כל מילה שכתבנו,הייתה כמו שיחה של אנשים שמכירים.שיחה ללא שתיקות. אמרתי לעצמי-אני חייב להכיר אותה. היא הציעה מפגש-ליבי החסיר פעימה. היא באמת רומה להכיר אותי.הייתכן? קבענו להפגש בתחנה המרכזית של העיר הדרומית.נסעתי לת"א יום קודם לכן,נפגשתי עם לקוח באותו יום חמישי. הפגישה הייתה ממצה ומעניינת והעסקה נסגרה כמו שצריך. הרגשתי בעננים.מלא אנרגיות,כאלה שנותנות להרגיש זרמים בגב,ניפוח החזה ו...הנה אני כובש את העולם.דבר לא יכול לעצור אותי. ישנתי אצל חבר ילדות בראש העין והתכוננתי לצפוי ביום שישי. חמישי בערב-הכנו סיר ענק של ירקות מוקפצים עם עוף ובשר.סעדנו את ליבנו,שתינו קצת יין,צחקנו והלכנו לישון. התקלחתי,הרבצתי גילוח,כולי מתרגש ואחוז תזזית,התבשמתי וחיכיתי לה בצ'ט. חיכיתי קרוב לשעה וחצי,סבלנותי פקעה. אמרתי לעצמי"זאת בטח מסתלבטת עליי,כדאי לחתוך עכשיו לפני שקורה משהו. היא לא הופיעה בצ'ט. התקשרתי אליה.שאלתי לשלומה.היא ענתה"בסדר,אני בדרך לעיר הדרומית." "נראה לי שאני לא מגיע"עניתי והוספתי"כבר מתחיל ליהיות מאוחר,נראה לי שנדחה את העיניין לפעם אחרת." "אין מצב.אני רואה אותך היום"היא ענתה.קבענו להפגש בתחנה המרכזית. כשהסתיימה השיחה הייתי בצומת היציאה מראש העין. מה עושים?שמאלה לכיוון דרום או ימינה לאמא ושוכחים מכל הסיפור,"דופקים ברז" ונעלמים? מה יכול ליהיות?הבחורה אמרה שהיא זיון בטוח,מה איכפת לך? סע!(מקסימום עשית טיול,רעננת קצת את הנוף הצפוני והירוק בחום המדברי שאתה כל כך אוהב) פניתי שמאלה,לכיוון דרום וחשבתי-אתה משוגע,ספונטי,לוקח סיכונים.מרגיש אנרגיה מטורפת משתוללת בי. יצאתי מהמרכז. כמות הרכבים בכביש הדלדלה,שני נתיבים לכיוון דרום.חוץ מהמכונית שלי ועוד כמה משאיות,הכביש היה ריק. עצרתי לרגע,לקנות פרחים. התקשרתי.היא ענתה ואמרה לי שהיא מחכה לי בתחנה המרכזית. שאלתי"איך אני מגיע?" "תמשיך ישר,בצומת הרביעית שמאלה ומיד אח"כ שמאלה שוב.אני מחכה לך"ענתה. נסעתי בשדרה הראשית של העיר הדרומית,שם פעמיי לכיוון התחנה המרכזית.

הצד שלו-חלק ב'

המוני מכוניות נסעו בכביש.המוני אנשים הולכים במדרכות. כולם מתכוננים ליום השבת. בפניה השניה שמאלה,קלטו עיניי בחורה צעירה,יושבת על מעקה בטו,תלתלים ג'ינג'ים נשפכים מראשה. עלו לי המון פלאשבקים.לפתע היא נראתה לי מוכרת,מישהי שזו לא הפעם הראשונה שאני פוגש. התקשרתי אלייה. הטלפון צלצל שלושה צלצולים ו...ג'ינג'ית מפשפשת בתיק,שהיה תלוי על כתפה הימנית. עוד צלצול אחד והיא ענתה לי.הג'ינג'ית דברה בסלולארי שלה. "אהלן"אמרתי."איפה את?" "איפה אתה?"שאלה"אני כאן,מחכה על המעקה" הג'ינג'ית התרוממה ממקום מושבה על המעקה והחלה לחפש בעינייה מישהו שאולי חיכתה לו. הביטה ימינה,הביטה שמאלה ועייניה פגשו בעיניי. חיוך נפרס על פניה. התקדמתי עם טור המכוניות המסתרך מהצומת המרומזר ועד הכניסה לתחנה המרכזית. הג'ינג'ית התקרבה למכונית.חייכתי אליה. היא פתחה את הדלת."זה אתה?"שאלה.חיוך של ספק מבוכה-ספק סקרנות נפרס על פניה. "נעים מאוד"עניתי והגשתי לה את הפרחים. "נעים מאוד"ענתה והסמיקה קלות. יצאנו מהעיר,מהר ככל האפשר(מלחיץ אותי ליהיות בין המוני אנשים).נסענו לכיוון ים המלח.המדבר הצחיח עטף אותנו בנוף המדהים שלו. דיברנו וצחקנו,השיחה הייתה קלילה ובאוירה טובה. הרגשתי שוחרר.האויר בתוך המכונית היה שונה.הרגשה של חופש מוחלט. כל מה שנאמר היה עטוף בצבעים של אהבה. תשוקה בסיסית-כמעט פרימיטיבית.רצון של שני גופים לחזר,לדעת,להתחבר. "ראבק,אני מכיר אותה מאיפהשהו"חשבתי לעצמי"מאיפה?אין מצב שהיא הייתה איתי בצבא.בטוח שהייתי זוכר אותה.אולי מתנועת הנוער?אני מכיר אותה מאיפהשהו-בזה אני בטוח". "בוא נחפש מקום לעצור בו"אמרה לפתע. "איפה?"שאלתי "כאן.בחורשה מימין"ענתה והצביעה לכיוון חורשת אורנים צעירה מימין לכביש. האטתי את המכונית וירדתי לדרך עפר. ניווטתי את המכונית בין המהמורות וחניתי באמצע הטור החמישי של החורשה(מספיק רחוק מהכביש,כדי להבטיח אנטימיות). יצאנו מהרכב. פרשתי שמיכה,כדי שנוכל לשבת בנוח.

הצד שלו-פרק ג'

באויר הצח,היא סידרה את הפרחים בתוך אגרטל מאולתר,שעשתה מאבנים שהיו בקרבת מקום. צחקנו וקשקשנו.האוירה הייתה מאוד משוחררת,הבחורה הייתה מדליקה. שמע גבר,שיחקת אותה-היא כל כך חמודה.תזהר שלא להתאהב,אתה לא צריך את זה עכשיו. תהנה,תכיר,תריח,תנשק,תזיין.אל תגיע ללב.לא עכשיו,אתה עוד לא מוכן. איכשהו השפתיים שלנו נפגשות באמצע המדבר.השמש מלטפת אותנו.משב רוח קרירה עוטף אותנו ואנחנו כמו מחפשים תירוץ ,כדי להצמד אחד לשניה. שכבנו צמודים,מתנשקים בלהט. אני מרגיש את ליבי הולם בחוזקה,את גברותי יוצאת ממני-חזקה ועוצמתית,כמהה להרגיש את גופה. התפשטנו והמשכנו להתנשק... גופינו הערומיםמ תחככים,מרגישים את מרקם העור,הבטן,הירכיים,האגן.. הכוס הקטנטן,הג'ינג'י,החצוף הזה קורץ אליי,מגרה אותי.. הוא כל כך יפה,חשבתי לעצמי וליטפתי את פלומת שיער הערווה ואמרתי"יפה,הכוס שלך יפיפה" "כן?"אמרה ונעמדה,מותחת פלומת שיער. "היה לך פעם אחד כזה?" "לא,לא כזה יפה"עניתי"בואי לכאן,הוספתי וסימנתי לה לשכב לידי. היא נשכבה לידי והביטה בי בעיניים גדולות ורכות. נשקתי לשפתייה והרגשתי נשאב לתוכה(לא להתאהב,הזכרתי לעצמי) פישקתי את רגליה וירדתי את איזור מבושייה.טעם שפתיה היה מלוח וחמצמץ משהו,מזיעה מחום המדבר. טעמה היה גן עדן. היא הזיזה את האגן שלה בקצב הולך ומתגבר...מתגרה מכל תנועה של הלשון שלי בתוכה ואני מתגרה מכל תנועה של האגן שלה. אני מתאהב בה-היא לא רק זיון. היא כל כך יפה... לפתע משכה אותי מהכוס שלה וסימנה לי להכנס אל תוכה. נשקתי לשפתייה. הלשונות שלנו יצאו במחול אירוטי.נכנסתי אלייה לאט לאט... ראיתי אותה מתענגת למגע הזין שלי בתוכה היא הביטה בי בעיניים גדולות ומלטפות.מבט מלא עם מבע רך... יכול ליהיות שהיא מרגישה כמוני?או שהיא רק מזיינת אותי ומבחנתה זה נגמר? הרגשתי שיכור לגופה,שיכור למגע ידיה הולך לאיבוד ממבט עינייה-היא מטביעה אותי,מציפה אותי ברגשות שאני לא מצליח לעצור. הרגשות מתפרצים ממני החוצה. משהו טוב חייב לצאת מזה... השתפשפנו חזק.חיבקנו...נישקנו... תאוות יצרים עם תוספת מרעננת(יכול ליהיות שזאת אהבה?) זה הרגיש כל כך טוב,כל כך בטוח... אחלה זיון?קשר חדש?סטוץ?מה זה משנה?ההרגשה הזו...הלב שהחסיר פעימה... הלב הזה שעטה עליו מגן ברזל,שהקהה חושים ולא נתן לאיש להתקרב אליו.. הג'יחנג'ית הזאת ריסקה את כל המגינים ברגע,שברה את כל הבריחים וליטפה אותם ברוך. הביטה בי,במבט רך ועמוק,כזה שמרעיד את הנשמה... עשינו אהבה..ואולי זה היה רק זיון מרענן.

bugbuster

New member
בן זונה, בן זונה... בטח מגיבים

כמה קוראים ממין זכר.
שמע, זה בסדר לפנטז, והכל, אבל ראבקקק, זה נשמע אמין, זה נראה טוב, זה מריח בבושם המיוחד הזה של הדבר האמיתי, אז ככה? לזיין מישהי שכל הפורום מת להשכיב, ככה? ועוד להתאהב??? כלומר היא ירדה מהרשימה??? מה???
כך אולי מיזדעק לו זכר מאוכזב.
ואולי אפילו שד רשע ממש? (גם שדים יכולים להרתם לפנטזיות, וכך לבטח מפנטז לו שד רשע.) אה, זה נראה אמין כל כך? בטח, הגברת ההיא? מה שמה? נו זו'תי שאיך שכותבת רואים, רואים רואים! יודעים ישר שהיא זיון מדהים, מדהים, מדהים! נו? מכירים, מכירים? אז היא סתם מיסתלבטת על כולם. רואים את החיוכון שהוסיפה בניק שלה עצמה?
נו התפוזון המחייך שלה בתגובה כאילו כזה? זה לא שקוף? החבר של קוקי הוא מיתחזה! ההוא זה היא, זו קוקי עצמה! בניק נוסף! חסרה לה צומי, ובטח לא קיבלה מסר מאף גולש, אז היא ככה, מתרשעת על כולם. חסרות כאלה ז'ננות? חסרות? אה? מה? מה???
(וכהנה וכהנה. פנטזיות של שד רשע.) אה' היי, רגע, מרוב "ברכות" חבריות שכאלה, כלל לא בורכת עדיין כמי שרשם הודעה חדשה. עצום.
ושלום שלום לחבר של מיס קוקי.
כתיבה נאה. משכנעת. נותנת את הריגוש הטמיר הזה של הדבר האמיתי. זה נשמע אמין, זה נראה טוב, "... מריח בבושם המיוחד ..."
הכנות, וכן החיוכון הזה שצורף, אומר הכל. אומר?
סימן עצום לחוויה מסעירה היא ההחצנה. לא במובן ריצה לספר לחבר'ה, אלא כשרגשות גולשים ועולים על גדותיהם. נהדר.

evilcat

New member
צודק

למיס קוקי יש פיצול אישיות
קוקי, רואים בברור שזאת את

bugbuster

New member
התנצלות.

אני מתנצל בפני evilcat על מחיקת הודעתו מאתמול בשירשור זה, ושנראתה לי מעליבה. לאחר שהגולש פנה אלי, בחנתי את ההודעה מחדש, ואכן טעיתי במחיקתה. אני מתנצל בפניו ובפניכם, ומקווה שהתנצלותי תתקבל. המשך גלישה ]פוריה ומפונטזת לכולם.

למעלה