הפרק היומי

Hadas 87

New member
פרק לא משהו

כל הפרק רק התעסקו בשטויות. בקושי היו קטעים חשובים. רק ההופעה בלוס אנג'לס היתה מענינת והערה קטנה: חלאססססס עם הקטעים של ג'ובאני ואגוסטינה! זה כ"כ כ"כ כ"כ לא מעניןןןן! כמה שבועות אפשר לחפור על אותו דבר??? זו דמות טובה! לא חבל לבזבז אותה על כאלו שטויות?

ג ב ש ו ש

New member
וואי שכחתי לגמרי../images/Emo122.gif../images/Emo88.gif

אני אראה עוד מעט בשידור החוזר...

צטלע

New member
האמת שזה היה פרק מוזר לאללה..

זה התחיל משמונים שנה מאירועי הפרים הקודמים. אבל קודמים אצלם זה משהו שקרה בעונה שעברה
לא הבנתי בשביל מה זה נועד, רק למרוח את הפרק..
ואחרי זה היו הרבה קטעים שלא ברור למה הם קיימים... הדמות של ג'ובאני קצת מתחילה לצאת מפרופורציית השפיות או משהו. כאילו הקצינו עם זה וגורמים לו להיות הרוס ומעוך כזה ונורא פתטי עם אגוסטינה.. ההופעה הייתה החלק הכי מדהים של הפרקקק
איייי איזה יופי! זה היה אדיר פשוט. הקהל, העוצמה, האהבה, הגודל! ראו שעשו את זה בלייב כי שהם ירדו מהמכונית הם היו בפוזוות של הצילומים עם ה V הנצחי
הופעה מהממת
לאון דורש כסא חשמלי! ושמישהו יוציא כבר את חביאר לגימלאות מהסדרה הזו!
אמ..וזהו נראה לי. אהה והמבטים של מיה ומיגלללל
נו שיתקדם שם משהו כבר
. ולא הבנתי את הקטע שהוא רץ רץ רץ נופל עם הבטן ומיה לא שם?? הא???? מה זה היה צריך להביע?! ומה הקטע עם הפרסומת לשלט עם הביצים!!! שיגעו אותי עם זה. כאילו פרסומת סמויה או מה?!

NaaMaZ 17

New member
תו|פחח, איזה פרק../images/Emo12.gif

ראיתי מהאמצע.. מהקטע עם האישה ששרה.. מי זאת?
ולמה לעזאזאל נתנו לה לשיר כ"כ הרבה, לא חבל על כל הדקות שבזבזו לי מהפרק? ומילא שתשיר, אבל למה 30 פעמים את אותה שורה?
ואז ההופעה- מה הקשר תמונות של אלים, פסלים ואני יודעת מה היה שם..?? מההה נסגר איתם?
למה זה קשור אלינו לפרק?? מזל שההופעה לא הייתה פלייבק.
זה היה הקטע הכי טוב בפרק. במיוחד כשפונצ'ו צעק את "ג'ו דיגו ארה.... RBD, RBD"
הממ.. זהו, השאר היה דיי כזה.. אממ, לא מעניין? חיבוקים, צרחות, ג'ובאני מחלק נשיקות.. אהאה, הקטע עם רוברטה, המורה והמכתב של לוחן היה מסקרן.. מעניין מה הוא גסטון כתב שם. זהו. אולי בקטעים שהפסדתי היה משהו מעניין יותר?

ג ב ש ו ש

New member
פרק נחמד מאוד..../images/Emo88.gif

ההופעה וכל זה היה ממש מרשים.. כל השאר היה רגיל למדי..נחמד

אפשר לקרוא לזה פרק?????

כי לי זה נראה כמו אוסף קטעים לא קשורים אחד לשני. למה 5 דקות בוזבזו על אירועי הפרקים הקודמים???? ובנוסף נראה לי הם שברו שיא במספר פרסומות בפרק אחד!!!!!!!!!!! מה היה הקטע עם מיגל? מה הטופס שמיה נתנה לו? והאם זה היה חלום? לא הבנתי כלוםםםםםםם ההופעה: תגידו, ל-RBD נגמר רפרטואר השירים ששוב הכניסו לפרק הופעה חיה של rebelde כבר היתה הופעה כזאת בעונה 1-כשניקו הציע ללופה נישואים אי אפשר לגוון קצת עם השירים??? היה פרק הזוי-לא נמצא כל קשר בין הסצינות השונות. הייתי בועטת בעורכים.

sapir1000

New member
הסבר על הצילומים שהיו בהופעה למי

שלא הבין.. בתחילת ההופעה נכון היו כאלה צילומים של מקומות? אלה כל מיני סוגי דתות. ועם הייתם שמים לב היה שם את האפיפיור עם כיפה מתפלל בכותל. ורב מתפלל. והיו שם עוד מלא, נוצרים, כל מיני סוגי דתות של סינים ועוד כל מיני. זה מדובר על שלום.

Cande14

New member
חחח אבל למה??

תמשיכי לכתוב הרבה כמו פעם... את בקושי נמצאת בפורום

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifממתי אפיפיור מתפלל בכותל

חוץ מזה הקיר הזה שהאפיפיור התפלל לידו ממש לא נראה כמו הכותל..

sapir1000

New member
חחחחחח הקיר../images/Emo6.gif חח זה הכותל../images/Emo13.gif

לפני שהאפפיור (הקודם) מת הוא היה פעם אחת בארץ.. את לא זוכרת?!!??! והוא ביקר בכותל ויש לי את הדיוידי הראשון ויש את זה שם ורואים שם יותר טוב... וגם אמא שלי אמרה...

LimoR L

New member
פוצייייייייייייי../images/Emo2.gif ../images/Emo68.gif

שלייייייייייייי

למעלה